Sposob na szybkie zasniecie?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
tybysh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-11-02, 14:39
Lokalizacja: Słupsk

Sposob na szybkie zasniecie?

Post autor: tybysh »

Witam.Chcialbym podzielic się z Wami moim sposobem na szybkie zasniecie :D Nie jest on dokladnie sprawdzony,ale zauwazylem,ze narazie w 100% dziala(mialem takie 2 przypadki).
Sam się dziwie,jakim cudem to dziala ale ja zawsze jestem jakis dziwny.
Za pierwszym razem trzymalem w reku lupinki od slonecznika(reka wyciagnieta do gory) i powiedzialem sobie,ze mam ich nie upuscic(nie chcialem usnac,tak sobie lezalem).Co się stalo-usnalem ale ich nie upuscilem;]
Druga sytuacja miala miejsce wczoraj-caly wieczor czekalem na skroty meczow z LM,na chwile się polozylem i zdjalem okulary(trzymalem je w reku nad glowa).Po godzinie się obudzilem i nadal trzymalem te okulary.
Myslicie,ze to przypadek czy moze taki jest mechanizm?Podswiadomie myslac caly czas o tym,aby nie upuscic okularow moj mozg się meczy i dlatego usypiam? :grin: Dzis zrobie test,moze to mi pomoze szybko zasnac;]
Ogolnie zapraszam do wrzucania tutaj waszych metod dotyczacych bezproblemowego zasypiania;]Pozdrawiam.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

heh, niezłe te twoje metody :D

ja żadnych metod nie ma... kiedyś całą noc liczyłam owieczki, aż w końcu trzeba było wqstać do szkoły, a jakiś czas temu łyknęłam sobie estazolam - bardzo nasenny środek, spałam po nim krócej niż normalnie ;P
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

A ja sobie pierdzielnę gorącą herbatkę wieczorem i już. Senny się też niesamowicie robię po dłuższej gorącej kąpieli ;)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

ArturVonFornal pisze:Senny się też niesamowicie robię po dłuższej gorącej kąpieli
w sumie ja też - tylko że w takiej dziwnej formie, od pary po prostu mdleję :(

btw. jestem z siebie dumna - dziś spałam prawie 5 godzin :D przy mojej bezsenności to cud, ale w sumie to w zimie zawsze trochę więcej sypiam
tybysh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-11-02, 14:39
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tybysh »

Ja mialem sprawdzic ta metode...Powiem tyle-trzymajac lupinke od slonecznika latwiej mi się wchodzi w trans:D Znaczy jest wszystko normalnie,ale gdy moja reka dretwieje i lupinka upada to czuje,ze poglebiam swoj trans,fajne uczucie;]
Nightwalker
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 588
Rejestracja: 2005-12-26, 02:08
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Nightwalker »

Na sen jajbardziej bezpośrednio działa melatonina. Nie tylko pozwala zasnąć, ale też powoduje, że po przebudzeniu w nocy szybko spowrotem się zasypia.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Leśna pisze:kiedyś całą noc liczyłam owieczki
no sorka, ale umysł jest zbyt zajęty pracą, żeby zasnąć.
trzeba go zrelaksować. medytacja > jawa > sen.

ja tam się zagrzebuje w kołderke i nawet nie wiem, kiedy jestem we śnie.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Cogito pisze:Zresztą zawsze mam pełno zeszytów, książek i innych papierów na łóżku, koło poduszki
o bogowie... ja to mam w łóżku... z resztą nie tylko to, czasem to się aż dziwie, co w tym syfie znaleźć można ;) dziś porządek zrobiłam, mnóstwo zagubionych rzeczy się znalazło :D
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

witam jestem tu nowy...:P Mój sposó na szybkie zasniecie?? coz po pierwsze starac się nie zasnac... potem idzie z gorki bo zasyiam jak baranek :D
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

a moze Cogito jest emo? ;>

sądze że każdemu pasuje inny sposóbn a szybkie zaśnięcie, ale jak ktoś już naprawde nie może zasnąć to niech weźmie tabletki nasenne (uwaga wywołują sennośc ;D)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Assassinio pisze:ale jak ktoś już naprawde nie może zasnąć to niech weźmie tabletki nasenne (uwaga wywołują sennośc ;D)
ta jasne... po estazolamie to już w ogóle nie mogę zasnąć ;)
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

Jedno piwo przed snem i się o wiele lepiej zasypia
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”