Strona 1 z 1

SKUTKI PRAKTYK DUCHOWYCH

: 2019-05-17, 11:46
autor: dar123
Lepiej uważać na ,, błędne praktyki duchowe''. Tego rodzaju praktyki PODSUWANE są poprzez inernet lub ksiazki. Moze wydawac się na poczatku ze cos dziala. Potem okazuje się ze pojawiaja się negatywne skutki. Od skutkow takich negatywnych praktyk moze nie byc łatwo uwolnić się. ,, Negatywne intencje'' ktore przeszły w podswiadomosc
ściagaja na manowce lub bardziej do samozniszczenia. Do niektorych postepowan cos moze stymulowac /ukryty wpływ/ a niektorzy sa bardziej podatni na to.
Wypełnienie a wiec powietrze ; otoczenie nie jest bardziej czyste ale zabrudzone wiec moze byc trudniej wyzdrowiec. Nie jestem pewny. w zatrutej wodzie ryby uieraja.

Re: SKUTKI PRAKTYK DUCHOWYCH

: 2022-02-09, 03:59
autor: Sybil
W ogóle raczej dobrze tego ni tykać, nawet tarota - sam mam mieszane doświadczenia. W sprawach nieistotnych wszystko się zgadzało, co utwierdzało mnie w przekoananiu i wierze - a w sprawch istotnych, wszystko się sypało i to ze sporą szkodą dla mnie

Re: SKUTKI PRAKTYK DUCHOWYCH

: 2022-02-20, 01:26
autor: ZdzisławZdzisławski
Za praktyki duchowe zdecydowanie nie powinny się brać osoby mające skłonności do escapizmu oraz ludzie z zaburzeniami umysłowymi. Można sobie wielką krzywdę przez to zrobić.

Re: SKUTKI PRAKTYK DUCHOWYCH

: 2022-03-02, 01:20
autor: Yeti13
Eskapizm chyba akurat może okazać się pomocny, ale jak potwierdzić lub wykluczyć zaburzenia psychiczne, poza naturalnie wizytą u psychiatry bądź psychologa? Z mojej edukacji wynika, że co czwarty Polak cierpi na schizofrenię, w różnym stadium.
Leczona nie daje praktycznie żadnych objawów. Czy więc Ci , którzy "czują i widzą" więcej są po prostu chorzy , czy jednak warto założyć, że przynajmniej niektórzy mają dar?