Proszę o interpretację,pilne ;)

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
ziemowitXX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2013-03-11, 22:49

Proszę o interpretację,pilne ;)

Post autor: ziemowitXX »

Oto moja historia....
Dzisiaj nad ranem śniło mi się że jestem w Warszawie samemu,wysiadłem na dworcu z pociągu i zacząłem przemierzać ulice miasta,widziałem kibiców Legii bijących się z kibicami Wisły itp
Potem wszedłem do pewnego baru i grałem w karty z Januszem Gajosem i jakimś innym gościem,wygrałem trochę kasy i ruszyłem na miasto,szedłem tam gdzie płynie wielka rzeka,zapewne Wisła,byłem na jakiś wałach czy coś w tym rodzaju,idę sobie aż nagle mijam fajną dziewczynę o czarnych włosach w moim wieku(17) i mówi mi cześć,ja odpowiadam i idę dalej,ona zawraca i oferuje mi wyjście na tańce wieczorem,podaje mi swoje imię i numer telefonu i adres abym po nią przyszedł,ja nie znając miasta stwierdziłem że nie trafie pod jej dom,ona powiedziała że z racji tego iż jest już po południu to te parę godzin odczekam u niej w domu i oglądniemy jakiś film,zgodziłem się bez zawahania.Gdy doszliśmy do jej domu,zaczęliśmy oglądać jakiś film,ona gdzieś wyszła do innego pokoju i żem oglądał sam....potem patrzę a jej nigdzie nie ma..
Sen nr 2:
..z tego co pamiętam z nocy potem byłem w pewnym budynku i podkładałem ładunki c4 na drzwi i chciałem zabić jakąś ważną osobistość,nagle spotkałem posła PO Johna Godsona i zdradził mi miejsce pobytu Donalda Tuska żebym go zlikwidował bo on chciał objąć władzę w partii,potem wybuchł wielki pożar,musiałem się ewakuować i sen się urwał......
Proszę o potraktowanie tego poważnie i zinterpretowanie pierwszego snu,bo doskwiera mi brak dziewczyny,to może być zapowiedz spotkania?
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Proszę o interpretację,pilne ;)

Post autor: Pandemonium »

ziemowitXX pisze: Proszę o potraktowanie tego poważnie i zinterpretowanie pierwszego snu,bo doskwiera mi brak dziewczyny,to może być zapowiedz spotkania?
Nie. To świadczy właśnie o tym, że tego pragniesz. Sny nie odzwierciedlają przyszłości tylko są "zwierciadłem" naszej duszy. Z nich można wywnioskować tylko i wyłącznie Twój stan psychiczny.

Tak więc sprawa ma się tak: Naoglądałeś się za dużo tvn24 i brakuje Ci dziewczyny. Nie ma tutaj nic więcej do interpretacji.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Proszę o interpretację,pilne ;)

Post autor: Dagmara »

Pierwszy sen nie jest zapowiedzią spotkania, tak jak Pande wcześniej napisał, brakuje Tobie po prostu dziewczyny.
Woda-czarne włosy, chyba nie raz czujesz się nie co osamotniony i chciałbyś w końcu spotkać tą którą byś pokochał i która byłaby dla Ciebie najlepszym przyjacielem, taka bratnia dusza.
Także sen ten odnosi się do Twoich odczuć, tego co nosisz w sobie, myśli, niestety nie jest zapowiedzią żadnego spotkania.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”