Dziwne sny

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Scorpio711
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2021-05-24, 00:05

Dziwne sny

Post autor: Scorpio711 »

Cześć. Od kilku lat zmagam się z dziwnym zjawiskiem. Kiedy się wybudzany widzę dziwne rzeczy. Przykład , w tamtym roku przy tych wybudzeniach, gdy spala z nami córka , widziałam jej twarz całą we krwi... Za kilka dni musieliśmy jechać do laryngologa bo krew jej z nosa często i obficie się lała. Następne były brudne ściany przy suficie, przy zmianie dachu przyszła ulewa i zalało nas. Innym razem podczas snu widziałam koleżankę, która starała się o dziecko, na porodówce . Okazało się za tydzień, że jest w ciąży. Miałam z tym spokój ale od półtora miesiąca znów widzę różne rzeczy. Wczoraj np. zarys twarzy w okularach aż męża obudziłam bo myślałam że to duch.... Najmłodsza córka ma problem z jednym oczkiem ( 2 msc niemowle). Co to może być... Odbicie moich zmartwień we śnie? Tylko zwykłe najpierw są te dziwne obrazy a potem się coś dzieje. Nadmienie, że często coś wiem albo widzę, że ktoś coś robi nie patrząc na to. W domu już kilka razy słyszałam że jestem wiedźma .

:roll:
KostPere
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2021-05-26, 12:46

Re: Dziwne sny

Post autor: KostPere »

Cześć. Wydaje się, że jesteś częściowo związany z duchami przeszłości i przyszłości. Dzieje się tak czasami z ludźmi, ale często ludzie nie zwracają na to uwagi i duchy ich opuszczają. Jeśli zdecydujesz się rozwinąć komunikację z duchami, to polecam literaturę na ten temat. Jeśli nie, po prostu zignoruj ​​te znaki i wizje. Zignoruj ​​je, a perfumy cię opuszczą.
dotparsley
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2024-01-30, 11:01
Komentarze: 0

Re: Dziwne sny

Post autor: dotparsley »

Zawsze wierzę w połączenie przeszłości i przyszłościsnow rider 3d
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”