Depresyjna muzyka

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Miałem kiedyś takowy zespół... Jeden Osiem L z kawałkiem "Jak zapomnieć". Słuchałem tego, gdy byłem zakochany w przemiłej, przepięknej brunetce z Jaworzna... :cry:

BAJM z "Jeziorem szczęścia"

Urszula, nie pamiętam tytułu jej utworu, ale w refrenie jest "...i kocham ten ból, zbyt mocno Cie chcę..."

Budka Suflera "Nieśmiertelnie piękna twarz" ("...ona milion imion ma...") oraz "Droga, którą biegnę" ("Daj serce, daj! Do biegu, więcej mocy, pędź ponad chmury i czas... Daj serce, daj! Pod górę głaz potoczyć ten jeden kolejny raz...")

Nazareth "Love Hurts" ("Miłość cierpi")

Jon & Vangelis "Deborah" (piękny tekst... "Myśląc o Niebie, jak spacerujesz widzę Cię" - tak można przetłumaczyć jedną z linijek)
Grzybu123
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 76
Rejestracja: 2004-09-12, 18:07
Lokalizacja: http://szort.pl/sycow

Post autor: Grzybu123 »

Słuchasz TOOL - polecam A perfect Circle (zamiata - powinneś znać jak słuchasz Tool).

Unplugged in NY Nirvany słuchane z myślą, że niedługo później nie żył.

W ogóle polecam OST Danny the Dog Massive Attack, OST Resident Evil w wersji Orchestralnej. Niektóre utworki Avril są dość smutne.

Polecam, kto umie, po prostu grać na pianinku. Wtedy pięknie można ten stan uzyskać tak niskim kosztem...
Justyna177
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2005-10-08, 20:56
Lokalizacja: Spytkowice

Post autor: Justyna177 »

mnie dobijają kawałki ONA a w szczeulnosci "nie kochana", 3 Doors Down- "Here without you", Perfekt-"kołysanka dla nieznajomej", Perfekt-"nietykalni" to sa te piosenki które jak słucham to płacze poniewarz przypominaja mi chwile spedzone z osobami które kochałam :-(
constantine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 235
Rejestracja: 2006-11-05, 22:43

Post autor: constantine »

kudlaty666 pisze:No jesli chodzi o pojedyncze kawalki to chyba BLACK PEarl Jamu.
Ahh.. kocham to! :D
tybysh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-11-02, 14:39
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tybysh »

OST z Rekwiem dla snu,OST z FFVII AC(niektore kawalki),OST z Higurashi no Nako Koro ni.
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Ja tam mam sentyment do In Flames - Evil in a Closet, Rise Against - But Tonight We Dance i Blood to Bleed tego samego bandu. Ale to raczej ze skojarzeń z jakimiś osobami niż z samego tekstu czy rytmu (no może tekst jednak trochę).
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

moloko - requiem for a dream

deep forest teat. anggun
- deep blue sea

lech janerka - paradoksy

rasputina - wszystkie (oprócz tych, które akurat są bardziej psychodeliczne niż depresyjne)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”