Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
FearTheReaper
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2010-04-07, 19:01
Lokalizacja: Obywatel Wszechświata
Komentarze: 8

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: FearTheReaper »

Mi się śnią dziwne rzeczy z obrzeży nadrzeczywistości... a ostatnio jeden z nich, w którym jedna z forumowiczek testowała na mnie wytrzymałość szklanych butelek. Nie pamiętam czy ją zmogło, bo potem odpłynąłem w zupełnie inne miejsce.
bartmoon
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-02-22, 12:01
Lokalizacja: bielsko biała
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: bartmoon »

Jeden z tych snów kturych nielubie to taki jak ostatnio... Śniło mi się że muszę wstać i budze się do pracy ... zero wypoczynku
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Spooky Fox »

Bartmoon, ostatnio u mnie to chleb powszedni. Idę spac o godzinie 23.30. O godzinie 1.00 budzę się i myślę, że za pół godziny muszę wstac, więc nie opłaca mi się iśc z powrotem spac. Kiedy zasypiam, znowu budzę się po dwóch godzinach. I tak do 6 rano. Totalna masakra.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

A ja śniłam o egzaminach :/ Jakiś cudem komórka znalazła si w moich spodniach i w pewnym momencie zaczęło lecieć American Idiot (nie mam takiego dzwonka w rzeczywistości :P ). Wyproszono mnie, a egzaminy oblałam!!!! Najgorsze było te, ze wykładowca stwierdził, że nie pojęcia co w ogóle tutaj robię, przecież się do tego nie nadaję!!!
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Kryptozoolog »

A o to i mój sen z wczoraj:
Ciemność... pustka... gorąc. Tylko to czuję kiedy przechadzam się po nieznanym terenie. Dlaczego nieznanym? Wzrokiem nie sięgam dalej niż na kilka metrów, wszystko zasłania dym i chodź nie czuję jak to w śnie niczego wyraźnie po prostu wiem iż śmierdzi siarką. Co jakiś czas pod moimi stopami pęka skała, a ja już sobie wyobrażam jaki to musi być gorąc w lawie, która płynie pode mną. Co jakiś czas w tej ciemności i chmurach popiołu widać niewyraźne cienie i głosy, mówiące coś w nieznanym mi języku. Nagle wszystko zanika, tak jakbym stał się niewidomy... nie widzę ani ciemności, ani białego po prostu NIC nie widać. To nie jest do opisania. Kiedy uświadamiam to sobie budzę się zlany potem. Nie jestem raczej prorokiem, ani osobą psychiczną po prostu miewam głupie sny :)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

Glupie?Nie zartuj,kazdy moze snic co jego umysl sobie wytworzy.Mysle ze akurat twoj jest ciekawy,bo jednak zawsze gdy widzisz to mozesz ujrzec jakis kolor,czy to czarny,czy inny.Troche mnie zastanawia to ze to nie jest do opisania,jesli zawsze widzimy cos,w najgorszym przypadku sama czern.Nie masz koloru by to opisac?To bylo cos innego niz czern?
Mi się ostatnio glownie sni jakis murzyn,ktory wyciaga gwozdzie ustami z desek (wiem pewnie znacie tekst o tym,to wlasnie to mi się sni,co dziwne we snie murzyn kilka gwozdzi bierze,pozniej się budze,a czas jednakowo minal jak sny ktore opisywalem jak jeden rozdzial.
VAMPIRELLA

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: VAMPIRELLA »

mnie się ostatnio śniło że w deszczu i w błocie czołgam się zupełnie pozbawiona sił witalnych i że jeden z moich najgorszych wrogów mnie obserwuje i na coś oczekuje....brrrr.... :/
Awatar użytkownika
Emrys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 2010-04-24, 19:20
Lokalizacja: Kraina Wielkich Jezior

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Emrys »

Mi cały czas śni się jedna i ta sama postać :
Kobieta, ciemne włosy, ciemne oczy.
Czasami udziela rad, czasami po prostu mi się śni.
Zawsze jednak w moim śnie pojawia się las. Piękny i wiosenny.
Sen się powtarza od 2 miesięcy, sceneria ta sama tylko słowa się zmieniają.
VAMPIRELLA

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: VAMPIRELLA »

vivien...jak zwykle ale grunt że jest przydatna :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ivellios »

Ja miałem dzisiaj sen z lekka przygnębiający. Siedzieliśmy sobie z koleżankami (95% mojej grupy to dziewczyny!) na uczelni, normalnie się zajęcia odbywały, ale nikomu bynajmniej dobry humor nie dopisywał - wszyscy mieliśmy świadomość, że będziemy po kolei ginąć z rąk bliżej niedookreślonej "władzy wyższej" :shock: Sen się skończył w momencie, gdy wyszedłem z uczelni i zobaczyłem, że przez sosnowiecką Pogoń nikt nie przechodzi ani żaden samochód nie przejeżdża... brrrrr! A na autobus to już nawet nie miałem po co iść...
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

Jako że budzę się co najmniej raz w ciągu nocy, to w zasadzie zawsze mi się coś śni. Dzisiaj na przykład, śniło mi się, że byłam na pogrzebie, ale nie znałam ani samego zmarłego, ani jego rodziny. Kiedy wychodziłam z cmentarza, nagle zrobiło się ciemno i znalazłam się w domu mojej przyjaciółki i oglądałam z nią jakiś film. Nie wiem czy można uznać ten sen za jakiś wyjątkowy, aczkolwiek zdziwił mnie ten pogrzeb. Cóż...nie takie rzeczy mi się śniły :D
Awatar użytkownika
supolo
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-01, 12:53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: supolo »

Mi się śniło że na paranormalium przeczytałem o przyjaznym duchy, pomyślałem że mógłby u mnie mieszkać. No i przylazł. Lewitował papierki i dzięki tej lewitacji podał mi kubek herbaty (leniem to ja jestem).
bartmoon
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2010-02-22, 12:01
Lokalizacja: bielsko biała
Komentarze: 2

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: bartmoon »

mi się ostatnio ponowiło deżawi ... (sorry nie wiem jak to się pisze)
ale za każdym razem gdy mam realny sen że jestem w jakimś miejscu i wykonuję jakąś czynność londuję tam do miesiąca
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

bartmoon pisze:mi się ostatnio ponowiło deżawi ... (sorry nie wiem jak to się pisze)
To po francusku jest,pisze się daje vu.A mowiac o snach...................................Ostatni jaki mialem,dzisiejszej nocy,byl taki ze bylo po prostu ciemno.Bylo ciamno,ale slyszalem czasem jak ktos mowil cos po hiszpansku albo po wlosku,chyba w obydwoch jezykach to bylo.Ale czern panowala niesamowita..Po prostu bylo ciemno.Trudno to tak opisac,ale to najprostsze jakie znalazlem okreslenie tego.
leszek

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: leszek »

a mi się śniła moja dziewczyna....rozbierałem ją ;p;p;p co było potem to juz kazdy wie;p
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Ruskof »

Darnok,pamietasz to co mi pisales pare stron wczesniej w temacie,o tym ze sen taki ze "jestem z dziewczyna i nie powiem co dalej" nie jest opisem snu?Spojrz na powyzszy. :)
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Leanna »

Haha To się z tobą zgodzę :P
A co mi się śniło?
Byłam w jakiejś ogromnej, białej i przeszklonej sypialni z ogromnym, białym łóżkiem. Najpierw byłam całkiem sama, więc zdezorientowana (myśląc, że do cholery jeszcze nie zasnęłam) na nie weszłam i się położyłam. Wtedy zaczął mi się śnić koszmar. Biegłam przy jakiejś bramie panicznie chcąc znaleźć jakiejś wejście. Kiedy wreszcie udało mi się ominąć metalowe pręty biegłam prosto do jakiegoś ciemnego budynku. Kiedy weszłam do środka moim oczom ukazał mi się przerażający widok. Na podłodze leżały zmasakrowane ciała (choć nie przypominały wcale ludzkich kształtów), a moje bose stopy były po kostki zanurzone w gęstej, szkarłatnej krwi. Nagle moje gardło stało się tak ochrypnięte, ze nie miałam siły krzyczeć. Zaczęłam iść wgłąb pokoju, ale czym bliżej byłam środka, tym więcej TEGO CZEGOŚ było. W końcu w następnym pomieszczeniu ujrzałam te samo wielkie, białe łóżko. Jego nogi były we krwi tak samo jak moje stopy, ale sama pościel była śnieżnobiała, oprócz miejsca gdzie leżało kolejne martw ciało. Tym razem je rozpoznałam, bo O ŻESZ! to byłam ja!
Obudziłam się sprawdzając czy jestem cała :/
Jezu, jak ja nienawidzę takich snów...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: Dagmara »

Dzisiaj miałam ciekawe doznanie w trakcie snu, a mianowicie śniło mi się że szukałam w Kłodzku na naszej twierdzy od strony nie płatnej (dzikiej) wampirów, szłam ciemnym parkiem czując na sobie spojrzenia tych, których nie byłam w stanie dostrzec. Weszłam na skalną ściankę twierdzy i rozglądałam się dookoła, była noc, nagle wiedząc iż te istoty do mnie się zbliżają zaczęłam uciekać w głąb ciemnego parku, budziłam się przy tym i zasypiałam na nowo wracając do tego snu.
Kiedy biegłam we śnie poczułam, że ktoś ściąga ze mnie kołdrę, widziałam siną rękę, obudziwszy się kolejny raz porozglądałam po pokoju, wszystko było ok. zasnęłam. Biegłam dalej przez park i nagle złapała mnie zimna ręka za twarz próbując dorwać się do mojej szyj, ugryzłam tą rękę z całej siły za nadgarstek, pod zębami czułam łamiące się kości napastnika, wybudzałam się ze snu bardzo powoli, niczym w zwolnionym tępię czując cały czas, że przegryzam czyjeś kości. Wybudziwszy się całkowice miałam tak zęby zaciśnięte jakbym faktycznie coś gryzła, a szczęka to tak mnie bolała że hej, a żeby jeszcze zabawiniej było kiedy chciałam się obrócić w stronę mojego śpiącego mężczyzny ten łokciem obracając się uderzył mnie w szczękę, fest... :zdziw:
Awatar użytkownika
FearTheReaper
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2010-04-07, 19:01
Lokalizacja: Obywatel Wszechświata
Komentarze: 8

Re: Co Wam się ostatnio śniło?

Post autor: FearTheReaper »

Leanna pisze:[kopia całego posta! wyciął Ivellios]
Interpretacja (która wielu z was może się nie spodobać). Ten sen to kontynuacja innego snu, a który jest Bramą Snu do rzeczywistości (ja to nazywam LD Gate). Wcześniej uciekałaś przed potworem, którego nie mogłaś pokonać buntując się przed propozycją jaką ci składał. Gdy drugi raz postanowiłaś to przeżyć i przyjąć dobrowolnie ofiarę z siebie było już za późno. Potwór chciał wchłonąć w siebie ciebie i wszystkich pozostałych. Budynek reprezentuje podświadomość Paranormalium, a ten stwór chciał w nich zaistnieć świadomie i samoświadomie. Otworzyłaś mu furtkę do waszej wspólnej rzeczywistości. Gdy to się działo, śniłaś sen zastępczy będący kontynuacją wcześniejszych wydarzeń. Gdy dobiegłaś na miejsce było już po fakcie. Nie mogłaś nawet rozróżnić poszczególnych comrades z forum. Myślę, że to całkiem ciekawy sen i prorocza wizja. Ale chyba po fakcie. :wink:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”