Chronokineza?

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
rafal13-50
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-07-07, 19:42

Chronokineza?

Post autor: rafal13-50 »

Witam ponownie. Czy chronokineza istnieje? jak tak to jak wyćwiczyć tą umiejetność?
Nie chodzi mi o efekty Hoolywood tylko o widoczna róznice w sposzczegoniu upływu czasu, np. przyspiszać odczucie upływu czasyu, lub je zwalniać.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: Chronokineza?

Post autor: Garest »

Chronokineza rozumiana jako cofanie, zatrzymywanie lub przemieszczanie się w czasie nie istnieje. Istnieje za to coś takiego jak |Percepcja Czasu (ang. Time Estimation) - ogół zdolności organizmu ludzkiego lub zwierzęcego związany z postrzeganiem czasowej komponenty rzeczywistości.
znalazlem takie cwiczenie
Ćwiczenie:
1. Znajdź w domu jakiś zegar lub motronom. Ważne jest żeby wydawało to rytmiczne "tik-tak". Jeśli trzeba to włączyć to włącz to teraz.
2. Medytuj. Nie skupiaj się na tykaniu. Ważne jest żebyś wizualizował ogród. Najpiękniejszy możliwie ogród. Pomoże ci to naładować się energią. Wizualizuj minimalnie 15min.
3. Po skończeniu wizualizacji wyobraź sobie pustynie. Niech na pustyni pojawi się zegar. Niech jego wskazówka przesuwa się razem z tykaniem.
4. Skup się na przestrzeni pomiędzy tyknięciami. Poczuj jak ta przestrzeń robi się z każdym tyknięciem coraz dłuższa. Rób to 10min.
5. Skończ przedłużać tą przestrzeń i zacznij ją skracać. Rób to 10min.
6. Już powinieneś znaleźć jakiś "mięsień" w swoim mózgu odpowiadający za spowalnianie i przyspieszanie czasu. Rób to ćwiczenie codziennie.

ale z doswiadczenia wiem ze niejestes wstanie wplynac na czas w czasoprzestrzeni
ale jezeli opanowales umiejetnosc oobe na b wysokim poziomie jestes w stanie przemieszczac się w czasie i przestrzeni gdyz tam panuje hiperprzestrzen
niestety niezmienia to tego ze niemozesz oddzialywac na rzeczy dziejace się tam (czyt. zmieniac przeszlosci) zato mozesz zmieniac terazniejszosc np. patrzac w przod i obserwojac technologie jaka bedzie za 100 lat mozesz ja odtworzyc juz teraz ;]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”