Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Paleoastronautyka to dziedzina próbująca udowodnić, że niegdyś lub wciąż istniejąca cywilizacja, bądź cywilizacje pozaziemskie, kontaktowały się w przeszłości z ludźmi, wywierając wpływ na ich rozwój i kulturę lub nawet sztucznie powołując gatunek ludzki do istnienia.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Post autor: Dagmara »

Wiesz, nie dziw się, że tyle osób nie wierzy w to co mówisz, bo naprawdę trudno jest uwierzyć w to wszystko co opisujesz, tzn, te kontakty pozaziemskie. Choć muszę przyznać, że znałam taką osobę, która to również twierdziła iż potrafi się kontaktować z istotami z innych planet.
Jednak ta osoba została oszukana i bardzo się zawiodła.
AstroMesjasz

Re: Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Post autor: AstroMesjasz »

Witam
Szanowna Koleżanko Dagmaro - wiem że jest trudno w to uwierzyć,( gdzie zostałem uprzedzony przez Źródło ) jakie będą reakcje LUDZI .
Co do koleżanki - to myślę że to " oszukanie " było przez LUDZI a nie przez OBCYCH ?!
Ja nie spotykam się w oko w oko z " Obcym" tylko się komunikuje ( Oni ze mną ) przez transze przekazu informacji, tak to nazywają.
Zdaje sobie sprawę że to dla przeciętnego zjadacza chleba jest niemożliwe,głupie,nie z tego świata.
Ale co mam zrobić - Ja tak jak kowal ...robię swoje, bo to mi tylko pozostało. :(
Pozdrawiam serdecznie
Wasz AstroMesjasz
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Post autor: Dagmara »

Ta osoba akurat kobietą nie była i nie spotykała się z obcymi oko w oko, tylko również On otrzymywał przekazy, kontaktowali się z nim, przynajmniej on w to wierzył, podobnie jak ty, jednak wszystko to okazało się kłamstwem.
Skąd także wiesz czy i w Twoim przypadku nie jest tak samo, bo czytając Twoje posty to tak jakbym czytała wiadomości tego człowieka, piszecie dosłownie tak samo.
Nie zastanawiałeś się nigdy nad tym, że możesz być okłamywany?
Że to wszystko co ''Oni'' mówią może być jedynie wytworem Twojej wyobraźni podsycanym tym całym chaosem o końcu świata?
Oczywiście bez obrazy, tak tylko z ciekawości pytam
Drevni Kocur
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2012-03-29, 17:10

Re: Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Post autor: Drevni Kocur »

U mnie w mieście był swego czasu człowiek chodzący i mówiący że jakby Oni pytali to go nie widzieliśmy, bo Oni kazali mu nie rozmawiać z ludźmi, ale ma nam do przekazania kilka ciekawych rzeczy...

Zawsze spotykałam w autobusie (nie za każdym razem oczywiście) siedział i opowiadał pobliskim pasażerom, co tez Oni mu mówili i co wie, że Oni z nasza planetą zrobią...

Był to człowiek chory na schizofrenię. I tez czuł się bardzo oszukany jak po lekach mu przechodziło, bo owe urojenia były dla niego tak prawdziwe...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Post autor: Darnok »

Jednak ta osoba została oszukana i bardzo się zawiodła.
On został oszukany, czy innych oszukiwał? bo ja to inaczej lekko pamiętam. Jeszcze nam kilku użytkowników (w tym i Ciebie) na swoje forum przekabacił ;]
i z tego co pamiętam, to miał mnie jakiś zły los spotkać, jak kosmici z Jezusem mieli już wylądować.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Post autor: Dagmara »

Darnok on został oszukany przez własne urojenia, innych nie oszukiwał ponieważ on bardzo mocno wierzył w te wszystkie przekazy, komunikacje i że posiada zdolności telepatyczne. I niestety zawiódł się na tym wszystkim bardzo.

I nie przekabacił, tylko zaproponował czy bym chciała odwiedzać jego forum :P
A o tym złym losie to nie pamiętam, że miało coś Ciebie spotkać, skleroza nie boli jak to się mawia ;)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Post autor: Darnok »

A o tym złym losie to nie pamiętam, że miało coś Ciebie spotkać
No pisał coś o tym, że takim wrednym sceptykom jak ja coś się ma stać. Już nie pamiętam czy miało to być przyjemne, czy nie ;]
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Post autor: Sothis »

Kosmici z Jezusem? Żywcem mnie nie dostaną!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Post autor: Darnok »

No też tak pomyślałem ;] z kosmitami jeszcze by się dało rady jakby za wodą nie przepadali, ale Jezus to Cię sprintem dogoni jak będziesz na łodzi.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Teoretyczne źródła APOKALIPSY Planety Ziemia ?!

Post autor: UFOszaman »

Cześć
Różni są ludzie z ciekawymi wizjami, ale to od nas zależy czy ich zaakceptujemy czy nie.
Każdy z nas coś kiedyś przeżył,zobaczył czy uczestniczył w czymś.Ale nie zawsze jest warto się z tym podzielić, bo nieraz bardzo źle się na tym wychodzi.
Macie rację trzeba się nie dać złapać żywcem, w szczególności na łodzi :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Paleoastronautyka”