Duchy

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

A może chęć zobaczenia ducha, poszukiwania nieznanego spowodowała zwidy w TV?:P
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

zgadzam się z xXx... a tak w ogóle to moj blok tez na cmentarzu leży i nic się nie dzieje
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

może nei wszystkim to wisi może niektóry się nie podoba że wylewają na nich fundamenty a tak w ogóle to ten cmentarz u mnie nie jest taki stary no nie wiem po ilu latach zostają same kości bo jak coś rozkopywali to się znajdowało kości.. ludzkie oczywiście
ZUOO
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-20, 21:19
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: ZUOO »

Dla ciekawostki, jak już jesteśmy przy temacie 'mój dom/coś co znam leży na cmentarzu', to opowiem, że kiedyś na terenie mojej podstawówki znalazłam ładną płytę, którą z nudów postanowiłam wykopać i sprawdzić co jest pod nią (niech żyje radosna nuda! xD) - w końcu po dwóch dniach, z trudem ją podniosłam a tam głęboki grób a na dole szczątki. Pani wmawiała mi, iż tam są wodociągi, jednakże swoją drogą fajny kształt mają te wodociągi - taka czaszka z dziurą w części czołowej xD
Koniec ciekawostki ^ ^
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

którą z nudów postanowiłam wykopać
nie ma to jak twórcze pomysły XD btw, pod plyta chyba nie powinien byc dół, tylko ziemia.. szczatki się zasypuje nie? :p
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

No... Takie drobne przeoczenie nieprawdaż? ;]

Jakieś 500 metrów od mojego domu jest cmentarz, z którego podczas dosyć częstych (corocznych) deszczów woda i błoto dosłownie leje się strumieniami z cmentarza nota bene na górce... Jak na razie się nic nie dzieje... Ale ciekaw jestem co się zacznie dziać, gdy do reszty zmyje niektóre miejsca pochówków bez nagrobków...
ZUOO
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-20, 21:19
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: ZUOO »

btw, pod plyta chyba nie powinien byc dół, tylko ziemia.. szczatki się zasypuje nie? :p
no właśnie te nie były - trumny też zero, a według standardów powinna być. Wiem, że na tym terenie kiedyś był kościół, a na boisku cmentarz - niewykluczone, iż mogli zastosować inną metodę pochówku, lub jakiś złodziej podczas wojny sobie zrabował mały grobowiec. ;)
Wszystko jest możliwe.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”