HUNA

Ommm... Maniii... Padme Hummm...
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Zaczalem cos czytac ale malo wiec się nie wypowiadam :P
TJ
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2005-04-11, 22:05

Post autor: TJ »

Przed laty czytałem mnóstwo książek na temat magii Kahunów, włącznie z pewną limitowaną wielotomową edycją, którą miał mój kolega, i z której sporządziłem sobie szczegółowe notatki.

Zgodnie z tym co piszą w literaturze, Huna wyróżnia się z innych systemów jedną ciekawą cechą: że działa. Jak do tej pory, nie znalazłem dowodów przeciwko tej tezie ;P

Natomiast przestudiowałem dużo więcej, niż literatura opisuje, zagadnień związanych z kontaktem z podświadomością i czynnikami blokującymi możliwość skutecznego użycia Huny. Skuteczne metody rozwiązywania tych problemów leżą moim zdaniem w systemach opartych na chaosie, parę słów na ten temat napisałem dzisiaj w dziale chaos/thelema.
Maeveen

Post autor: Maeveen »

jak dla mnie, huna jest systemem idealnym :wink: a najwspanialsze jest to, ze ona DZIAŁA :D
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Znam jednego gościa, który interesuje się Huną już jakiś czas, a wcale nie jest mądrym człowiekiem, wręcz przeciwnie... :lol:
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Einatycz do ułyt zelur :D :D :D !

A tak w ogóle to "mądrzy inaczej" znajdą się wśród każdej grupy ludzi (zresztą widzicie chyba) :P .
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Ja bym raczej powiedział, że Huna go na tyle wciągnęła, że stracił zdolność obiektywnego myślenia. :/
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Takie rzeczy się zdarzają. Niestety zbyt często.
Awatar użytkownika
Sol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2005-04-17, 00:21
Lokalizacja: Czarne Sale

Post autor: Sol »

Ostatnio czytam książkę o Hunie i przyznam że mnie coraz bardziej interesuje :grin:
Awatar użytkownika
Sol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2005-04-17, 00:21
Lokalizacja: Czarne Sale

Post autor: Sol »

nathaniel pisze:Też czytałem tego dużo lecz przeczytałem 3 książki [3dni mi to zajęło a ja nie nawidze czytać] i się potem zaczęlo wszystko powtarzać, ale jest to świetny wstęp do magii ja tak przynajmiej uważam, dzięki hunie możesz wyzbyć się złych myśli uspokoić je itd oraz zassać wiele mądrości i jeszcze wiecej się nauczyć

polecam :d
Zgadzam się z Tobą Nathanielu :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Yoga, huna, medytacje i ćwiczenia”