Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

hehe spoko... a jaki to przedmiot?? bo według mnie najfajniejszy przedmiot to informatyka... a najglupszy hmm nie lubie polskiego...

a mi się ostatnio śniło taki jakiś dziwny krótki sen... że byłem na dworcu jakimś kolejowym i ktoś zmierzał w moją stronę no i to koniec... o.O
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Mnie się śniło dziś takie coś, że słyszałem głos który opowiadał o mojej zmarłej ukochanej...
Popłakałem się jak mały dzidziuś :(
Dziś Jej pogrzeb...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Znów mi się śniła Ona.
W tym śnie byliśmy w szpitalu, miała oczyszczaną krew...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Wczoraj miałem taki sen, że tak go nazwę, gangsterski. Wiadomo - pościgi, ukrywanie łupu i takie tam.
Zapamiętałem ze szczegółami jeden fragment. "Konkurencja" zamknęła nas w barze czy jakimś innym pubie i próbowali nas zlikwidować. Znalazłem wyjście... ale stał w nim ochroniarz "konkurencji". Ja próbuję go wypchnąć, a ten yab now mi z całej siły w łeb. Się wkurzyłem, naskoczyłem na niego, wywalił się... i już nie wstał.
Z kumplem zwialiśmy.
Koniec snu :P
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

z Iva niebezpieczny typ xD
Inna sprawa to współczuję

Ja ostatnio nie mam żadnych snów, które bym pamiętała...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Znowu mi się dzisiaj śniła organistka :P
Staliśmy na korytarzu przy sali kameralnej i rozmawialiśmy. Ale rozmowa często była przerywana przytulańcami i potokiem buziaków... ;p
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

[hide]Znów śniła mi się moja świętej pamięci ukochana...
Byliśmy u mnie w domu. Miała być "wolna chata", tylko my dwoje... ale oczywiście mama wróciła, gdy tylko zobaczyła Blankę zrobiła awanturę na cały dom (podejrzewa ją o satanizm). Nawet groziła że nas z domu powyrzuca...
Poszliśmy z Blanką na piętro i zamknęliśmy się w moim pokoju, mając w głębokim poważaniu wrzaski dochodzące z parteru.[/hide]
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

[hide]Sen z dzisiaj.

Stoję sobie w szkole muzycznej. Patrzę, jakaś klepsydra wisi (czy jak się tam nazywa to ogłoszenie o czyjejś śmierci). Czytam. Zmarł jeden z kolesiów od fagotu...
Lekcja. Profesor od fagotu pyta nas, czy zgodzilibyśmy się zagrać na pogrzebie kolegi. Wszyscy zgodnie odpowiadamy, że tak. Dostaliśmy utwory i rozczytujemy je.
Pogrzeb miał się odbyć za kilka dni w dobrze nam znanym Kościele Mariackim w Katowicach.
Następny dzień. Zimno, wszystko śniegiem zasypane. Spotykam koleżankę organistkę, mówię jej co się stało, pytam czy też przyjdzie na pogrzeb. Zmieszała się trochę... ja mówię: "Basia, proszę, przyjdź". Ostatecznie zgodziła się.
Dla rozluźnienia atmosfery... zaczęliśmy się rzucać śnieżkami.
Pamiętam jeszcze tylko moment jak stoję w kościele i gram podczas nabożeństwa żałobnego zadany wcześniej utwór.
Koniec snu.[/hide]
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Z tymi moimi snami to normalnie jest ostatnio jakiś serial.
Dzisiaj mi się śniło że opowiadałem wszystkim że mi się śniło że koleś fagocista nie żyje. I samemu kolesiowi fagociście też to mówiłem...

Zaraz potem brałem udział w jakimś koncercie w szkole muzycznej, jedna dziewczyna śpiewała a ja akompaniowałem jej na fortepianie. Jakieś pioseneczki a'la Katie Melua. ;p
marta.heva
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 262
Rejestracja: 2007-07-01, 14:45
Lokalizacja: Piastów

Post autor: marta.heva »

ja ostatnio miałam chyba najbardziej niedorzeczny sen z moich dotychczasowych, śnił mi się lekki, latający, czarny pies, któremu sierść wypadała garściami.
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Mnie się śniło, że siedziałem sobie na ławce z dziewczyną, do której startuję...;p
Z tego co tu wyczytuję, "straszne" te Wasze sny ;) Mnie się na szczęście ostatnio żadne dziwne sny nie przytrafiły.
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

łoj, coś dawno mnie tutaj nie było xD

w najbliższym czasie postaram się to nadrobić xD

w każdym bądź razie dzisiaj miałam maksymalnie porąbany sen (tylko trochę go nie pamiętam xD)

mianowicie budzę się rano, idę do szkoły... w szkole też jakieś zajście było... mniejsza. W sumie się zorientowałam, że w szkole byłam osiem godzin. no ale nie chce mi się wracać do domu. Choć z drugiej strony w tym śnie jednocześnie wiem, że musze wracać, bo pies mi się zsika, jak z nim nie wyjdę. W końcu Sara <koleżanka> przekonuje mnie do tego, cobym z nią poszła na miasto. No i nic, chodzimy sobie cały dzień, ja już nie chce iść dalej <pies!!!>, a ona sobie przypomniała, że gdzieś widziała super-błyszczyk, i koniecznie musiała po niego pójść :/ No więc idę z nią, jest taki... półmrok, choć nigdzie się nic nie świeci, a jednocześnie, nie wiem skąd, wiem, że jest tuż przed 23 w nocy. A ona mnie ciągnie, po ten błyszczyk, do ikea (!!!). Zobaczyłam tylko szyld przed ikea, rodem z reklamy z link4 (o ile się nie mylę) (tzn. mały wóz, wielki wóz i radiowóz xD), tyle, że to była reklama jakiegoś produktu.

Dodatkowo musiałyśmy przebiec na zielonym świetle, które się zmieniało na czerwone wraz z nadejściem godziny 23 xD i pozostaje czerwone na resztę nocy. W sumie to jednak nam się nie udało, i Sara zrezygnowana zaczęła się toczyć w stronę domu, mówiąc jeszcze do mnie, że po co ją tutaj ciągnęłam (JA JĄ?!) za błyszczykiem, one wszystkie są przereklamowane xD

Ostatnie co pamiętam z tego snu to to, że wracam do domu, w którym nikogo nie ma (lub mama śpi, sama nie wiem jak to w tym śnie było, wiem tylko tyle że psa nie udało mi się znaleźć) i poszłam spać.

Po całym tym śnie byłam taka nie wyspana... xD

Wygląda na to, że mam sny bardziej pokręcone od snów Iva xD
Gość

Post autor: Gość »

Mnie tam się śniło i często śni jak się ze swoją panno kocham ;]

Ale w dość ciekawych pozach:D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Szkoła muzyczna. Jakiś bal czy bankiet, patałąg wie co. Dobrze się bawimy, jest piwo, muza, są dziewczyny :P Nagle do mojego stołu podchodzi największe brzydactwo płci żeńskiej jakie może być (które niestety poznałem jeszcze w podstawówce) i mi krzyczy: "Marek ja cię kocham! Słyszysz? Kocham!!!"
Ja zakrywam twarz gazetą i mówię: "Przykro mi, nie mam czasu ani ochoty na rozmowy". A poszła se!
Koleś siedzący obok, widząc to, co do mnie przyszło i próbowało poderwać, zakrył twarz dłonią i się zaczął śmiać :P

Żeby tylko to coś nie przyszło do mnie na jawie :/
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

xD Ivellios ale jesteś miły xD... nie no ale rozumiem cię...
mi się ostatnio śniła krwawa bitwa w której uczestniczyłem i zostałem ranny... z tego co pamiętam to chyba była japonia...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”