Nocne Dźwięki w lesie

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

No, może nie tyle wymysł, co skojarzenie sobie jakiegoś dźwięku z czymś innym. Ja też słyszałam podobne dźwięki podczas przyrzeczenia harcerskiego moich koleżanek ze szczepu.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

NO tak włąsnie to chciałem napisać. Błędna interpretacja. Tak to nazwę.
speed070689
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2011-01-11, 14:10

Re: Nocne Dźwięki w lesie

Post autor: speed070689 »

to wam powiem że szedłem kiedyś do domu od dziewczyny i wkur****ł mnie pewien dźwięk o bardo niskiej częstotliwości... działał drażniąco na moje uszy. nie wiem skąd dochodził ale po dojściu do domu wciąż go było słychać a przeszedłem już ze 2 kilometry. Spytałem czy też tata to słyszy. potwierdził to i powiedział żebym się nie prejmował i poszedł spać bo to już późno było bodajże koło 00:30. Zastanawiało mnie jakiś czas. A co jeśli ktoś celowo wykorzystuje te dźwięki w celu kontroli nad naszymi pewnymi zachowaniami? Czytałem już o tym i możecie się dziwić lub nie ale takie praktyki są bardzo powszechne w usa
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Nocne Dźwięki w lesie

Post autor: DanaS »

Po pierwsze: nisko lecący samolot mógłby wywołać taki dźwięk (dlatego słyszałeś go jeszcze dalej)
Po drugie: Polska jest za chuda w uszach, żeby kontrolować ludzi za pomocą takich wynalzków
Po trzecie: patrz na daty poprzednich postów, bo raczej wątpię aby Ci odpowiedziano :P
Niezarejestrowany

Re: Nocne Dźwięki w lesie

Post autor: Niezarejestrowany »

hmm, są przecież ptaki, które potrafią naśladować różne dźwięki. Najlepiej robi to lirogon, który rzecz jasna nie występuje w Polsce, ale pospolity szpak, również jest ptakiem mimetycznym. Nie naśladuje tak chętnie dźwięków mechanicznych jak lirogon, ale w drodze wyjątku mógłby tego dokonać. Sam kiedyś przedrzeźniałem się z siedzącym na gałęzi szpakiem, więc wiem, że ma spore zdolności w tym względzie :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”