Jak wywołać kogoś ze snu?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Jak wywołać kogoś ze snu?

Post autor: DragonFire »

siem, więc może ktoś wie, jak wywołać kogoś z poprzedniego snu, by był w następnym?
nie chodzi mi o zwykły sen, tylko taki, w którym można się spotykać z realnie istniejącymi osobami. już miałem ich kilka... i czasem chciało by się wyciągnąć od tych osób więcej informacji, by potem je odnaleść już poza snem.
żeby nie było goło, jedną osobę znalazłem - a przynajmniej informacje o niej, ale nie udało mi się z nią skontaktować, a szkoda :cry: - nie udało, bo nie umiem do niej bezpośrednio dotrzeć.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

wspolne snienie? zasnac mniej wiecej w tym samym czasie, wczesniej wybrac sobie jakies miejsce do spotkania we snie, myslec o nim i o tej osobie zasypiajac, no i miec ld, zeby sobie spokojnie pogadac ;)
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

Takie cos jest w ogole mozliwe?? jak tak to super pierwszy raz slysze o czyms takim :P no to tera tylko kumpli powiadomie i zabawa :P
Nikon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2006-08-01, 16:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Nikon »

w sumie niewiem czy jest to mozliwe ale fajnie by bylo jesli zeczywiscie bylo by mozliwe, ja osobiscie nigdy niemialem LD wiec niewiele moge powiedziec
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

Ja mialem ale nigdy nie udalo mi się spotkac kogos realnego, moze to wymaga jakiegos wiekszego skupienia??
znajac mnie-nie bedzie mi się chcialo :P
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

no raczej troche wprawy potrzeba... i wspolny sen i ld, ja dotychczas mialam albo jedno albo drugie
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Koffee pisze:ja dotychczas mialam albo jedno albo drugie
a ja ostatnio miewam 2w1, choć wcześniej tylko wspólne sny, bez ld.
jak pisałem, pewną osobe znalazłem, ale po nazwisku, które mi we śnie podała :D
- starałem się je pamiętać jak sen się kończył, jak się budziłem i potem od razu je zapisałem. potem wpisałem w google (imienia nie znałem), ale wiedziałem, że jest śpiewaczką, bądź ma coś wspólnego z muzyką. znalazłem jakąś siatkarke, ale to pominąłem, potem była inna osoba, wszedłem sobie na strone zespołu w którym jest... znalazłem galerie zdjęć... i... wcieło mnie................. trafiłem :D - od tego momentu zacząłem podejrzewać, że było więcej takich wspólnych snów, więcej z innymi osobami. bo to w pewnym stopniu było ld, ale nie że cały sen tak miałem, lecz tylko na czas rozmowy z tą osobą. a teraz miewam przez cały sen ld, dlatego jest mi też łatwiej/konkretniej się zachowywać we śnie i gromadzić informacje.
żeby tylko potem było tak łatwo to zapamiętywać...
no ale nie można mieć wszystkiego zapewne.
Koffee pisze:zasnac mniej wiecej w tym samym czasie
gorzej jak się tej osoby nie zna, to się nie wie jakie ma zwyczaje i kiedy ją można dorwać. a ja tak właśnie mam, że to są nieznajome mi osoby, choć duchowo jakbyśmy się bardzo dobrze znali-takie mam wrażenie :/
TeleCzechus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2007-05-10, 22:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: TeleCzechus »

Mi się tak kiedyś zdarzyło we świadomym śnie widziałem kolegę gadałem sobie z nim a na następny dzień on mówił że mu się to samo zdarzyło jak się okaało obaj poszlismy spac koło godziny 23:00

Mam nadzieje że to był wspólny sen

A nie cos innego

Ale raz mi się tak zdarzyło teraz coś mi nie idzie
Lauwiasz
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 211
Rejestracja: 2007-04-17, 17:31
Lokalizacja: Złe Miejsce

Post autor: Lauwiasz »

Może kluczem do tego snu był przypadek- nieświadomie połączyliście wasze sny... Wydaje mi się, że jest możliwe przyzwanie kogoś do swojego LD ale możemy też łatwo wpaść w iluzję własnego umysłu, który nam podpowie że ten wytwór wyobraźni to przywołana osoba...
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Więc, chciałem kiedyś przyzwać anioła i powiedziałem we śnie: "aniele przybądź"... efektem było wyczarowanie poprzez umysł grupy aniołków na chmurkach w serca.
A tymczasem, by anioł się stawił, trzeba powiedzieć "chce" "spotkać anioła". Chodzi o to "chce". Jak powiecie cokolwiek innego, co nie zawiera w sobie tej ekspresji ducha :) (tego .chce.), to umysł to wytworzy i będziecie to mieli we śnie. Podejrzewam, że aby kogoś spotkać, trzeba się wprowadzić przed snem w stan jawy i w niej, zanim się zaśnie, przesłać umysłem to chcenie. Może to przetestuje, to dam znać jak mi poszło.

[ Dodano: 2007-05-17, 07:58 ]
p.s. jak się człowiek wyciszy, to zasypia. Więc uspokojenie > jawa > sen. - Tak jak coś :-P
kotlaska93
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2007-10-21, 16:00
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: kotlaska93 »

Mi się kiedyś śniło, że biłam się z kolegą ( on był pod inną postacią, ale wiedziałam, ze to on :) , nazajutrz spytałam się go, co mu się śniło " biłem się z Tobą... tylko że byłaś kotem" ( lubię koty )
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

To kim się widzisz w snach przeradza się w real.

Lubie być czerwonym smokiem ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”