Czysty umysł

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Czysty umysł

Post autor: Ivellios »

Czysty umysł jest bardzo istotny w osiągnięciu oobe. Naucz się go kontrolować i spraw a by był czysty. Kontrolowanie własnych myśli zapobiegnie przykrym nawet dramatycznym doświadczeniom....

Czysty umysł jest bardzo istotny w osiągnięciu oobe. Naucz się go kontrolować i spraw a by był czysty. Kontrolowanie własnych myśli zapobiegnie przykrym nawet dramatycznym doświadczeniom. Pamiętaj w astralu obowiązuje zasada :”..Podobne przyciąga podobne...”.Jak się domyślasz wszystko zależy od umysłu. To on jest kluczem do oobe i w astralu. Jeśli będziesz miał czysty umysł to trafisz na takie same istoty[dobre ,miłe ,pomocne]W przeciwnym razie przyciągniesz do siebie złe istoty które upajają się wyrządzaniem krzywd. Jeśli chcesz nie mieć żadnych kłopotów w oobe i nie mieć złego doświadczenia to zachowaj tą zasadę. Jeszcze jedna bardzo ważna zasada. W żadnym wypadku nie próbuj osiągnąć oobe gdy będziesz pod wpływem używek[alkoholu, narkotyków] ,gdyż w takim stanie nie będziesz w stanie kontrolować własnych myśli. Pamiętaj to Ty masz być ich panem a nie one Twoim. Podobnie jak przystąpienie z nieczystym umysłem przyniesie Ci to złe doświadczenie. Zapamiętaj że to nie zabawa i lekceważenie tych zasad może zakończyć się załamaniem psychicznym jak również śmiercią.
Mateusz123

Post autor: Mateusz123 »

Iv jak mam rozumiec "podobne przyciąga podobne"? wyjaśnisz mi to??
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

po prostu gdy jestes np zdenerwowany i osiagniesz jakims cudem oobe mozesz w astralu spotkac istoty ktore takze sa "zle naladowane"

gdy jestes "czysty" w astralu spotkasz tylko "czyste" istoty

mam nadzieje ze o to chodzi jak nie to sorry za zla porade :?
kamilll
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2007-02-01, 12:58
Lokalizacja: Z... kosmosu(hehe)

Post autor: kamilll »

Tak o to chodzi, ale też np. kiedy przystępujesz do Oobe i yślisz o tym, żeby kogoś nastraszyć, albo jak w ogóle myślisz o wyżądzaniu szkód innym, to wtedy w astralu możesz spotkać jakiś byt astralny, który jest równie złośliwy jak twe mysłi i on może wyrządzić ci szkode.
Mateusz123

Post autor: Mateusz123 »

chyba nie ma takiej komendy, ja zazwyczaj gdy chcę wejść w LD(nigdy mi się nieudalo ;( ) to staram się wogóle nic nie myślec, jakoś mi to wychodzi...ale jak mi to z łatwościa przychodzi...rada:wyciszyć się i nic niemyślec to wszystko :)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

hm, u mnie inaczej. z oobe to nie wiem, bo wychodzenie poprzez ld nie musi być udane... raczej tylko raz mi się udało i to przypadkiem - ale wtedy się nawet nie skapowałem, że mnie na chwile wywaliło... może teraz na chwile, a kiedyś na dłużej, czas pokaże. ale chyba podczas medytacji to prędzej można wyjść, właśnie jak się wyciszy myśli i całe ciało wprawi w stan totalnej błogości.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

opanowanie mysli nie jest takie trudne :) wystarczy skupic się na swoim srodku, na cieple swej skory, na biciu serca i oczyszczasz tak umysl :)
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

jak opuscic cialo?? :P

wpisz C:\Windows\Leave_My_Body.exe xD

a tak na serio po prostu czuje się ten moment ze zaraz się wyjdzie i po prostu wychodzisz :P

wydaje się glupie i dziecinne ale wlasnie tak jest :)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

mnie jak wali mocno serce to się wydaje, że zaraz umre, dostane zawału, a nie wyjde, a tylko taki efekt mam jak się skupie na - w skrócie - miłości do piękna :/
Niniel
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2006-03-15, 21:03

Post autor: Niniel »

Ja jak mam oczyścić swój umysł to przeważnie zaczynam myśleć o różnych głupotach :P strasznie to jest denerwujące, ponieważ musze o wiele więcej uwagi poświęcic na "wyrzucanie" tych niechcianych gości i nie powiem, żeby to było jakieś odprężające. No ale cóż. jestem dopiero początkująca więc muszę dalej próbować :)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Coś na tobie siedzi. Myśl o czymś pozytywnym, na siłe. Ktoś u ciebie musi być silniejszy i to ty masz być tą istotą! ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”