Dziwne sny - zdarzenia z przeszłości.

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
koreal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-03-16, 21:37

Dziwne sny - zdarzenia z przeszłości.

Post autor: koreal »

Jako że dopiero się zarejestrowłem, to chciałbym się z wszystkimi przywitać. A teraz do rzeczy:

Od pewnego czasu(ok. 3tygodnie). śnią mi się dziwne rzeczy - tzn nie śni mi się już nic innego z wyjątkiem takiej scenki: siedzę z jakimś starym mężczyzną w pokoju, a on ciągle powtarza jakąś datę, nie mówi nic innego tylko to, a ja po przebudzeniu pamiętam dokładnie jaka to data. Następnie widzę jakieś wydarzenie, podam pewien przykład: słyszę datę 30 czerwca 1992, jest to data dla mnie dość szczególna z uwagi na to że urodziłem się 25czerwca 1992, następnie widzę scenę zaćmienia słońca. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że 30 podobno miało miejsce całkowite zaćmienie słońca, lecz ja o tym nigdy w życiu nie słyszałem, a z powodów oczywistych nie mogę tego również pamiętać. Chcecie inny przykład? Facet ciągle powtarza inną datę - rok 1994 19 czerwiec, następnie śni mi się że idę na wybory (to śniło mi się wczoraj - co ciekawe na karcie wyborczej nie było żadnej partii/osoby na którą możnaby oddać głos). Co się stało 19 czerwca 1994 roku? Wg wikipedii miały miejsce wybory do rad gmin.
Oczywiście nie miałem pojęcia również o tym. Trochę mnie to zaniepokoił sam fakt, że właściwie cały czas mi się ten sam sen gdzieś średnio co 4-5dni, (tzn o absolutnie identycznym schemacie), a ponadto dzisiaj pojawiła się data z przyszłości, oraz wydarzenie. Przyznam się że jestem ostatnią osobą która wierzy w znaczenia snów, astrologie, duchy i wszelkie tego typu rzeczy ale przed nadejściem tego dnia jestem tak wystraszony, że już dawno tak nie miałem.
Wiecie może jaka jest możliwa przyczyna takich snów? Jestem pewien w 100% że gdyby ktoś zapytał mnie o którekolwiek z wydarzeń które mi się śniło przed tym snem, to nie wiedziałbym kiedy miało ono miejsce.
Ostatnio zmieniony 2011-03-16, 22:48 przez koreal, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Dziwne sny - zdarzenia z przeszłości.

Post autor: Veritas »

Witaj.
Nasz mózg potrafi bardzo wiele. Zapisze głęboko w pamięci każde zdarzenie którego byliśmy świadkiem. Każdą najmniejszą informację którą przeczytamy lub usłyszymy. Nawet gdy jest ona głupia i bez znaczenia. Gdy po prostu o tym zapomnimy może zostać później odtworzona w dowolnej formie we śnie. Może pojawić się tylko raz. Lub tak jak u ciebie - wielokrotnie.
Myślę, że kiedyś dojdziesz o co chodziło w twoim śnie.
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dziwne sny - zdarzenia z przeszłości.

Post autor: Dagmara »

Witaj, często miewasz powtarzające sny ponieważ o nich rozmyślasz i próbujesz je na swój sposób analizować, bardzo wiele osób miewa powtarzające wizje senne i ja również do takowych należę, także nie ma w tym nic dziwnego, czy nadzwyczajnego, więc bez obaw.

Co do tych dat, może to zwyczajny zbieg okoliczności, albo tak jak napisał Veritas gdzieś coś kiedyś usłyszałeś, zapomniałeś i teraz widzisz owe daty w swych snach.

A ta nowa data ze snu, cóż moim zdaniem nie powinieneś się obawiać i żyć w stresie, poczekaj, a zobaczysz, może nic takiego się nie wydarzy złego, to że wcześniejsze zdarzenia ze snów miały miejsce, wcale nie musi oznaczać, że to co zobaczyłeś ostatniej nocy w przyszłości też się sprawdzi.
kozakkzk

Re: Dziwne sny - zdarzenia z przeszłości.

Post autor: kozakkzk »

A ja sądzę że to jakiś byt z astrala . Zgodnie z pewną teorią duchy demony,Aniołowie,Archaniołowie,Święci mogą do nas przychodzić w snach , może ktoś cię ostrzega przed czymś , spróbuj zapanować nad snem i się spytać go "Co się wydarzy?", potem zostaw wszystko tak jak jest. Może coś pomoże ...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dziwne sny - zdarzenia z przeszłości.

Post autor: Dagmara »

Byt z astrala, kozakkzk no proszę Cię przecież to normalne sny, które miewają setki ludzi, nie można przecież we wszystkim dopatrywać się sił nadprzyrodzonych w szczególności w jeśli o sny chodzi.
Także nie strasz użytkownika :P
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”