Strona 1 z 1

Ciekawe obiekty nad Warszawą.

: 2021-12-27, 13:06
autor: Anar
Witam,
chciałem się z Wami podzielić obserwacjami, których dokonałem w Warszawie. W sumie w swoim życiu widziałem na warszawskim niebie 3 razy rzeczy, których nie umiem sobie racjonalnie wyjaśnić. Wszystkie 3 obserwacje miały miejsce na warszawskiej Sadybie. Pracuję w branży hotelarskiej, nie raz zdarzają mi się więc dyżury nocne.
Pierwsza obserwacja miała miejsce w lipcu 2019 roku. O godzinie 3 z minutami wyszedłem przed obiekt w którym pracuję i dostrzegłem jasny punkt przemieszczający się na niebie niewiele wyżej nad horyzontem...Noc była księżycowa, jasna, na niebie pojedyncze chmury. Udało mi się telefonem uchwycić obiekt ( choć widziałem 2 obiekty ). Jeśli byłoby zainteresowanie mogę szczegółowo opisać te zdarzenia. Do tego zjawiska odnosi się zdjęcie oznaczone białą jedynką.
Kolejne ciekawe zdarzenie miało miejsce w tym samym miejscu 18 grudnia tego roku. Zdjęcie nr. 2. Godzina obserwacji również po godzinie 3 w nocy. No i ostanie, to zdarzenie z wczoraj, czyli 26.12 z godziny 7 rano. Także z tego samego miejsca. Te zdjęcia, które widzicie, to maksymalne cyfrowe powiększenia telefonem. Mam je na telefonie oczywiście w oryginale. Czy ktoś z Was widywał nad Warszawą podobne rzeczy. Może ktoś umie wyjaśnić, co to było ?