Zmarła osoba

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Gruda
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2011-04-08, 21:49

Zmarła osoba

Post autor: Gruda »

Siemka z 12 na 13 kwietnia śniło mi się dziwny sen śnił mi się pewien pan. Ale od początku znalazłem się w szkole to troszkę dziwne ponieważ byłem tam uwieziony ale zresztą nie tylko ja . Wydostałem się z z tej szkoły z paroma kolegami lecz ktos nas gonił . Szukaliśmy pomocy lecz nikt nie chciał nam pomóc po paru minutach złapali moich kolegów a ja sam zdążyłem uciec.
Nadam szukałem pomocy i nagle ktos mnie chwycił za rękę i zabrał mnie w jakes ciemne miejsce jakby piwnica pytał mnie o różne rzeczy itp potem mi się przedstawił , nazywał się "Jacek " Prosił mnie o cos lecz nie pamietam o co . Niby nic dziwnego obudziłem się i po wszystkim .Wstałem z łóżka poszedłem do kuchni i jak zwykle rozmawiałem z mamą powiedziała mi ze umarł jej kolega i w piątek pogrzeb . Z ciekawosci zapytałem kto taki jak się nazywał powiedziała mi ze nazywał się Jacek zapytałem jak wyglada i własnie opis mojej mamy pasował do tego pana w śnie pamiętam to dobrze iż miał nietypowy wygląd.

mam parę pytań

Czy to wgl możliwe ?
I jak unikac takich snów ?
ponieważ juz nie 1 raz mi się takie cos przyśniło i okazało się prawdą (już pare miałem takich snów np przed smiercia dziadka czy prababci )
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zmarła osoba

Post autor: Dagmara »

Sny spełniające nazywane są proroczymi, niektóre osoby miewają takowe od dziecka, niekiedy zanikają całkowicie, a czasami miewamy je do końca swego życia, choć przeważnie ich występowanie nie jest aż tak częste.
Także możliwe, że miewasz wizje prorocze, choć równie dobrze mógł być to tylko zwyczajny przypadek.

Co do interpretacji snu, to szkoda, że nie podałeś swojego wieku, no ale spróbujmy;
Ucieczka ze szkoły może być wzmianką o tym, iż jeszcze w życiu musisz wiele się nauczyć, choć niechętnie przyjmujesz do siebie pewne ograniczenia jakie niesie ze sobą życie.
Lubisz dość swobodny tryb życia, starając się nie rozwiązywać, lecz omijać problemy, uciekać myślami od nich, co w przyszłości może nie wyjść Tobie na dobre.
Ciemne miejsce w którym się znalazłeś, może oznaczać, że coś Ciebie gnębi, przez co odczuwasz jakiś lęk, niepokój, albo nieodpowiednie środowisko otaczające Twoją osobę, nie jestem do końca pewna, w każdym bądź razie aspekt negatywny.

Odpowiadając na drugie pytanie, to raczej nie unikniesz takowych snów, tak jak wyżej napisałam, jeśli jesteś młodą osobą jest prawdopodobne, że same w końcu zanikną, choć nie koniecznie.
Na dobrą sprawę radzę się z takowymi wizjami oswoić :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”