PsiBall

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Occurrence.
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2007-06-13, 14:03
Lokalizacja: mała miejscowość.

Post autor: Occurrence. »

o,dzieki, próbowałam już to robić, ale jakoś nie wyszło..
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

"grzać się..."

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahahaha

I jeszcze "PsiBall"... psie kulki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!

A serio to mnie się udało, ale nie jako kula energii, tylko fala uderzeniowa - pozytywnej energii. Tylko to troche trudne jest, bo trzeba się samemu naładować, a potem strzelić i jeszcze mieć w kogo :lol:

[ Dodano: 2007-10-24, 12:35 ]
Oczywiście pisałem o czymś mocnym a nie byle kichnięciu, dlatego "trud" pewien jest :>
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: PsiBall

Post autor: Ragnarok »

Proponuję proste ćwiczenie . Usiądź wygodnie zrelaksuj się . Spróbuj poczuć własną aurę . Po chwili powinieneś wyczuć pulsującą dookoła ciepłą energię. Skoncentruj się na koniuszkach palców skieruj dłonie do siebie . Wizualizuj jak energie przepływa przez palce i wydostaje się przez nie formując kulę. Po pewnym czasie powinieneś poczuć jak owa kula rozpycha ci dłonie [ot i cały psiball oczywiście może nie udać się za pierwszym razem ]. Spróbuj siłą umysłu przesunąć kulę i umiejscowić ja np ścianie . Po chwili spróbuj skoncentrować się i znaleźć kulę . Na koniec wizualizuj jak wchłaniasz kulę z powrotem To bardzo pomocne ćwiczenie . Powodzenia !!
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: PsiBall

Post autor: Crowley »

Myślę, że teraz już wszyscy ciekawscy wiedzą jak to się robi. To bardzo stary temat, ale może jeszcze twój post komóś się przyda.
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: PsiBall

Post autor: Ragnarok »

Podpisuje się pod postem Voozie . Ćwiczenia tego typu wykonywałem dawno temu z tego powodu terminologia mogła być nie do końca trafna :]
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Re: PsiBall

Post autor: Hunter »

Owszem, jeżeli będziesz tworzył/a Chi-balla z intencją "namagnesowania" go. Inne intencje (ciepło, zimno, mrowienie) będą prowadziły do odpowiednich bodźców pochodzących od danego Psiballa.
Z intencją? Jak nadać takiej kuli intencję podczas tworzenia?
jaa17717
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2009-11-08, 22:22

Re: PsiBall

Post autor: jaa17717 »

sirednio mi się udalo ale odczulem cieplo i mrowienie w renkach
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: PsiBall

Post autor: Pein »

Ja mam tak że jak mam ułożone dłonie to czuje kule i magnez który mi przyciąga ale nie może xD :P.Po za tym wizualizuje sobie różne żywioły.Np wizualizuje sobie coś związane z ogniem to mój psi bal jest gorący itd.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”