Klątwy

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Gość

Post autor: Gość »

"lubie się bawić.." no nie wiem czy to dobre określenie , a jeśli uważasz to za dobre określenie to współczuje ci........i mam nadzieje ze to pozostanie dla ciebie tylko "zabawą"...
Gość

Post autor: Gość »

czego ja wiedziałam ze się do czegos przyczepisz :lol:
nie wazne.....jak dla mnie to mi to okreslenie pasuje....
Gość

Post autor: Gość »

dobra OSA , od teraz nie bede zwracał uwagi na twoje posty.......
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Muszę się zgodzić z Masterem.... "Lubie się bawić" to złe okreslenie.... Adrenalina...
Nom ok, tylko musisz mieć jeszcze świadomość, że kiedyś może się wydarzyć coś więcej niż tylko zapalone radio czy światło... I wtedy to już nie będzie takie zbawne!!!
Poza tym nie powinnaś myśleć tylko o sobie, bo coś złego może przydarzyć się również któremuś z twoich przyjaciół, a ty? Nie miałabyś wtedy wyrzutów sumienia, że też w tym uczestniczyłaś i się poniekąd do tego przyczyniłaś?
Pytam retorycznie, bo odpowiedĽ chyba zna każdy z nas... A poza tym jestem zdania, że wywoływać byty, powinny osoby które mają dużą wiedzę na ten temat, albo przynajmiej powinna wśród was być osoba- choć jedna- która będzie wiedziała co robić w razie jakichś poważnych komplikacji...
Nom, ale ty zrobisz jak uważasz, ja mam nadzieję, że wiesz co robisz i że nic złego się nie stanie, no i powodzenia- przede wszystkim.......... :neutral:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

aphrodisiana ma rację :/ dopóki nie odwoła się ducha ten będzie się kręcił i niedawał ci spokoju i nawet jak będziesz myśleć że już odszedł to on tam będzie... jak nie odwaołałaś ducha zrób to i nie baw się w to więcej a jak odwołałaś to módl się że zrobiłaś to dobrze...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

A po co ci one? :|
Jeśli o mnie chodzi, to ja znam jedynie klątwy, które zakorzeniły się głęboko w języku polskiej młodzieży :P
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Jakoś nie widzi mi się pomaganie w niuzasadnionych niegodziwościach, a i uzasadnione dobre nie są
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Rzucając klątwy prędzej zniszczysz siebie...
Oleńka
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 119
Rejestracja: 2006-04-18, 02:19
Lokalizacja: Galaktyka Cieni

Post autor: Oleńka »

Talerzykiem to pożądnego ducha nie wywołasz trzeba troszeczke więcej przygotowań i dużoo odwagi...Co do klątw to mam pare takich ,ktore przy odrobinie dobrych chęci napewno zadziałają...

Klątwa przeznaczona dla kobiet:

Niech na jej piękne lica spłynie trucizna ,niech jej rodności ulegną zgniłości co doprowadzi do braku płodności a piersi dotąd jędrne i spreżyste staną się od dzisiaj będą jak małe worki dziurawe a słodka pupacia niech urośnie do rangi dupska!I tak wczoraj dziewica stanie się dzisiaj latarnicą!I zaklinam na wszystkie moce piekielne sprowadzicie na nią te wszystkie nędze i niech po wsze czasy gnije w ogniu piekielnym!


Klątwa przeznaczona dla mężczyzny;

Niech ci członek zgnije nagle,niech twe oczy stracą blask .Skóra w głąb ciala się zapadnie
Twoja siła spadnie wraz.I choć jęczysz mi i płaczesz nic nie wskurasz tym boś już trupem ty i twe dziatki i nie zmieni tego nic!

Klątwa ogólna:

Wzywam cie zły duchu,co cmentarz obrałeś za mieszkanie i człekowi odbierasz zdrowie.Idź a guzami okryj głowę,jego oczy ,usta i język,i gardło jego,i wody trującymi napełnij trzewia jego.Bo jeśli nie udasz się doń i trzewia trującą wodą nie napełnisz,wyśle przeciw tobie zastępy aniołow zła.Amen

Uwaga!Skuteczniejszą od klątywy mówionej jest klatwa napisana np.na jakiejś tabliczce lub papierze.Klatwe spisaną na jakiejś rzeczy mozna wrzucić do studni,rzeki lub zakopać w ziemi co dodatkowo wzmacnia jej siłę.Mam nadzieje ,że ten kto się zdecyduje rzucic jakąkolwiek klątwe ma świadomośc ,ze może zaszkodzić sobie ,a osobie na którą klatwe rzuci zniszczyć życie.Tak więc nie warto rzucac klątw jesli się jest pod impulsem lub zbłachego powodu.
Hugon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 204
Rejestracja: 2006-01-26, 23:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Hugon »

Kamilu zachowujesz się jak dobrze wyszkolony żołnierz. Stosujesz zasadę - strzelać to ja pewnie nie będę ale broń lepiej mieć załadowaną. Pamiętaj jednak, że każda broń może wypalić w najmniej spodziewanym momencie.
Xtreme
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-05-17, 22:32
Lokalizacja: Whatever

Post autor: Xtreme »

Hmm klątwy... Keidyś chyba coś takiego mi się sdarzyło rzucić. Byłem mały (miałem ze 4 lata) i starsznie się na matkę wkurzyłem (o co to już nei wiem) i kiedy ona wychodziła do pracy powiedziałem coś w stylu "idź i nie wracaj". Matka miała wypadek i ledwo przeżyła. Uznałbym to za zbieg okoliczności ale teraz niedawno zdarzyło się cos podobnego. Pożarlem się z chłopakiem ode mnie z klasy na WF'ie i już doszło do bójki ale nas rozdzielili, on mnie jeszcze wyzywał a ja krzyknąłem do niego coś w stylu "niech cię c**j strzeli" lub coś podobnego i niedługo potym złamal nogę podczas ladowania po skoku w dal. Nie pamiętam jak to bylo w przypadku matki, ale w szkole wiemże bardzo chciałem aby temu chłopakowi stała się jakaś krzywda no i się stało. Może był to tylko zbieg okkoliczności, ale na wszelki wypadek teraz uwarzam na słowa i na emocje :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”