Prześladuąca godzina

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Zaczne od tego, że przysiegam, że gdzieś już napisałeś taki post...więc po co go dublować??

Tak apropos wracaja do tematu: http://www.teksty.gildia.pl/kormak/dyskordia/23
Grzesi3k.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-10-27, 15:08
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Grzesi3k. »

Neron, ja uważam że to raczej zbieg okoliczności.Ale też muszę przyznać że czasami , siedząc przy komputerze patrząc na zegarek jest 21:37 i tez mi się to często zdarza...Ale powtarzam raczej zbieg okoliczności :P
Kilka lat temu na wakacjach miałem tak że przez kilka dni pod rząd wstawałem
o 12:26 :P
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Neron pisze:wiem, że przez chwilkę był podwójny bo mi się w momencie wysyłania net przyciął i wyszły dwa ale ten drugi już usunąłem:0

A co myślisz o tym co napisałem
Mam na myśli że taki post widziałem z rok temu ;)
Co ja o tym sądze? Zbieg okoliczności lub głupi nawyk, nic ciekawego :)
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Dziwne jest to, ale czytając ten post była 21:37... bez jaj ! patrze teraz i jest 21:40 więc 3 minuty temu czytałem tego posta...(wtedy nie patrzyłem na zegarek) Dziwne, no nie ? Zgadzam się z tym co pisze na tej stronie, poprostu zaczynamy dostrzegać inne rzeczy, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi. Te dziwne "dostrzeganie" jest podobne do deja vu, tzn. chodzi mi tylko o tą zagadke :)

I niech zgadne autorze tematu... Mogę się założyć na 1000000%, że urodziłeś się 1991, mam bardzo dobre rozwiązanie na twój problem, tzn. jego nie rozwiązesz, ale spróbuje Ci wytłumaczyć, chyba, że ktoś inny chce to usłyszeć, to napiszę później. Niech zgadne... czy wszyscy, którzy napisali w tym temacie urodzili się na 1991 r. ? :P
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ha! jak tak to do was dołącze ^^ (kurde szkoda że nie jestem o rok starszy a zepsuł bym wam zabawe : P)
ubik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2007-07-13, 02:37
Lokalizacja: Los Angeles

Post autor: ubik »

To pierwsza moja wypowiedź na tym forum, mimo to śledzę je od dłuższego czasu. Może to dziwne, ale ja także mam przypadłości do tej godziny (21:37) nie wiem dlaczego tak się dzieje. Może o tej godzinie ma wydarzyć się coś ważnego?
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Każda liczba i każda cyfra z osobna ma swoją symbolikę - takie jest moje zdanie. A nagminne 'wpychanie się' jakiejś liczby w nasze życie to nic ninnego, jak jakiś przekaz symboliczny nas dotyczący. Wystarczy się trochę pogłowić, a będziemy w stanie odgadnąć przesłanie.

Ja kiedyś miałam praktycznie na każdym kroku styczność z liczbą 23.
Był również okres w moim życiu, kiedy to kilka nocy z rzędu obudziłam się o 03:33 ;p
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

23 to liczba Eris
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

23 to liczba Eris
Ahahahahah X"DDD
Ty skumaj, że zapomniałam XD
*zgon*
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Ja również 91 rocznik ;). Szczerze wam powiem, że prawie codziennie gdy patrze na zegarek wieczorem jest godzina 22:35(lecz ja wierze że to zbieg okoliczności ;)
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

Ja też tak mam ostatnio że co spojrzę na zegarek to 22.22 no co jest???
Ale to może częściowo pewna sugestia kumpla który mówił że co nie spojrzy to akurat jest 12.12 albo 13.13 może po prostu zwracam uwagę akurat na tą godzinę???? a przy okazji....
nie macie czasami takiego wrażenia że jakbyście wiedzieli co ktoś za chwilę do was powie i jakbyście to już kiedyś słyszeli i wiedzieli co teraz nastąpi...i taka głupia myśl wiedziałem że to powie
Mastanar
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2006-08-23, 22:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mastanar »

Z tego co wiem, patrzy się na zegarek w miarę często, ale nie zauważamy najczęściej jakie to są liczby. Dopiero jak w jakiś sposób zostanie przykuta na nie nasza uwaga wtedy dopiero je spostrzegamy i sądzimy, że nas prześladują. Ja mam np powtarzające się te same minuty i godz. Czyli np 22:22. A np ostatnio patrzyłem na zegarek o 13:13:13 i to dodatkowo 13 sierpnia. I jakoś nic się specjalnego nie zdarzyło. Zauważcie, że to wszystko zależy od Was, czy patrzycie na takie drobiazgi czy nie.
bakal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2007-07-29, 18:57
Lokalizacja: Polska

Post autor: bakal »

Oj chłopaki i dziewczynki :)
Ten powtarzający się czas to po prostu przypadek albo złudzenie ..
Kiedyś już przerabiałem podobny temat :) i sam doświadczyłem pewnego niemiłego zapadnięcia się w czasie !!!
Ale doszedłem do wniosku że to tylko złudzenie lub nadmierna impretacja ( lub
dobrze nam znane zagapienie się w coś co dawno było a nasz umysł się tego nie do końca pozbył albo tego nie zrozumiał )...
No to kolejny problem z głowy :)
---------------------------------------
Mongolia sadzenie buraków w górach :P 2 $ za 1h :D
tym się zajmnij to pogadamy :)
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

a ja właśnie teraz mam to dziwne uczucie, jakby ktoś się na mnie patrzył (23 po 1-szej). Ale to pewnie przez to, że przez pare godzin KoRna słuchałam, a te dźwięki i do tego w nocy robią spore wrażenie (mało powiedziane... :P )
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”