Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Iv, nawet nie chciał byś wiedzieć co nos oznacza w moich sennikach, ostatnio mojej znajomej też się śnił i jak jej powiedziałam o symbolice to mina jaką zrobiła była bezcenna :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Weź tu nie tajemnicyzuj i napisz, co oznacza :D
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Oki :D

Symbolika Nosa- problemy potencji, najczęściej seksualnej; równocześnie symptom ewentualnej choroby mózgu, albo podrażnienia, wysilenia, zmęczenia.
Bywa również ostrzeżeniem abyś nie mieszał się w cudze sprawy...
W zależności od innych symboli występujących w danym śnie, może również oznaczać silny charakter, dzięki któremu zrealizujesz wszystkie zamierzone plany życiowe.

Ale jeśli tak patrząc ogólnie na Twój sen choć mało w nim szczegółów, można wyczytać że;
Umarłeś i tak jakby narodziłeś się na nowo, czyli jeśli teraz są jakieś problemy np. w szkole to zostaną one rozwiązane, mimo iż możesz odczuwać całkowite zmęczenie, wyczerpanie całymi problemowymi sytuacjami- symbol lekarza= niedyspozycja zdrowotna, nie wykluczony stres to i tak podołasz wyzwaniom, dzięki swej upartości i chęci dążenia do celu- Symbolika silnego charakteru.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Niedziela. Śni mi się, że oglądam telewizję. Chyba TVP Info. Patrzę - szara grafika, szare logo, wszystko szare, ponadto przy logo pojawił się czarny kir. Coś się stało, bo żałobę wprowadzili.

Budzę się, włączam radio - Jedynkę, ostatnia w moich uszach wartościowa stacja. I co słyszę? Wiadomość o wypadku autokaru w Niemczech, naówczas 12 zabitych.

Cholipa ciężka. Nie cierpię takich quasi-proroczych wizji.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

A mi się śniła jakaś całkiem powalona impreza... No bo kto na takie okazje puszcza Biebera, Cerekwicką czy Clare de Lune? Pamiętam ze siedziałam tam i wszyscy oprócz mnie się świetnie bawili... A później złamałam nogę, rozbolała mnie głowa i po obudzeniu szłam po aspirynę :/
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Dzisiejsza wizja obniżyła mi nastrój chyba na cały dzień :/
Śniło mi się, że siedzę na wózku inwalidzkim. Był jakiś wypadek i wszyscy zginęli, tylko ja przeżyłem. Mogłem co prawda chodzić, ale lekarze kazali siedzieć na wózku, bo kręgosłup mógł trachnąć w każdej chwili. Znajdowałem się na uczelni. Zajęcia już się skończyły, czekałem tylko na koleżankę. Chwilę potem pędziliśmy na autobus - ona obładowana różnymi tobołami z materiałami edukacyjnymi, ja na wózku kręcąc kółkami setą na godzinę...
Dookoła zimno, ciemno, mokro i w ogóle ponuro...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Mnie się ostatnio śnią sceny bitewne, ale to chyba przez tą naszą grę rpg ;]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: cleric »

pragnę spytac się fachowca - co oznaczaja wypadajace w snie zeby? (prawa gorna 3 i 4)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

cleric- którego fachowca :D?
Mimo iż takowym nie jestem postaram się jednak odpowiedzieć ;)
Symbolika;
Zepsute zęby, wypadające- utrata ich;
*Ujrzeć u kogoś zepsute, chwiejące się- niekorzystna znajomość dla śniącego, w twoim otoczeniu może się znajdować osoba fałszywa, której obecnie nie dostrzegasz.
Widzieć swoje chwiejące się zęby, zepsute- straty materialne, możliwe również przykre wiadomości ze strony krewnych.
* Wyrywać swoje- błędna spekulacja, zbyt pochobne decyzje, dolegliwości zdrowotne, które mogą przysporzyć wiele problemów finansowych.
* Wybite- zapowiedź nagłego nieszczęścia, którego możesz się nie spodziewać w rodzinie, może również oznaczać śmierć kogoś bliskiego, lub ciężką chorobę.
* Ułamany ząb- niedomagania zdrowotne, problemy z załatwieniem spraw urzędowych, zdaniem egzaminów itd.
*Wypadające- choroba lub wypadek osoby bliskiej twemu otoczeniu, zalecana ostrożność dla samego śniącego.
Kłopoty przy załatwianiu wszelkich ważnych spraw- spowolnienie- kłótnia,uczucie niepewności, spory z bliskimi, nie wszystko ułoży się tak jak po Twojej myśli, wymagany czas i głębsze przemyślenia, ostrożność w podejmowaniu różnych decyzji, działaniu.

No to może tyle jeśli chodzi o negatywną symbolikę zębów, jest tego jeszcze trochę, no ale nie chce mi się wszystkiego opisywać, może jak znajdę więcej czasu ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: cleric »

dzieki :) troche slabe jednak sa te opcje - oby się nie spelnily ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

A mnie się dzisiaj śniło, że moja stara znajoma z Warszawy ni stąd ni z owąd pojawiła się w Katowicach w charakterze sprzedawczyni w jakiejś "Żabce" czy innym podobnym sklepie. Próbowałem u niej kupić proszek do prania - ale był problem, bo moja mama chciała jakiś "proszek specjalnego przeznaczenia" do jakichś egzotycznych tkanin, a my nie wiedzieliśmy z kumpelą, który wybrać, bo na wszystkich opakowaniach informacje były po chińsku...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Jest tu masa ludzi mająca sny świadome, wystarczy tylko wejść do odpowiedniego tematu na forum i sobie poczytać.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Beowulf »

To jest tzw. paraliż senny... :) Nigdy tego nie doświadczyłem.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Świadome sny to nie paraliż senny tylko LD, Beowulf cosik Ci się po ten tego wało :D
A ja wczorajszej nocy miałam sen, że byłam chyba wampirem i utopiłam jakiegoś faceta, który groził mi bronią.
Śniły mi się również piękne ruiny w jesiennych barwach starego zamku, spacery wzdłuż czystej wody, która ostatnio dość często występuje w mych snach, podobnie jak wiatr ;)
KachaBluu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-20, 03:05

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: KachaBluu »

Ostatnio śniło mi się, że się obudziłam. Później się obudziłam... i znów się obudziłam... a gdy się w końcu obudziłam... to wiedziałam, że tym razem naprawdę.
anka57
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2010-10-22, 20:57

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: anka57 »

A mi śniły się zdechłe pająki.
Być może tak jak żołnierzowi śnią mi się moje ofiary :L :o
Daren
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2010-10-14, 19:19

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Daren »

Była pewna przepaść i zaczęło mnie gonić 2 typów w czarnych ubraniach(mieli na sobie znaki krzyża więc mogli to być raczej księża) po chwili łapie się liany i wskakuje na ogromny powalony pień jakieś 30m nad ziemią. Widzę z tamtąd procesje tych księży. Po chwili oddają strzały we mnie więc wskakuje do wody i nagle ciemność.. obudziłem się :).
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”