Sny

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Sny

Post autor: Callista »

tutaj możemy opisywać swoje sny, świadome i te normalne... opisywać, dzielić się wrażeniami itd....


to może ja zacznę... ten sen, przyśnił mi się całkiem niedawno...

***
śnił mi się mały chłopiec, nie miał nóg, kikuty były jakby upalone na wysokości kolan ... szedł na tych swoich kikutkach a ja czułam jego ból ... szedł gdzieś, gdzie leżały jego nogi, szukał ich ...

potem zobaczyłam mężczyznę, w mig zrozumiałam, że jest ojcem chłopca i, że to on obciął mu nogi, dla eksperymentu, chciał zobaczyć, czy przyrosną ... gonił mnie i krzyczał, że teraz już nic się nie uda, a ja zobaczyłam, że z chłopca została tylko głowa, z wypaloną tak jak poprzednio raną, ... gonił mnie z ostrym, krótkim mieczem, którego klinga była szeroka, zgięta i dziwnie wyprofilowana, teraz mnie chciał pociąć....

wbiagłam do komnaty. była w niej kobieta, królowa, jakby egipska, ale nie całkiem, schowałam się za jej łóżkiem i upadłam, a on obciął mi parę palców i innych kawałków ciała....

...... obudził mnie ostry ból, tak jakby tamto ostrze było stokroć cieńsze i ostrzejsze od żyletki ......

sen dokończył się sam, kiedy znów zasnęłam...

królowa wyprowadziła mnie z komnaty, i odeszła, a ja w dziwny sposób wiedziałam, że pomogą mi w świątyni, jej świątyni czyli świątyni Isis ,...



co najcikawsze, a o czym zdałam sobie sprawę dopiero później, w tym śnie, ja też byłam małym chłopcem....

***

paskudny to był sen, obudziłam się sprawdzając czy nie jestem pociąta, bo dłonie bolały mnie i piekły tak jakbym całą noc cięła się żyletkami....
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Nie wiedziałem, gdzie umieścić to pytanie, więc wybrałem ten dział...jeśli pozwolicie...

PYTANIE SKIEROWANE DO FENIKTA: "CO CI SIĘ DZISIAJ ŚNIŁO???"Chciałem coś sprawdzić... 8)
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

ja tam nie wiem, bo głupiutka jestem... ale takie pytania to chyba prywatnie powinno się zadawać.......
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Hmm kurde malo co pamietam, ale mialem taki dziwny, smieszny sen, ze licze swoje czesci ciala a kazda kolejna cyfra sprawia mi cholerna radosc :D:D a co?
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Wiesz Fenikt...mam wrażenie, że spotkałem Cię w moim śnie, o ile to był sen...
Dzieje się jakaś tam akcja, dzieje...i nagle jakbym we śnie opuścił swoje ciało i poruszał się zupełnie swobodnie. Nagle znalazłem się w takim śmiesznym, małym pokoju i był tam pewien chłopak. Kiedy go zobaczyłem to od razu pomyślałem o Tobie. Co o tym sądzisz???
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Hmm a opisz go? Moze jakas chociaz cecha charakterystyczna? Aha, no i jak pokoj wygladal, watpie zeby to byl moj bo nie jest ani maly ani wielki :P
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

To, że mały to tak mi się powiedziało... :P
Wiesz jak Ty wyglądałeś? Byłeś dosyć wysoki i miałeś trochę chropowata(krostowatą?) twarz.
A co robiłeś? Ogólnie dyskutowaliśmy o czymś dziwnym, ale już nie pamiętam... :roll:
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

Villemo.... powiem brzydko.... odwal się i nie śnij mnie.... to mi bardzo przeszkadza...... mam się opatrzać tarczami, tworzyć sevitory, kręgi, pentagramy i co tam jeszcze żeby wreszcie mogła się wyspać ??
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Vill sny nie dzieja się w glowce

Skora - kłerfa nie mam pryszczy :D:D ale wysoki jestem w miare :P 182 cm
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

To nie były pryszcze, tylko takie krosty leciutkie :P
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

Villemo pisze:zapewniam że ja w Twoim śnieniu nie przeszkadzam bo to w moiej główce się dzieje
nie zapewniaj skoro gówno wiesz.... nie mówiłabym, że przeszkadzasz, gdyby tak nie było......
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Callista, uważasz, że nawet jak sen nie jest świadomy ani nie ma się OOBE i się śni o danej osobie to w jakikolwiek sposób ingeruje się w jej świadomość, bądź podświadomość, czy może w końcu nieświadomość???
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

nie zawsze, ale uważam że tak się dzieje....
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Hmm...to dlatego tak mnie ochrzaniłaś... :|
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Pewnie, sny to taka zupelnie nieswiadoma podroz astralna na plan przeznaczony do snienia. A ja kto w astralu mozna ostro namieszac, ale zalezy to od mocy jegomoscia :P
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Był czas keidy w astralu miałem kiepską reputację :sad: Kobity przedemną uciekały... :twisted:
Awatar użytkownika
Callista
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 183
Rejestracja: 2005-04-13, 23:03
Lokalizacja: z czeluści

Post autor: Callista »

i dziwisz się że Cię ochrzaniłam ?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”