Wasze koszmary senne...

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

taak, zanalizujcie mój sen: gonił mnie dresiarz przez pół miasta z mięsem pomiędzy nogami xD



PS. fajny avek ;) Gaara rządzi! :D
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ja mam skrajne sny ja mi się juz cos sni to albo baardzo dobry albo koszmar... no ostanio koszmar to miałem dawno i pamiętam że mnie psychol gonił po lesie w końcu jak mnie dopadł to ja g nożem zabiłem (skąd miałęm nóż to nie wiemxD)

ps.: taki sam avatar ma assasinio...
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

nie bulwersuj się tak nic ci nie da że napiszesz z włączonym capslockiem... no wiesz dużo jest avatarów z naruto na necie / a co do tematu to śniło mi się że byłem na wojnie... nie wiem jakiej i byłęm snajperem.... to było spoko dopóki nie zacząłem śnić żę do mnie strzelają i zaczyna mnie przejeżdżać czołg ale si eobudziłem jak wjechał na nogi
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ja czasami mam LD i to tak dziwnie bo jak bardzo chcę to po prostu mam jakby siłą woli wywołuje to
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

normalnie kagebunshin z naruta xD .... kurde mi się ostatnio śniło, że szedłem po mieście i zaczęto do mnie strzelać... uciekałem uciekałem i się obudziłem... bez sensu to ...
Dawid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2007-08-24, 21:26
Lokalizacja: Lubina

Post autor: Dawid »

Mi się śniło najdziwniejsze:

Pamiętacie wybuch w Czarnobylu,śniło mi się że to się powtarza bez końca i ciągle mam przed oczyma te obrazy którzy przeżyli ten wybuch. Brrr ten koszmar mnie przeraził i zasmucił.

a Ps Moi rodzice pobrali się w dzień kiedy akurat wybuchł reaktor? to może coś znaczyć?
Dawid
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2007-08-24, 21:26
Lokalizacja: Lubina

Post autor: Dawid »

Nie mam plakatu , ani gry a moi rodzice naprawde pobrali się 26 kwietnia 1986. Mówili że nawet przyroda się przeciw nich jest (ale w to akurat nie wierze). zawsze "ciągneły" mnie te wydarzenia już jak miałem 8 lat , kiedy rodzice wyszli wchodziłem na komputer i szukałem coś na ten temat. A jeszcze coś wierze w reinkarnacje , jak sądzisz że kłamie to nie musisz mi wierzyć przecież?
Thoth
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-01-29, 01:30
Lokalizacja: 9 Wrota

Post autor: Thoth »

ja z kolei mialem taki sen...
bylem w zamknietym pomieszczeniu wraz z innymi osobami... nagle ktos wchodzi i po kolei podrzyna tym osobom gardła... wreszcie podchodzi do mnie, ja zamykam oczy i czekam "na swoją kolej"... w tym momencie czulem dotyk, jakby ktoś "przejechal" palcem po moim gardle... :roll:
Iskierka666
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2008-01-28, 21:35
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Iskierka666 »

a mi śniło się,że robiłam sesje zdjęciową mojemu koledze, który był cały zakrwawiony z powbijanymi w ciało nożami,dziwnie się uśmiechał,kiedy chciałam uciec,znalazłam się na opustoszałej drodze,ktoś przebiegając krzyknął,że wszystko się spaliło,cały świat spłonął,nawet pita woda została skażona...wrrr;)
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

ja miałem kiedyś taki sen:

Szedłem z ojcem tak jakby z jakiejś górki, po asfaltowej drodze, i tata klęknął żeby zawiązać buta, a ja szedłem dalej, a przede mną jakaś para, i nagle tak kobieta przede mną odwróciła głowę o 180 stopni i tak jakoś szyderczo się śmiałe, a w ogóle nigdy nie zapomnę jej DEMONICZNEGO wzroku takiego pełnego nienawiści....Nie życzę nikomu takiego snu - do dziś jak sobie to przypomnę to włosy mi się jeżą....

Wie ktoś co to może oznaczać...szukałem ale nie umiem znaleźć interpretacji...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”