Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Halun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-03, 00:53

Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: Halun »

Mam problem, nie mogę się pozbyć czegoś niefizycznego czego zadaniem jest gnębienie mnie, wyzywania, wymyślania bzdur na mój temat, podszywania się pod innych, twozenia różnych niejasnych sytuacji, grzebanie mi w spomnieniach i jakby włanczania mi ich zmienionych przez niego.
Wygląda to mniej więcej tak że krąży wokół mnie jakaś kulka energii ewentualnie zaczepia się w dowolnie wybranym przez siebie miejscu na skórze(oczywiście nie widać jakiej żarówy która mnie prześladuje np w tramwaju), oprócz tego są tego czegoś inne części w kilku miejscach np wewnątrz ust po obu stronach wewnętrznych części policzków i właśnie jego obecność objawia się najczęściej tak że mówi albo komentuje coś co robie albo myśle i wypowiadając każdy wyraz pulsuje tak że zwraca na siebie uwage i trudniej nie słyszeć co chce powiedzieć.
Rozmawiałem z nim i twierdzi że nie jest duchem raczej czymś jakby klątwą zrobioną z zaprogramowanej energii satanisty który ją sprzedał innym z którymi prawdopodobnie walczyłem, sam stworek chce żebym się go pozbył już jest mniej dokuczliwy nie chce żebym się zabił ani ogólnie źle ale twierdzi że nie da się go zmienić żeby tego nie robił a pozbyć się go tak łatwo nie da bo wpada odrazu spowrotem to z policzków a reszta jak udaje mi się te energie z innych punków wyrzucić i przenieść gdzieś dalej po chwili też wraca, nie wiem co mam zrobić jadąc szybko samochodem się tego wszystkiego na raz pozbyć czy co?
Myślę że ktoś to na mnie nasłał bo kilka miesięcy mieszkałem w mało przyjazdnym otoczeniu gdzie nawet teoretyczni znajomi żywili się moją energią i wzbudzali negatywne uczucia żeby się wzmocnić emocjonalnie, atakowali mnie na kilka sposobów naraz i chyba nasłali to przez to ze za dobze zaczołem się bronić i chcieli czerpac kozysc tez po moim wyjeździe
tak

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: tak »

Znam metodę. Niemagiczną.

Dlatego od razu Cię zapytam:
Czy wystarczająco bardzo chcesz się "tego" skur.......wa pozbyć? Bo metoda może być kontrowersyjna!
Jeśli tak to czy pozwolisz sobie samemu zmienić całkowicie, przynajmniej na chwilę swój sposób myślenia, być może nawet o 180 stopni, po to aby się "tego czegoś" pozbyć i osiągnąć spokój i równowagę?
Jeśli tak to czy możesz specjalnie w tym celu [chwilowo?] założyć, że "to" czysto psychologiczny proces, bez krztyny magii, uwierzyć w to całym sobą i dopiero wtedy kliknąć w link poniżej?

DOPIERO WTEDY!!
"Czysto psychologiczny proces" - czyli do odwrócenia w ten sam sposób..

Czy możesz na moment założyć, że to tylko Twoja własna halucynacja, stałe wyobrażenie, nawyk umysłu?
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2010-09-13, 01:40 przez tak, łącznie zmieniany 1 raz.
Halun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-03, 00:53

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: Halun »

Domyślałem się że znajde tu taką odpowiedz- wymysł halucynacja
Tylko że jestem pewny że to coś niefizycznego co pomagało tym wampirą emocjonalnym doładować swoje emocje i energie kosztem moich, 'grzali' ostro moje emocje i to coś im pomagało na wiele sposobów
Chciałbym jednak żeby ktoś potraktował to poważnie bo to zakłóca mi myślenie, rozmowe z innymi takimi i w ogóle to coś co dawało mi odpowiedz bez niej i pytania jakby to określić np. wiedziałem że ktoś mnie atakuje, w jaki sposób i widziałem to jakby w przestrzeni skąd intuicyjnie a to daje mi błędne sygnały kłamie i tworzy niechciane sytyacje albo ciągle udaje jakomś kulkę i pakuje mi się do głowy albo udaje czyjś głos.
W ogóle to się zastanawiam dlaczego tak przeglądnąłem te tematy na forum i w ogóle nie znalazłem nic z tych tematów niezwykłych które zdarzają się na codzień chyba co 3osobie mijanej na ulicy. Jak coś o duchach to że komuś skrzypią schody i się pyta czy ma ducha, channeling to tylko z istotami z innej galaktyki, pytania czy mozna komus wyssać energie i w ogóle chyba musze jakąś książke przeczytać żeby się tego pozbyć no ale kilka osób z sensem pisało to może jeszcze ktoś doradzi.
fire girl

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: fire girl »

Zdaje mi się że jesteś w okresie dojrzewania. Mam rację?

To co tutaj opisujesz to wytwór twojej wyobraźni pomieszany z mocno rozwiniętą fantazją. Chyba naczytałeś się jakiś ezoterycznych stronek.
Objawy wydają się również podobne do schizofrenii ( jest wiele odmian tej choroby).

Właśnie halun poczytaj sobie jakąś książkę, ale nie ezoteryczną. Wybierz coś z dziedziny psychologii.
Halun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-03, 00:53

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: Halun »

pare lat po
nie naczytałem się stronek i żałuje że zaczołem bo z tego co teraz tu przegądam to chyba z 10% osób wie co pisze i pewnie nikt nie doradzi
Dobra pewnie jestem psychiczny jak piszecie ale mozesz to napisać chyba w każdym temacie do każdego kto tu opisał jakieś doświadczenie jakiego nie doświadczyłaś
Kikosa

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: Kikosa »

Może trollek?

Polecam wizytę u psychologa, ewentualnie egzorcysty, może odłączenie Internetu.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: Dagmara »

Halun widzę, że bardzo chcesz wierzyć, że to jest jakaś klątwa lub byt astralny, ale z tego co wyczytałam żadnych zjawisk paranormalnych tu niestety, ale nie dostrzegam i owszem zgodzę się z fire girl, że to mogą być objawy schizofrenii...
Ta choroba objawia się w różnym wieku nie tylko w okresie dojrzewania, ponad 70% ludzi jest narażonych na tą dolegliwość do 30 r.ż.
Lżej natomiast przechodzą tą chorobę ludzie po 50 r.ż

Ogólnie wyodrębnia się 4 fazy tej choroby-
a) faza ostrego epizotu;
b) remisja;
c) nawroty
d) faza późnej stabilności;

Po czym rozpoznać schizofrenię według tablicy ICD-10
a) echo myśli, nasyłanie i zabieranie myśli, oraz rozgłaśnianie;
b)urojenia oddziaływania, wpływu lub owładnięcia, wyraźnie odnoszone do ruchów ciała lub kończyn, albo do określonych mysli, działań czy odczuć, spostrzeżenia urojeniowe;
c) głosy omamowe (halucynacje) komentujące zachowanie na bieżąco chorego, albo dyskutujące o nim między sobą;
d) neologizm albo przerwy lub wstawki w toku myślenia, prowadzące do rozkojarzeń lub niedostosowania wypowiedzi;
c) zachowania katatoniczne, pobudzenia, zastyganie, osłupienia;

Pierwszorzędne objawy-
a) Głosy komentujące- omamy głosowe komentujące w trzeciej osobie działania chorego;
b) Głosy dyskutujące lub sprzeczające się- omamy dwóch lub więcej głosów dyskutujących, sprzeczających się ze sobą;
c) Echa mysli- nasilające się słyszenia własnych myśli;
d) Nasyłanie myśli- pojawienie się w obrębie własnych myśli myśli odbieranych jako cudze, obce, nasyłane przez inną osobę lub siłę;
e) Zabieranie myśli- poczucie, że inna osoba- siła zabiera wbrew woli chorego jego własne myśli;
f) Doznania zewnętrznego wpływu na wolę lub działania- przekonanie i przeczucia, że inne siły lub osoby kierują wolą i postępowaniem chorego;
g) Oddziaływanie somatyczne (uczucie owładnięcia)- doświadczenie głębokiego, obezwładniającego wpływu innej siły lub osoby na swe ciało;
h) Spostrzeżenia urojeniowe- urojeniowa interpretacja prawidłowo spostrzeganego faktu, przedmiotu lub sytuacji;

źródło wiedzy- Wciórka J. Schizofrenia, Psychiatria, Travis M.J Schizofrenia- Medycyna po Dyplomie.

Piszesz, że można tu każdego nazwać psychicznym, kto opisał swe doświadczenia, jednak nie jest to tak do końca, ponieważ niekiedy widać jak na dłoni, czy dana osoba doświadczyła czegoś naprawdę, czy jednak był to tylko wytwór jej wyobraźni.
Kiedyś mieliśmy na forum taką dziewczynę, która podobnie jak ty bardzo wierzyła w to iż została opętana przez byt astralny, słyszała głosy, widziała uśmiechająca się do niej zakapturzoną postać, czuła, że inni wysysają z niej energię itd.
Co się później okazało? Że właśnie miała początki schizofrenii.
I naprawdę musisz coś z tym zrobić, my tu jak najbardziej piszemy poważnie, ponieważ jeśli to pozostawisz samemu sobie, to nie ustąpi tylko będzie się co raz to bardziej nasilać.
Pamiętaj tego typu dolegliwości to nie jest żaden wstyd, każdego to może spotkać, zastanów się proszę nad tym, bo może być tylko jeszcze gorzej, a można jak najbardziej temu zapobiec.
Ty nie masz wmawiać sobie, że jesteś psychiczny, Ty masz coś z tym zrobić i starać się pozwolić innym sobie pomóc i nie pod względem ezoterycznym, bo w Twoim przypadku może to tylko pogorszyć całą sytuację.
I jeszcze mam takie do Ciebie znaczące i bardzo ważne pytanie ile to wszystko już trwa?
Halun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-03, 00:53

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: Halun »

dobra z tych obiawów co wymieniłaś wychodzi że jestem psychiczny tyle że miałem te obiawy i już nie mam bo właśnie potraktowałem jako coś niezwykłego i starałem się poznać przyczynę i zresztą nie było widać że coś mi jest, to pewnie przez te dragi...
dobra większość z tych obiawów co wymieniłaś można wyjaścić- te głosy, nasyłanie myśli, zbieranie ich, wymienianie się nimi czy wizjami, walka o energie i emocje te urojenia wpływu lub owładnięcia, dobra pier... wszystko nie będe pisał jakbym to wszystko wyjaśnił dobra widać tego się nie pisze tak jak nie mówi na głos więc mam w dupie i nic nie pisze
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: cleric »

no i foch :) bo przeciez fajniej jest myslec ze masz do skóry przyczepioną gadającą kulke energii niz uzmysłowic sobie ze coś jest nie tak z Twoim umysłem. tylko watpie czy wyjdzie Ci to na dobre.
Halun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-03, 00:53

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: Halun »

a żeby tylko jestem tak walnięty że mam je na całym ciele gadam z nimi mam schizofremie według was i nic by mi nie przeszkadzało i nie pisałbym gdyby ta nie była łącznikiem z osobami którym wysyła moją różnego typu energie i na początku chciała mnie zabić no ale dobra to choroba zakończmy temat chyba że ktoś ma inną diagnoze...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: Darnok »

Nie ma czegoś takiego, jak "zdrowie psychiczne"- to mit tych pseudonaukowców, co cie chcą naszprycować legalnie narkotykami. Jak słyszysz głosy, to je ignoruj, jak na prawdę je zignorujesz to pewnie w końcu znikną. Jak się nie uda, to albo z tym żyj, albo idź do psychologa. Jeżeli to nie pomoże, to jakiś psychiatryczny mengele ci da tabletki albo syropek i przestaniesz się przejmować głosami, bo całą swoją uwagę skupisz na prostowaniu palców, które same się wyginają :)
Halun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-03, 00:53

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomoc!

Post autor: Halun »

nie mam z tym problemów jak słysze to zazwyczaj wiem co albo jak to zablokować ale to co opisywałem mówiąc jednocześnie pulsuje mi w ustach i czasem usiłuje poruszać mi szczenką i w sumie nie ma głosu tylko jest treść, trudno to opisać
Masz racje Darnok pewnie większość takich chorób ma jakomś inną przyczynę niż poziom tych neroprzekaźników w mózgu czy jego pobudzenie, zresztą gdzieś pisało że mocne psychodeliki jak lsd czy rośliny których uzywali szamani powodują objawy identyczne jak ostra schizofremia a brać na to leki pewnie jest nie zdrowo skoro działają jakby jak narkotyki tylko na odwrót albo uspokajają
Maja
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-01-07, 18:45

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomo

Post autor: Maja »

Też to mam.Poradziłeś sobie już z tym?Powiedz jak.
Mój mail w razie czego.kotmaria3@gmail.com
Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomo

Post autor: Dagmara »

Majeczko obawiam się, że w przypadku użytkownika Halun wystąpiły bardziej naturalne czynniki zaburzeniowe, a niżeli paranormalne, także wątpię w jakikolwiek odzew z jego strony.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomo

Post autor: Pandemonium »

Maja pisze:Też to mam.Poradziłeś sobie już z tym?Powiedz jak.
Mój mail w razie czego.kotmaria3@gmail.com
Pozdrawiam !
Trafił swój na swego... ^^"
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomo

Post autor: Dagmara »

Nie koniecznie, nie znamy w ogóle przypadku Majki, może być podobny lecz nie taki sam. Do póki użytkowniczka nie przedstawi nam swoich przeżyć nie możemy nic zakładać z góry.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Jak się pozbyć tego ducha a raczej klątwy, proszę o pomo

Post autor: Spooky Fox »

I nie dostaliśmy żadnego odzewu z ich strony. Dlatego też prosiłbym o wstrzymanie się od komentarzy do czasu, kiedy Maja albo Halun się odezwą raz jeszcze z informacją jak im to wszystko się ułożyło.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”