[SEN] Sen we śnie.

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
AdiXXXX
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2004-12-30, 00:04
Lokalizacja: Chojnice

[SEN] Sen we śnie.

Post autor: AdiXXXX »

Mieliście kiedyś takie coś , że kiedy myśleliscie że się obudziliście, tak naprawde byliście jeszcze w śnie?? Poszedłem do szkoły i jakie było moje przerażenie że to sen i musze isć tam jeszcze raz...brrr
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Nie pamiętam, żeby mnie się zdarzylo takie coś... :roll:
Gość

Post autor: Gość »

oto moja historia

obudziłem się , wszystko normalnie , poszedłem do łazienki, tam się przewróciłem - wtedy się obudziłem ....mówie sobie dziwny sen , wstaje , ide do łazienki , wszystko jest w 100% realistyczne , jem sniadanie , wychodze do szkoły , okazuje się ze nie mam butów , budze się poraz drugi , .....myśle sobie "co jest grane" , teraz to juz napewno się obudziłem , wstaje , ide do łazienki , tam świat zaczął wirować , walnąłem w dzwi i obudziłem się po raz 3 ostatni juz ,...

czułem się jak bym grał w "Dniu Świstaka" ....hmm moze do tej pory smacznie śpie a to wszysko mi się śni?.......
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja miałem takowy sen niedawno. Śpię w szpitalu. Budzę się i jestem w innym szpitalu. PóĽniej budzę się we własnej sypialni...

Głupie, nie :?: ;)
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

ja też miałam coś takiego:
Wstaje, ide do łazienki, a w łazience pełno ludzi...
obudziłam się, ide do szkoły, okazało się, że zapomniałam plecaka...
obudziłam się, przewracam się na drugi bok i wtedy...
obudziłam się...
kamilll
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2007-02-01, 12:58
Lokalizacja: Z... kosmosu(hehe)

Post autor: kamilll »

Jak ja tego nie nawidze... wczoraj miałem LD, i czułem, że się już budze i kiedy się obudziłem (to byłem dalej w śnie, ale o tym nie wiedziałem) i do końca snu nie domyśliłem się, że śnie :x
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Sen który śnił się mojej siostrze:
Już nie ważne co napoczątku jej się śniło bo się zaraz obudziła, jak się obudziła, popatrzała na sufit wtedy zaczeła z niego spadać jażąbina xD, wtedy obudziła się drugi raz, już normalnie :D
C3biX
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2007-09-16, 21:09
Lokalizacja: Hajnówka

Post autor: C3biX »

Patrze wiele osób korzysta z łazienki w czasie snu :)
Ja miałem dość podobnie. Wstaję z łóżka, wszystko jest ok, idę do łazienki i się budzę. Myślę głupi sen. Wstaję ponownie i wołają mnie do kuchni, tam rozmawiam z siostrą o jakiś pocztówkach z wycieczek i ponownie się budzę. Zacząłem się denerwować i znowu wstaję z łóżka, otwieram okno i widzę świat cały w wulkanach i lawie, a na niebie latają smoki :) Jeszcze raz się budzę i słyszę jak ktoś stuka w drzwi od łazienki, ja mu odstukuję, aż zacząłem krzyczeć i wtedy dopiero na serio się obudziłem. To było niemiłe przeżycie. Razem z tym dziwnym snem towarzyszył paraliż snu ;/
Michalson
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 97
Rejestracja: 2006-10-31, 18:44
Lokalizacja: Piasstów

Post autor: Michalson »

Ja kiedyś miałem coś takiego, że śniłem o czymś strasznym a potem się obudziłem ciesząc się że to tylko sen :) Jakież było moje zdziwienie, gdy potem obudziłem się naprawdę :D
Aneirol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 96
Rejestracja: 2008-08-15, 12:04
Lokalizacja: Czasem lepiej jest nie wiedzieć

Re: [SEN] Sen we śnie.

Post autor: Aneirol »

dawno temu śniło mi się że w mieście próbowałem walczyć z jakimś wodnym wampirem czy czymś w tym rodzaju i nawalałem go metalową pałką a mu się nic nie działo, dalej to pamiętam że wgryzł się we mnie i się obudziłem. Byłem spocony i rozdygotany wstałem poszedłem o budzić siorkę i patrze a te wodne coś wgryza się w nią, wziąłem gąbkę (nawet nie wiem skąd ) rzuciłem nią w to coś, i się obudziłem patrze i mam gąbkę w ręce, a skąd ona to ja nie wiem.
6h057
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2008-08-22, 12:42

Re: [SEN] Sen we śnie.

Post autor: 6h057 »

a mi się coś tam śniło i w tym śnie zasnąłem jeszcze raz, czyż to nie interesujące:P
a innym razem była niedziela i byłem zmęczony więc się położyłem na popołudniową drzemką no i pospałem ok godziny i się obudziłem ok godziny 19 i se myśle kurde musze iść do pracy chociarz wiedziałem że jest niedziela no i se tak myśle dobra zaraz się zbiore i chyba jakiś tam autobu będzie to się pojedzie i jak wstałem to dopiero po jakiś paru minutach mi przeszła ta pokusa jechania do pracy:] nigdy nie byłem zahipnotyzowany ale jak bym miał opisać to uczucie to wtedy własnie się tak czułem jakby mnie ktoś zahipnotyzował że po obudzeniu musze iśc do pracy:]
opisałem tą historie gdyż może ona miec przełomowe znaczenie dla ludzkości :P
Aneirol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 96
Rejestracja: 2008-08-15, 12:04
Lokalizacja: Czasem lepiej jest nie wiedzieć

Re: [SEN] Sen we śnie.

Post autor: Aneirol »

nie wiem rodzice nic nie mówili ale jak mały byłem to pamiętam jeszcze że jak kładłem się we własnym łóżku to budziłem się albo w łóżku rodziców albo w kuchni na krześle
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: [SEN] Sen we śnie.

Post autor: Zaara »

Ja tak miałam:D Ale głupie uczucie. Bardzo realistyczny sen, obudziłam się, wyszłam ze znajomą, opowiedziałam jej tamten sen, a jak skończyłam obudziłam się drugi raz:) Zdarza się:D
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: [SEN] Sen we śnie.

Post autor: Sothis »

Dzisiaj tak miałem, ze 4 razy budziłem się i myślałem, że jestem na jawie. Potem przydarzyło mi się coś na kształt koszmaru,czego nie jestem w stanie określić dokładnie, i obudziłem się (tym razem już naprawdę) z tętnem 150 ;]
Lara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-10-20, 15:43
Lokalizacja: Zabrze

Re: [SEN] Sen we śnie.

Post autor: Lara »

Kiedyś śniło mi się, że zapomniałam zadania domowego, więc zaczęłam je robić w środku nocy. Potem się obudziłam i byłam przekonana, że to zadanie zrobiłam. No, ale niestety to był sen :(
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”