Pomoc w wyjaśnieniu dziwnych zjawisk

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Katnhoo
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2019-02-23, 16:33

Pomoc w wyjaśnieniu dziwnych zjawisk

Post autor: Katnhoo »

Więc zacznę od początku. Czasami udawało mi się przepowiedzieć przyszłość. Bez kart czy czegokolwiek. Śniłam o różnych rzeczach i bum! Spełniały się. W podstawówce 5/6 klasa śniło mi się że okradli nasz samochód. Okazało się że dom który rodzice stawiali został okładziny (grzejniki, wanna itp.). W gimnazjum najbardziej pamiętam jak śniło mi się, że nasz kot zostaje zagrożony przez psa. Umiera. Tego dnia został przejechany przez samochód. Często wiedziałam co dostanę z kartkówki czy sprawdzianu. Jak widać ważniejsze rzeczy nie spełniały się w 100% lub dochodziło do nich w inny sposób. I tak zostaliśmy okradzeni, i tak kot zdechł itp. To skończyło się w gimnazjum, gdzieś w 2 klasie. Mniej więcej wtedy zdarzyło mi się słyszeć głosy. Wyglądało to tak, że siedziałam z rodzicami i nagle ktoś dziwnym głosem coś mi mówił. Rozumiałam to. Kiedy skończył nagle pamiętałam kilka wyrazów ale kompletnie nie znałam ich znaczenia. Zdarzyło mi się to jakieś 3-4 razy. Ostatnio, gdzieś 3 miesiące temu widziałam przy bloku kulę światła. Unosiła się w powietrzu, latała. Przeleciała koło mnie i zaczęła robić kółka. Zrobiła trzy kółka i poleciała dalej, za krzaki. Poszłam tam no to droga do mojego bloku, ale nie zobaczyłam już tego. Najpierw myślałam że to jakiś świecący robak, ale kula miała gdzieś wielkość zacisnietej pięści, więc ten pomysł odpada. Nie zrobiłam zdjęcia bo to ostatnia rzecz jaka przyszłaby mi do głowy w takiej sytuacji. Sprawdziłam czy ktoś nie świecił czymś ale kula Unosiła się a nie była odbiciem światła na ścianie. Dopiero w domu mnie to zaciekawiło. W necie pisze rdzę to orb/orbs ale ja to widziałam, a orby są widoczne tylko na zdjęciach (ponoć to kurz). Czy ktoś ma linki do jakichś artykułów które mogłyby coś wyjaśnić? Nie chcę żeby ktoś próbował udowodnić czy to prawda czy nie, chcę dowiedzieć się co to jest (sny, głosy, świecące kule). Jeśli ktoś chce pomóc, to chętnie to przyjmę. Proszę wybaczyć za literówki i inne błędy.
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Pomoc w wyjaśnieniu dziwnych zjawisk

Post autor: miszczunio »

Witaj. Przepowiadanie przyszłości to dar którzy mają nieliczni. Możesz być dumna ze do nich się zaliczasz.
Również zdarzyło mi się przewidzieć sytuacje z życia czyli wyniki karkówek, wyniki wyborów państwowych, meczów itp.

Kule też widuje czasami. Są to takie małe światełka które latają wokoło mnie, jak je dotykam to znikają. One są wysyłane przez mojego przewodnika duchowego z pleyadan. Mają mnie ochraniać przed złym myśleniem i innymi urokami rzucanymi przez złe wróżki.
Jeżeli połknę taką kulkę albo większą ilość to one mnie leczą i dodają energii.
SzamanCow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2019-05-04, 09:43

Re: Pomoc w wyjaśnieniu dziwnych zjawisk

Post autor: SzamanCow »

Katnhoo pisze: 2019-02-23, 16:51 Ostatnio, gdzieś 3 miesiące temu widziałam przy bloku kulę światła. Unosiła się w powietrzu, latała. Przeleciała koło mnie i zaczęła robić kółka. Zrobiła trzy kółka i poleciała dalej, za krzaki. Poszłam tam no to droga do mojego bloku, ale nie zobaczyłam już tego.
Nie chcę żeby ktoś próbował udowodnić czy to prawda czy nie, chcę dowiedzieć się co to jest (sny, głosy, świecące kule).
Jeśli chodzi o kulę światła to jest to kula światła. Widziałaś kulę światła i była to kula światła, do tego latająca i związana z tobą.
Podobnie głosy które słyszałaś były głosami z tobą związanymi.
Nie wiesz tego, bo skąd? Nie uczą o tym w szkole.
Ty emitujesz zarówno promieniowanie świetlne jak i radiacyjne, głosowe. Zarówno światło jak i dźwięk od ciebie pochodzi, to ty go wypromieniowujesz i jest. On jest zmieszany lub występuje na tle promieniotwórczości innych ludzi.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”