Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
majka2020
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 50
Rejestracja: 2011-02-06, 22:35
Lokalizacja: WrocłaW

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: majka2020 »

Mi się śniło ostatnio,że mój brat zaczął się topić w jakiejś sadzawce.Próbowałam go wyciągnąć za włosy,ale się nie udało.
Nie lubię takich snów.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Dzisiaj śnił mi się pewien człowiek, który jakiś czas temu strasznie zalazł mi za skórę. Byłem w budynku jakiejś uczelni, siedzę sobie z laptopem na korytarzu i coś piszę. Jakiś artykuł chyba tłumaczyłem. Niedaleko mnie zauważyłem przemykającego szybko "szefa" pewnego "projektu", który schował się w małym pomieszczeniu z oknem wychodzącym na korytarz. Postanowiłem zajrzeć, co on tam porabia (lub "podrabia"), zerknąłem więc przez to okno, patrzę, a on siedzi i coś przy komputerze robi. Musiał mieć chyba otwarte "Paranormalium", bo monitor świecił w "naszych" kolorach :P Co ten "badacz" robił - nie wiem, w pewnym momencie zauważył mnie w oknie, oczywiście wyszedł z izby i zaczął mnie wyzywać od gnojów i złodziei. Jak ja mu homilię wygłosiłem to aż uciekł.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Pandemonium »

No to tego snu chyba tłumaczyć nie trzeba ;) Jest to idealny przykład tego jak sytuację życiowe wpływają na świat snów i jak dokładnie oddają Twoją (odartą ze społecznych wymogów, oczekiwań oraz wszelkich barier) osobowość.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Pandemonium »

Nie narzekaj. Mi się większość czasu śnią cmentarze, yeti, które obcinają dzieciom głowy (ostatnio :D) i inne niemiłe rzeczy. W sumie to nie pamiętam, aby ostatnio mi się coś miłego śniło...
Ostatnio zmieniony 2012-08-19, 18:06 przez Pandemonium, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Pandemonium »

Oby się w końcu spełniło :D Nawzajem ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Dzisiaj to miałem sen! Piękna kobieta, przytulanie, całowanie, rzucanie na łóżko, itd. Ale po kolei.

Śniło mi się, że jestem w domu sam. Stoję w sypialni matki, obok dwóch łóżek (kiedyś ojciec też tam spał, ale wyniósł się do innego pokoju). Nagle spostrzegam, że oprócz mnie stoi tam również jakaś kobieta. Przyglądam się bliżej - młoda, piękna, kurdefelek, jakby się Uma Thurman z Pulp Fiction urwała! Ale widać, że czegoś się boi. Cała jakaś taka roztrzęsiona, podenerwowana, niespokojna...

Nagle, ni z gruchy ni z pietruchy, w mojej głowie zaświtała dobra rada, chyba jeszcze zasłyszana w przedszkolu. Jak skutecznie uspokoić dziewczynę? Po prostu przytulić ją i ucałować! Tak też uczyniłem :D Ale żeby się owo uspokajanie udało, musiałem rzucić dziewczynę na łóżko. Początkowo była zdziwiona i trochę się wzbraniała, ale z czasem chyba jej się to zaczęło podobać. Trwało to kilka minut, zlizałem lasce całą szminkę od tego całowania...

Po chwili do pokoju wkroczył jakiś facet. Chyba jej mąż, z którym się rozwodziła i którego miała już chyba serdecznie dość. Trochę bluzgów poleciało, po czym facet chwycił ją za rękę i próbował wyprowadzić, jednak zdołałem dziewczynę wyrwać i odciągnąć dalej. Facet się wpienił, zabluźnił i wyszedł.

Wtedy dopiero urocza pani się przedstawiła. Magda Potępa. Zapytała, czy może u mnie przenocować, gdyż jest w trakcie wyprowadzania się od swojego już-niedługo-ex-męża. Stwierdziłem, że nie widzę przeszkód, ale będzie musiała przenocować w moim pokoju (to be precise, w moim pokoju znajduje się tylko JEDNO łóżko :P ). Ucieszyła się, w końcu razem będzie cieplej... LOL. Nie miała swojej piżamy, więc pożyczyłem jej jedną z moich.

[luka czasowa, pora z popołudnia zmienia się w wieczór]

Rodzina chyba wiedziała skądś, że mam gościa, bo nie słyszałem żadnych pytań. Ścieląc łóżko znalazłem jakiś telefon, w którym rozładowała się bateria. Wyglądał jak fon mojej siostry. Idę do niej z telefonem, a ona stwierdza, że przecież swój telefon ma przy sobie. Jeszcze się upewniłem, czy to czasem nie jest telefon od Magdy, ale nie - miała swój w torebce. Ostatnie, co widziałem w tym śnie, to Magda siedząca na biurku (dokładnie, nie PRZY biurku, tylko NA), robiła coś na komputerze.

Kurde. Że też się musiałem obudzić. Ciekawe, co działoby się nocą ^^
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Arek »

Dzisiaj śnił mi się pewien człowiek, który jakiś czas temu strasznie zalazł mi za skórę.
Iv , czy to ten o którym myślę????, wiesz, hahaa
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Jeśli myślisz o wielbicielu ogórków w śmietanie (który swoją drogą ostatnio znów mnie okradł), to tak, to on :P

Parę dni temu miałem kolejny dziwny sen. Mama patrzyła na mnie z groźną miną i z pełną powagą oznajmiła: "Nie zabierzesz ze sobą komputera ani telefonu".

Za parę dni wyjeżdżam w góry. I komputer oraz telefon wezmę - trzeba trzymać kontakt ze światem! ;)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Vampirio »

Mi się śniło że były obok siebie dwie apteki :D Jak wchodziłem do jednej widziałem jak dwuch facetów wyszło z drugiej i weszli do tej pierwsze. Ale jakimś cudem wkręcili się przedemnie w kolejkę :D Ja wkórzony powiedziałem że to agenci tej drugiej apteki oni zaczęli uciekać. Potem koleśka mnie zeskanowała takim skanerem do kodów kreskowych i się przedemną leki zmaterializowały :D
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Arek »

Dzisiaj śniło mi się o koledze, sen był taki intesywny że chcąc nie-chcąc cały dzień musiałem o koledze myśleć,( rzadko mi sią takie coś zdarza).
W pewnym momencie naszła mnie myśl że gdyby ten kolega zadzwonił by do mnie właśnie dzisiaj byłby to na pewno nadzwyczajne.....hmmm pozostało tylko przy śnie, kolega nie zadzwonił
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Mnie się ostatnio śnią takie urywkowe sny, jeden się zaczyna, nie zdąży dobrze skończyć, a już zaczynam śnić o zupełnie czymś innym.
Dzisiaj śniły mi się dawne Chiny i walki toczone pomiędzy samurajami, jednak akcja snu szybko się przeniosła do jakieś wioski polskiej, gdzie znajdowały się bardzo ładne domki jednorodzinne.
maniekdoniu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2012-10-10, 15:12
Lokalizacja: weeze

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: maniekdoniu »

mi się sniło coś takiego : nie wiem gdzie to było ani z kim byłem wiem,że było to przed jakimś garażem,domem najciekawsze co zapamięta łem z tego snu to to ze był dzień świeciło słońce w które mogłem patrzec i mnie nie raziło do okoła słońca były 3 księżyce a ja w tym czasie przed tym garażem kręciłem wielkim magnesem (nie pamiętam jak ) wkońcu jak go mocno zakręciłem to poleciał w strone tego słońca i księżyców i tam sobie wisiał z daleka jak spodek wyglądał:d taki sen heeh, z tym magnesem to domyślam się o co chodzi bo czytałem ostatnio sporo o takich rzeczach itp
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Hm... widzę, że temat troszeczkę umarł, czas więc go odświeżyć :P

Wczorajszy sen z lekka mnie przestraszył. Początku nie pamiętam, pamiętam jednak, że przez cały czas we śnie była noc. W domu nikogo nie było, tylko ja. W pewnym momencie zorientowałem się, że ktoś jeszcze się pojawił. Wchodzę do sypialni mamy, a tam ekipa TVN'u z niejaką Ewą Drzyzgą od "Rozmów w kroku". Mrok. Wszyscy siedzą albo stoją w bezruchu, wyraźnie przestraszeni. Nagle telefon Drzyzgi zaczyna dzwonić, odbiera, i ze słuchawki na cały pokój rozlega się groźnie brzmiący męski głos: "halalolololololo uważaj jestem tutaj zaraz po ciebie przyjdę" i zaczyna czytać jakieś kody, coś typu stacja numeryczna. Po chwili rozlega się walenie w drzwi prowadzące na taras. Patrzę, a to moja mama otwiera... od zewnątrz :shock: Znaczy mama, ale tak jakby nie mama tylko jakiś cyborg, bo ruchy strasznie robotyczne, sztywne, i ten wytrzeszcz oczu... no i jak otwarła, wpuściła do domu kota. Jeden z moich kotów rzeczywiście wchodzi do domu tarasem zamiast przez parter, ale TEGO kota ze snu ostatni raz widziałem jakieś 7-8 lat temu. Tu sen się skończył. Ta wizja mnie nieco przestraszyła, głównie z powodu dość mrocznej atmosfery całego snu.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Glazery »

Może ja opowiem o moim śnie :)

Był on dość krótki ale za to treściwy.
Byłem w starym domu, w którym mieszkałem jeszcze w listopadzie ubiegłego roku. Piekłem ciasto. Co jakiś czas otwierałem piekarnik i coś dodawałem do tego ciasta. Obok mnie ktoś stał, była to kobieta i nie do końca jestem pewny czy była to moja mama czy siostra. Po kolejnym otwarciu piekarnika stwierdziłem, że jeszcze czegoś brakuje. Zamknąłem piekarnik, pokroiłem truskawki na desce do krojenia i wrzuciłem na patelnię. dodałem cukru, troszkę wody i robiłem sos. Ten sos był bardzo dobry w smaku więc polałem nim ciasto w piekarniku(uprzednio znowu go otwierając) i zamknąłem piekarnik. Tak sen się zakończył :)
eMWu93
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-06-04, 17:46

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: eMWu93 »

(Sen Swiadomy) przebywalem w swoim pokoju, doskonalac sztuke psychokinezy, dokladniej przesuwanie przedmiotow, oraz ich tworzenie. Fajna i za razem ciekawa zabawa :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Ostatnio mam same jakieś takie poryte wizje...

Kilka dni temu śniło mi się, że prawie tuż nad moim domem eksplodował samolot. Ale jakiś taki dziwny, bo nie przemieszczał się, tylko praktycznie stał w miejscu i nagle łubudu... wszędzie kłęby dymu, w moim ogródku wylądowała jego czarna skrzynka, ja wbiegam do domu, patrzę przez okno... i widzę, jak w ogródku rośnie mi dmuchany zameczek, i słyszę, że ktoś chce zrobić w nim konferencję :|

Dzisiaj miałem sen, w którym miałem krótsze włosy (normalnie mam - dosłownie - do dupy). Miałem je przefarbowane na blond :| Po jakimś czasie miałem rude, ale już było widać odrosty. Zbliżał mi się turnus w szpitalu. Przed rozpoczęciem wizyta u fryzjera i poprawianie odrostów...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”