Dziwny sen

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Dziwny sen

Post autor: Dave_Mustaine »

Od pewnego czasu nęka mnie dziwny sen. Mianowicie chodzi w nim o to że jest wojna, strzały i czołgi, ogólnie II wojna światowa. Zadziwiające jest to że zawsze kiedy śni mi się ten sen jest zawsze z innej perspektywy, rozgrywa się zawsze w tym samym czasie ale opowiada o innej historii która zawsze się kończy śmiercią i na końcu obraz się oddala a w tle leci "To live is to die", może to trochę dziwnie wygląda ale tak jest, często tego słucham to może temu akurat ta piosenka, z resztą sen nie jest wyjątkowo straszny, jest bardziej ciekawy:) zawsze ten sam czas i mniej więcej to samo miejsce akcji ale zawsze o czym innym. Nie wiem może to jest jakiś przekaz:P
Awatar użytkownika
szwagier0s
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 132
Rejestracja: 2010-09-30, 03:20
Lokalizacja: Wroclove
Komentarze: 1

Re: Dziwny sen

Post autor: szwagier0s »

Nie bardzo rozumiem jakiego wyjaśnienia szukasz na paranormalium? Chcesz usłyszeć, że będziesz bohaterem kolejnej wojny? :P
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Dziwny sen

Post autor: Arek »

MNie także kiedyś często śniły się wojny, strzelaniny i tym podobne. Było to w czasach huhhhhh dobrych parę lat temu. Wtedy lubiłem jeszcze bardzo oglądać filmy o tematyce wojennej, albo takie jak "Rambo" "Terminator", . Gdy jednak z różnych powodów przestałem tak często oglądać owe , tak i moje sny zmieniły swój wygląd.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Dziwny sen

Post autor: Dave_Mustaine »

szwagier0s pisze:Nie bardzo rozumiem jakiego wyjaśnienia szukasz na paranormalium? Chcesz usłyszeć, że będziesz bohaterem kolejnej wojny? :P
Chciałem się tylko podzielić swoimi przeżyciami sennymi:P
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dziwny sen

Post autor: Dagmara »

hm...Metallica, świetny kawałek ;]
A tak ogólnie to jak najbardziej to czego słuchasz dopasowując może mieć wpływ na wizje senne, tak jak zostało wyżej napisane.
Awatar użytkownika
Fairy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22

Re: Dziwny sen

Post autor: Fairy »

Mojej mamie też jakiś czas temu śniła się wojna. Że była żołnierzem czy coś. I śniło jej się to kilka razy. Dodam że ona nie lubi filmów wojennych. Pytanie ode mnie: Czy jest możliwe, żeby komuś śniło się coś takiego w związku z jego poprzednim wcieleniem? (jeśli w to w ogóle wierzycie ;) Bo ja pamiętam, że jak byłam mała (miałam jakieś 3-4 lata) to śniło mi się, że byłam lekarzem i odbierałam poród :lol:
1. Nie oglądałam żadnego filmu o takiej tematyce.
2. Pamiętam ten sen bo od kilkunastu lat mnie nurtuje.
3. Słyszałam, że takim małym dzieciom zaraz po narodzeniu może śnić się ich poprzednie wcielenie. I jestem ciekawa czy to prawda i czy starszym dzieciom też może się to śnić..
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Dziwny sen

Post autor: Ruskof »

Fairy pisze:3. Słyszałam, że takim małym dzieciom zaraz po narodzeniu może śnić się ich poprzednie wcielenie.
Tak,bo dusza dziecka dopiero co przybyla do ciala dziecka,ma swieze wspomnienia z poprzedniego wcielenia o ile miala...ale to nie tylko snami moze się zamanifestowac.Czytalem kiedys o dziecku ktorego dusza byla w poprzednim wcieleniu zolnierza z amerykanskich sil specjalnych podczas wojny.Zginal w pacyfiku zestrzelony przez japonski okret...A innym twardym dowodem na to poprzednie wcielenie jest ze znal dokladnie wszystkie czesci samolotow wojennych (chyba nawet bombowca B29,ktory spuscil bombe na Hiroszime),co i jak wymienic,jak dopasowac itp...
Fairy pisze:I jestem ciekawa czy to prawda i czy starszym dzieciom też może się to śnić..
Chyba sama sobie powiedzialas,ze to moze byc prawda.Im bardziej dziecko dorasta,tym wiecej wspomnien o poprzednim wcieleniu traci (oczywiscie nie wszystkie i jesli o inch mysli,bo po pewnym czasie myslenia te wspomnienia utrwalaja się na lata w mozgu)
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Dziwny sen

Post autor: Dave_Mustaine »

Myślę że co do tego snu to raczej pasuje opcja że faktycznie, naoglądałem się Czterech
Pancernych i mi się śni. Ale za to czytając wasze posty o poprzednich wcieleniach przypomina mi się stary sen o dziecku bez głowy i niebieskie auto w lesie, tyle pamiętam ale to pewnie też jakieś wspomnienie filmu lub mojej wyobraźni.
Awatar użytkownika
Quantum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-11-14, 20:24

Re: Dziwny sen

Post autor: Quantum »

Ja pamiętam jak parę lat temu bardzo interesowałem się paleontologią po tym jak obejrzałem "Jurassic Park" i potem praktycznie codziennie śniły mi się dinozaury ;) Interesujesz się militariami? I dlaczego w pierwszym poście napisałeś że to była II wojna światowa? Coś w Twoim śnie na to wskazuje czy tak po prostu napisałeś?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Dziwny sen

Post autor: Spooky Fox »

Jeśli widziałby dwupłatowe samoloty, to raczej nie druga wojna światowa. Jeśli widzi małe puszeczki w roli czołgów, to też nie druga wojna światowa, a pierwsza.

Natomiast jeśli widzi Panzerkampfwageny i T-60 na ziemi, Mitsubishi Zero i Mustangi na niebie, swasty dookoła a w rękach żołnierzy mausery i bergmanny, to raczej dużego pola manewru nie ma :D

A jak interesuje się militariami z tego okresu, to nie będzie miał problemu, nawet przez sen, z rozpoznaniem ww.
Awatar użytkownika
Quantum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-11-14, 20:24

Re: Dziwny sen

Post autor: Quantum »

Widze, że fan historii :D

Pytam bo jeśli się interesuje, ogląda filmy itd. to sny o takim charakterze to nie dziwota :P
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Dziwny sen

Post autor: Spooky Fox »

Quantum pisze:Widze, że fan historii :D
Nie, nie. Fanem historii nie jestem. Jestem fanem II Wojny Światowej. Jeśli oczywiście słowo "fan" jest tu dobrym określeniem. Poza tym jestem i zawsze byłem niesamowicie zainteresowany różnymi sposobami zabijania się nawzajem technologicznie zaawansowanego bydła :)


A co do snu, to oczywiście. Ja jeśli naoglądam się jednego filmu non-stop, to później wiadomo, że się przyśni. Na przykład ostatnio śniło mi się, że byłem posiadaczem Pierścienia, którego musiałem zanieść i wrzucić do Orodruiny. A to tylko dlatego, że ostatnio męczę Lord of the Rings :D

Prosta sprawa :)
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Dziwny sen

Post autor: Dave_Mustaine »

To z pewnością II wojna światowa, pamiętam T-34 i niemieckie Tygrysy. Co do zainteresowania militariami to sporadycznie, bardziej ciekawą mnie auta i muzyka, więc zastanawiałem się skąd ten sen.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”