Jak zacząć?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

ja uzywam techniki liny czasami mam klopoty z wyjsciem (okolo 30-40 % :) ) ale dla mnie to w zopelnosci wystarcza:) a swoja droga piszcie na to forum bo mozna pomoc duzej ilosci osob ktore nie wiedza jak zaczac :)
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Jak zacząć?

Post autor: asto »

Chcialbym to sprobowac.. ale mam jedno pytanie, czy jak wejdzie się mocno w trans to jest jakas mozliwosc ze nie bedzie się dalo dobudzić?? że nie bede mogl wrocic do swojego ciala czy cos w tym stylu?
Greg
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2008-09-10, 11:58

Re: Jak zacząć?

Post autor: Greg »

słyszałem o takich przypadkach. ponoć statystycznie zdarzył się takiemu procentowi osób praktykujących OOBE co procent osób próbujących osiągnąć OOBE i którym się to udało. Czyli niewiele.
Usunięto użytkownika 4580

Re: Jak zacząć?

Post autor: Usunięto użytkownika 4580 »

gówno prawda... nie ma tak że nie da się wrócić do ciała... chyba że podczas OOBE jakiś skrytobójca zadźga nas nożem... to tak :P
Usunięto użytkownika 4580

Re: Jak zacząć?

Post autor: Usunięto użytkownika 4580 »

ale zadźga w realu skrytobójca zakradnie się i nas nie obudzi to nas zadźga :P
aqu1980
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2010-06-04, 22:40

Re: Jak zacząć?

Post autor: aqu1980 »

Grunt to spokój i opanowanie bez niego nie bedizesz w stanie kontrolować swojego umysłu a co za tym idzie oobe idzie w nieznane :roll: Medytacja przedewszystkim
Awatar użytkownika
Thaneth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-12-06, 15:40

Re: Jak zacząć?

Post autor: Thaneth »

Voozie pisze:Nie. Gdy się czegoś przestraszysz to automatycznie powracasz do ciała, przez co zazwyczaj pierwsze wyjście trwa tylko moment.
Wybaczcie mi tą zabawę w archeologa, ale chciałbym w kilku słowach podpiąć się pod wypowiedź wyżej.

W gwoli wstępu dodam tylko, iż OOBE osiągnąłem tylko raz, poprzez metodę "lina - podciąganie się za pomocą wizualizacji". Z wejściem w stan astralny towrzyszyły mi emocje, których wielkość ciężko opisać. Uniesienie, radość wymieszana z podnieceniem, niesamowita lekkość... uczucie duchowej wolności?

Pojawiłem się w nieco innym pomieszczeniu aniżeli pokój, w którym doświadczyłem wyjścia z ciała. Miast ciemnej powłoki nocy, napotkałem jasność jak za dnia, jednakże nie zauważyłem okna z którego mogłoby bić światło słoneczne, ani lampy pełniącej podobną rolę. Leżałem... na łóżku, w pozycji podobnej do tej, w której byłem przed opuszczeniem fizycznej matrycy. Przeniosłem się na pozycje siędzącą, po czym zacząłem obserwować pomieszczenie. Palety podłogi te same, w gruncie rzeczy podobieństwa pomieszczeń biły po oczach. Różnice jednak były... wspomniana jasność jak za dnia... szuflada w rogu na której stał telewizor. Pamiętacie zaśnieżony obraz starych anten telewizyjnych? Właśnie taki obraz odbierał.

Pomimo, iż nie czułem uczucia strachu, wiedziałem doskonale, że coś jest nie tak... wiedziałem, że w tym pomieszczeniu znajduje się coś odrzucającego, żeby nie powiedzieć "złego". Rozejrzałem się i zauważyłem uchylone do połowy do środka drzwi... dosyć duże, właściwie identyczne jakie mam w pokoju. Za nimi... ciemność, tak jakby oświetlenie nie dotarło tam w ogóle, a panował zupełny mrok. Poczułem niepokój... po chwili rozważań zajebiście się czegoś przestraszyłem i w końcowym wyniku powróciłem do rzeczywistości fizycznej.

Hmmm... reasumując, chciałem tylko potwierdzić jakoby strach działał niekorzystnie dla naszych podróży astralnych. Jednocześnie zaś podzieliłem się ze swoim doświadczeniem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Jak zacząć?

Post autor: Chantelle »

Warto przeczytac ' Podroze poza cialem ' i 'Dalekie podroze' .Robert A Monroe .
nitrous
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-20, 20:39

Re: Jak zacząć?

Post autor: nitrous »

myślę, że mały buch dobrego palenia, typu amnesia, bardzo rozluźniającego i troszke psyhodelicznego, pomoże. Mi pomaga, uzywam jej do medytacji
Artur1996

Re: Jak zacząć?

Post autor: Artur1996 »

Nie chce nic mówić i nie mam na celu kogoś zniechęcać ale ja próbowałem OOBE i uważam że to jest niemożliwe do wykonania.Chyba że wypale tonę marychy,wtedy to już większe prawdopodobieństwo że próba zakończy się pozytywnym rezultatem :) Tak na serio to podobno jest możliwe osiągnąć ten stan ale nie każdy może i gadanie typu w stan OOBE może wejść każdy człowiek mnie już na serio nie przekona ,chyba że ktoś da faktycznie jakiś działający sposób,zawsze marzyłem o podróżach poza ciało ale jak tego mam dokonać?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”