Ulubiony rodzaj muzyki

Co czytamy, czego słuchamy i co oglądamy najchętniej
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Ulubiony rodzaj muzyki

Post autor: Ivellios »

Taki trochę na luzie temacik 8)

Jaki jest Twój ulubiony rodzaj muzyki :?:

Jeśli chodzi o mnie, słucham samych spokojnych kawałków spod szyldów Jon & Vangelis, Sarah Brightman i Gregorian; chociaż od rocka też nie stronię :wink:
Mr Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2004-09-12, 00:26
Lokalizacja: Z Etyki

Post autor: Mr Brightside »

Mnie najbardziej podoba mi się rock z lat 70. oraz muzyka wywodząca się z nurtu garage revival (Proste surowe brzmienia). Nie stronię też od spokojniejszych rzeczy jak Vangelis. Lubię tez czasem posłuchać Beethovena. Gdzieś się wkradnie Moby, i mój ulubiony polski zespół - Kury :smile:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

A teraz przerzuciłem się na musicale...
Skye

Post autor: Skye »

ze spokojniejszych uwielbiam sare b. i belinde carlisle a ogólnie to słucham rocka i metalu moj naj zespół to Nirvana
Invasier

Post autor: Invasier »

No to ja tak po krotce tylko bo musze pisac wypracowanie na polski... Wiec ja KOCHAM TECHNO - ale tylko takie mocne - czyli SIEPE!

Uwielbiam rownierz amerykanskie teledyski np: eminema. snoop doga. dr. dre etc...etc..

Bardzo lubie rownierz Bocicieliego (no tego tenor) a najlepszy kawalek TO - VIVO PERLE....

Dobrze mis się slucha rownierz......... niektorych kawalkow jazzu (ale nieznam niestety ich wykonawcow :( ) no i nawet niektore "grandzowe" kawalki sa superanckie - Uwazam się za osobe w pewien wyjatkowy sposob wrazliwa na mmuzyke - liczy się jej przeslanie , ale rytm jest najwazniejszy, wazne jest rownierz aby muzyka (to jest najwazniejsze) wywolywala u mnie emocje - obojetnie czy radosc, sennosc czy zlosc - oby nie nude i obojetnosc@@ Tak wiec jak juz mowilem tylko po krotce bo się niestety spiesz (Time is money) wiec moze przy jakiejs innej okazji otworze się bardziej :mrgreen: ...........

Na koniec: JUTRO NIEMAM LEKCJI BO JEST SWIETO GNEBICIELI UCZNIOW :p WIEC JUTRO JEZELI NIE ZAPOMNE się PRZY ENEMY TERRITORY TO NAPEWNO WPADNE I DUUUUUZOOOO NAPISZE CO JAK I CZEMU ZE MNA I Z TYM SWIATEM JEST TAK I NIE TAK :p
Daisy

Post autor: Daisy »

Ja słucham wszystkiego z teatru + Offsidu. Na treningach of muzyki funky po dance. Najlepiej do szybkich ukaładów nadaje się A Teens. Do baeltu najlepsze dla mnie jest Memory lub Total eclipse of the heart.
Invasier

Post autor: Invasier »

wybacz ale moje horyzonty nie sa az tak poszezone :shock: .........?.................?..........?
(o so chosi)
Daisy

Post autor: Daisy »

wybacz ale moje horyzonty nie sa az tak poszezone .........?.................?..........?
(o so chosi)
Czy czegoś nie rozumiesz? Jak tak to pytaj. Chętnie udzielę odpowiedzi:)
Invasier

Post autor: Invasier »

offdidu ?????????????
Na treningach ???????????????
co to jest?
I jak się wstawia cytaty do odpowiedzi ??????

A teens ???? - sorka ale ta muz jest dla mnie poprostu slaba(niedobra) bardziej juz wole ich teledyski (chodzi o szmule) :twisted:
Mr Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2004-09-12, 00:26
Lokalizacja: Z Etyki

Post autor: Mr Brightside »

Invasier... Techno... Lubisz Dr Dre i Eminema... Jak ja cie nienawidzę... :evil:
Invasier

Post autor: Invasier »

OO .. to niedobrze..... Cosz z toba jest nie tak....... Zachowujesz się jak niemcy w okupowanej Warszawie :evil: .....

Skoro nielubisz tej samej muzyki co ja to dlaczego mnie nie lubisz ???

To moze odrazu pozabijaj wszystkich ludzi ktozy lubia inne kolory niz ty,
albo zgladz wszystkich ludzi ktozy lubia jesc co innego niz ty.................

Niema niestety tu takiej emu-ikony ktora by opisala twoje "niedorozwiniecie spoleczne"

Stary dlamnie mozesz sluchac nawet discopolo - ktorego ja nienawidze - ale to w zaden sposob nie wplynie na moj stosunek do ciebie - moje zdanie na twoj temat wyrabiasz ty sam a nie zeczy powierzchowne !!! <_____________> kumasz :twisted:

Jedynym usprawiedliwieniem dla ciebie jest to ze kiedys jak byles maly to porwali cie kosmici i wszczepili ci inplant nienawisci do techna, Dr. dre i Eminema .... No tak to wszystko tlumaczy - wiec ci wybaczam..... moj "niedojzaly psychicznie" Przyjacielu :D

[ Dodano: 2004-10-14, 10:48 ]
Elo Promyken's - wytlumacz mi w jaki kosmiczny sposob wkleja się czyjes cytaty do odpowiedzi ... Oraz jezeli mozesz to poinformoj mnie w jaki sposob moge zmienic to zdjecie co mi się pojawia pod kazdym napisanym tekstem (chodzi o tego dzieciaka ze szczerym usmiechem) :taniec: .....

Z gory DZIEKOJE :grin:

[ Dodano: 2004-10-14, 11:51 ]
Kurcze zeby nie bylo ze slucham samego tylko "plastiku" to chetnie bym w zalaczniku przeslal jeden z moich ulubionych utworkow Vivo per Lei ale niestety niemoge... ilekroc proboje to zrobic to mi bledi Ie wyskakoja :?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

To tak samo, jak bym powiedział, że wszyscy hip - hopowcy, metale, punki i inne najce muzyczne to stuknięte palanty i profany...

Bright, człowieka nie ocenia się po guście, ale po wnętrzu.
Mr Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2004-09-12, 00:26
Lokalizacja: Z Etyki

Post autor: Mr Brightside »

Oceniam jego gust a nie jego wnętrze. Invasier możesz się wypchać bo nie obraziłem Cię w żaden sposób nie napisałem że jesteś zjebem, palantem, dupkiem. Poza tym ja bym na Twoim miejscu się po prostu nie przejmował...
Daisy

Post autor: Daisy »

offdidu ?????????????
Offside to mój ukochany zespół. Polski, gdzie wokalistą jest mój znajomy:)
Na treningach ???????????????
Ja tańczę... na trenignach mam inną muzę. Bardziej rytmiczną.
A teens ????
Ja ich nie słucham. Do tańca się nadają dobrze, a szczególnie nowoczesnego.

Musisz troszkę moich postów poczytać, bo cała prawda o mnie jest w nich zawarta:) Najlepiej przeglądnij kartotekę i odrazu się tam dopisz;)

A cytaty? To zaznaczasz sobie fragment, których chcesz zacytować i wduszasz ten przycisk co jest obok przycisku "cytuj"

Z tym drugim to nie wiem jak się zmienia. Marka zapytaj;)
Invasier

Post autor: Invasier »

Etam... przejmowac to ja się przejmoje dziecmi glodujadzymi w Ugandzie a nie jakimis nieudanymi probami dowartosciowywania się osob, ktore mysla ze sa lepsze a w rzeczywistoscisa slabe jak barszcz.... :twisted: ...

No bo zobacz moj drogi Mr X. jak wiadomo Koty sa zwierzetami inteligentniejszymi niz psy (pomimo iz psa mozna bardzo wiele nauczyc)... Dlatego taki pies musi pokazac, udowodnic Kotu i sobie ze jest lepszy - a to wlasnie ze musi sobie udowadniac poprzez np: to co tobie najlepiej wychodzi <_> SZCZEKANIE , ze jest od Kota silniejszy swiadczy o jego salbosci i ograniczonosci.... :twisted: ....

I jeszcze jeden odnosnik do swiata zwierzat - tym razem samych pieskow ....
Pomysl przez chilke (jesli potrafisz oczywiscie) i przeanalizuj zachowanie "malego psa" ktory na widok "duzego psa" szczeka jak opentany... (dostrzegasz Mr. -terowe podobienstwo??) :twisted: Robi to tylko dlatego ze jest glupiutki i musi się dowartosciowac i pokazac wszystkim jaki to on nie jest "figo - fago"....
A jaka jest reakcja "duzego psa" na takie pierwotne zachowanie się "malego pieska" ???
Proste albo sika malemu na mordke :D ..... (zartowalem) ... Nie sika - poprostu olewa, ignoruje warczenia tego "malego glupka"....

THE END

P.S tylko niebierz do siebie zadnej z tych historyjek moj symp*tyczny dr*gi przyj*cielu :twisted:

[ Dodano: 2004-10-14, 18:38 ]
Dlatego się nie przejmoje Toba - bo wiem ze twoje zachowanie jest uwarunkowane gatunkowo-przyrodniczo-hormonalnie :grin:



Oki. A co do ciebie Moj promyczku to chyba obudziles mnie dzis rano... Albo to nie ty wpadales mi przez okienko.... :)

Balet - zawsze lubilem se popatrzec jak kobieta tanczy .... :grin: (ciekawe czemu?)
Balet - ciesze się ze posiadasz takie fajowe "umiejetnosci manualne" i pewnie umiesz tanczyc na samiutkich paluszkach.......... Ja to bym się odrazu polamal.........

Promyken's..... ja zabardzo to czytac nielubie a przesledzenie calutkiej twojej historii byloby dlamnie dosc cierzka sprawa (bo jest tego duuzzzooo)..... Wole raczej nabierzaca z toba konversowac i od czasu do czsu zerkne na strasze posty......

Z INNEJ BECZKI: A tak pozatym to czy mas jakies zdjeciee i czy faktycznie masz (tylko) 1-nascie lat ??

[ Dodano: 2004-10-14, 18:43 ]
qrde wlanie pisze wypracowanie przekrojowe.... " Od afirmacji do kontestacji - przedstaw i porownaj rozne relacje miedzy czlowiekiem i Bogiem." P O M O C Y !
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

No, no, no, tylko żeby tu zaraz nie wybuchła chaja Bright versus Invasier ;)

Jeśli o wypracowanie chodzi, zapraszam do działu na forum o wierze i religii, tam trochę poskrobaliśmy...
Mr Brightside
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2004-09-12, 00:26
Lokalizacja: Z Etyki

Post autor: Mr Brightside »

Invasier no i znowu... Obrażasz mnie, chociaż ja tak naprawdę złego słowa o Tobie nie powiedziałem. GDZIE w moich postach widzisz próbę dowartościowania się i obrażenia Ciebie?? NIGDZIE nie napisałem że jestem lepszy od Ciebie, jeśli tak to zrozumiałeś to jesteś chyba przeczulony na punkcie swojej osoby i powinieneś się nad tym poważnie zastanowić. Napisałem, że Cię NIENAWIDZĘ, a chyba każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, choćby było ono "na pierwszy rzut oka". Po Twoich postach utwierdziłem się w mojej opinni o Tobie i widzę, że nie potrafisz napisać czegoś bez obrażania mnie (np. przez porównanie do małego pieska). Poza tym, zauważyłeś taki mały szczegół, że to Ty siebie porównujesz do DUŻEGO I POTĘŻNEGO psa, a tym samym za TEGO LEPSZEGO. Ja pisałem tak, aby Cię nie urazić osobiście (przynajmniej się starałem). Ty mi odpowiadasz w sposób obrażający mnie, a na dodatek będący w sprzeczności z tym, co głosisz. Krytykujesz mnie za uważanie się za lepszego od innych. Sam piszesz, że ja jako piesek w dodatku jestem "mały, głupiutki ograniczony". Oprócz tego widzę tu insynuacje w rodzaju: "jeśli potrafisz myśleć oczywiście". Widzę, że pojęcie myślenia jest dla nas czymś zupełnie odmiennym. Mam nadzieję, że zweryfikujesz nieco swoje zachowanie. Żeby nie było, że się wymądrzam i pouczam Cię, przyznam się do błędu jakim było wyrażanie opinni o Tobie po przeczytaniu jednego postu. Niemniej jednak wydaje mi się, że jesteś mi winien przeprosiny za nieuzasadnione ataki na moje poczucie własnej wartości itp. Jak widzisz odpowiedziałem Ci z pełną kulturą i dalsze obrażanie mnie i porównywanie do różnych głupich zwierząt nie powinno mieć miejsca. Dziękuję za uwagę. =-P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Proszę Was bardzo, takie sprawy powinniście załatwiać prywatnie między sobą, a nie na forum...

Invasier wypadałoby się czasem zastanowić nad swoimi słowami. Zwracasz się tutaj do użytkowników w sposób taki, jakiego oni sobie tego nie życzą, chociaż ci nie nazwali Ciebie nigdy palantem ani nie narzucali swojego widzimisię na temat dyskotek i zdobywania na nich partnerów.

Ciekawe, czy byłoby Tobie przyjemnie, gdyby ktoś powiedział Ci, że jesteś ograniczony...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja obecnie najwięcej słucham starych polskich rockowych kawałków i muzyki Dalekiego Wschodu ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Książki, muzyka i filmy”