balon czy może coś bardziej niezidentyfikowanego?

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
kaczor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2020-05-27, 15:10

balon czy może coś bardziej niezidentyfikowanego?

Post autor: kaczor »

Witam wszystkich. W 2018 roku w czasie wakacji znajdowałem się na wsi (mniej więcej pomiędzy Krakowem a Zakopanem). Siedziałem sobie na balkonie i nagle coś na niebie przykuło moją uwagę. To było około godziny 20. Chwyciłem za telefon i zacząłem to nagrywać, choć zbytnio nie wydawało mi się to dziwne. To coś miało dosyć małą średnice, było białe i miało kulisty kształt, leciało powoli po prostej linii. Nagranie które wtedy zrobiłem jest słabej jakości, ciągle ruszałem kamerą. Ostatnio z nudów powróciłem do tego nagrania na komputerze, podzieliłem film na osobne klatki, i powiększyłem ten obiekt aby lepiej mu się przyjrzeć. To zdjęcie, jak i film dodaje w załączniku. Nie było widać za tym obiektem żadnej smugi kondensacyjnej, ani nie wydawało żadnych dźwięków. Mógłby ktoś pomóc w identyfikacji tego? Zgaduje że to jakiś balon, lub coś podobnego, lecz chciałbym się jeszcze upewnić.

PS. W filmie wyciąłem dźwięk, bo w tle było słychać telewizor i ogólnie nic co ma związek ze sprawą.
Załączniki
nol.mp4
(9.28 MiB) Pobrany 145 razy
video-1589567600 380_e.jpg

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”