Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Gaahl

Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Gaahl »

Niech już się zacznie ten grudzień i niech czas biegnie według przeznaczenia wizji majów mam już dosyć naprawdę tego świata . Wiem że znowu temat o końcu ale nikt jakoś nic nie zakłada tematów.
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: DarkBreath »

Ehh ten koniec świata tak mało ciekawy i hmm... suchy, apokalipsa zombie albo globalny kataklizm gdzie jakaś garstka ludzi przeżywa jest bardziej ciekawą formą. Zresztą chaos który by się dział w grudniu byłby trochę ciekawy ,ale nie interesujący. Więc czekajmy na Grudzień, świętego Mikołaja, wesołe elfy, ciepłe uśmiechy dzieci i kolejny nudny koniec świata gdzie zapewne znowu nic się nie stanie.
Niezarejestrowany

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Niezarejestrowany »

Ale z was chojraki, jesteście tacy mroczni i odważni :D Gdyby nadszedł prawdziwy kataklizm, pierwsi spie****byście do mamy z płaczem. To jest forum dla ludzi ciekawych zjawisk paranormalnych, a nie miejsce na emo-wyznania typu "mam już dość tego świata". Każdy człowiek jest sam na tym świecie i nikt nikomu nie współczuje bezinteresownie. Więc weźcie się ludzie w garść - jak nie masz po co żyć to se znajdź powód, nikt cię po główce głaskać nie będzie. To tylko taki przyjacielski (naprawdę) kopniak w dupę od kolegi, który też kiedyś był taki żałosny :)
pytol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2012-08-09, 11:26

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: pytol »

Może wybuchnie wojna - Iran i Izrael już ostrzą na siebie kły, w razie czego pewnie interweniuje nato, ruscy i kitajce (i ci ostatni prawdopodobnie na tym najwięcej zyskają). Zamiast bombek bombki atomowe, zamiast choinki grzybek nuklearny, no i fajerwerki na nowy rok lepsze niż zazwyczaj. Fin de siecle.
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: DarkBreath »

o wojna też ciekawy pomysł.A co do Stribog-a to nie wątpie że pierwszy bym uciekał ,a może nie, nie wiem to zależy od sytuacji. Lecz suchar sucharem ,ale faktycznie wypowiedz mojego poprzednika zalatuje emo XD
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Dagmara »

Gaahl, musisz niestety pogodzić się z faktem iż żadnego końca świata w grudniu nie będzie. Jedyne co to puszczą Ci film chyba na Polsacie bodajże 2012 dwudziestego pierwszego grudnia, już pokazywali reklamy ;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Arek »

Ale za to ile książek o końcu świata pokazało się w księgarniach :wink:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Ivellios »

Gaahl pisze:Niech już się zacznie ten grudzień i niech czas biegnie według przeznaczenia wizji majów mam już dosyć naprawdę tego świata . Wiem że znowu temat o końcu ale nikt jakoś nic nie zakłada tematów.
A po co mają ludzie zakładać tematy o końcu świata skoro wiadomo, że żadna apokalipsa nie nastąpi?

21 grudnia kończy się kalendarz Majów - i TYLKO tyle, nic więcej. Nic się nie stanie, zrozum to wreszcie. Z tą datą nie jest nawet związane żadne szczególne ułożenie planet w Układzie Słonecznym (to przewidywane na 21 grudnia 2012 roku powtórzyło się kilkukrotnie w ciągu ostatnich 200 lat).

Rewelacje o końcu świata traktuję już teraz tylko i wyłącznie w jeden sposób - jak pewną kategorię niekoniecznie śmiesznych dowcipów suchych jak wagina zakonnicy...
Arek pisze:Ale za to ile książek o końcu świata pokazało się w księgarniach :)
Potem ukaże się kolejna seria książek wyjaśniających, co poszło nie tak ;) Ale nie będą się już tak świetnie sprzedawać...
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Słowianka »

Już nie wspomnę o tak prozaicznej rzeczy, w sensie testu, jak Tarot... Jakoś wróżby, na czas po 21 są tak samo normalne, jak te przed.... :roll:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Darnok »

Wojna może wybuchnąć. Co chwila gdzieś walczą. To nie jest koniec świata, a już na pewno nie dla europejczyków.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Dagmara »

U mnie w pracy ostatnio też wysłuchuje te bzdety na temat końca świata i bez względu ile znajomym bym wałkowała, że nic nie będzie, to i tak w to wierzą, masakra jakaś.

A ostatnio koleżanka mi powiedziała, że przeczytała w jakieś gazecie, że koniec świata nastąpi w 2060 roku, przyczyna- wybuch słońca, bo nasze słonko już takie stare jest O_o
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: DarkBreath »

Ah te media szkoda ,że robią ze społeczeństwa bande idiotów.
Drevni Kocur
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2012-03-29, 17:10

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Drevni Kocur »

Dagmara pisze:U mnie w pracy ostatnio też wysłuchuje te bzdety na temat końca świata i bez względu ile znajomym bym wałkowała, że nic nie będzie, to i tak w to wierzą, masakra jakaś.

A ostatnio koleżanka mi powiedziała, że przeczytała w jakieś gazecie, że koniec świata nastąpi w 2060 roku, przyczyna- wybuch słońca, bo nasze słonko już takie stare jest O_o
"Zapowiedź" obejrzała może jeszcze? :D

Jak nie to jej poleć, żeby zobaczyła i pociesz, że Obcy po Nią przylecą ja uratować jeśli została Wybrana :D :D :D
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Dagmara »

Nie obejrzała zapewne, bo ona tak nie ogląda filmów, ale jedno mnie zastanawia, nie wierzy w duchy, nie wierzy w ufo, ogólnie w żadne zjawiska paranormalne, a tutaj masz uwierzyła w jakąś przepowiednie :P

A najlepszy był jeden starszy pan u mnie w pracy, który ciągle mówił, że koniec świata dlatego będzie, bo ktoś jakąś klątwę na naszą planetę rzucił :D
Gaahl

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Gaahl »

Jutro będzie film 2012 ktoś ogląda? ;)
AstroMesjasz

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: AstroMesjasz »

No koniec świata to może nie , ale na pewno w tym stuleciu stanie się " COŚ " co zmieni sposób życia ludzi na ziemi !

Pozdrawiam serdecznie
Wasz AstroMesjasz
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Dagmara »

Gaahl pisze:Jutro będzie film 2012 ktoś ogląda? ;)
Ja będę dzisiaj oglądać, bo mi wreszcie Spooky ściągnął ten film w ładnej kopi :P
AstroMesjasz

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: AstroMesjasz »

Przyznam się że, z niecierpliwością czekam na jutrzejszy dzień, żeby obejrzeć film 2012 !
Podobno bardzo realistycznie są pokazane obrazy " Kataklizmu " ! :)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: Vampirio »

Widziałem go raz na płycie i raz w kinie byłem. Największe wrażenie robią efekty specjalne
Awatar użytkownika
DarkBreath
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 52
Rejestracja: 2012-08-01, 19:59

Re: Zaraz Grudzień... tak wiem znowu klapa a może?

Post autor: DarkBreath »

,,Kiedyś dodawano efekty specjalne do filmu, teraz dodaje się film do efektów specjalnych" to sądzę o filmie tego pokroju ,tak samo Avatar fajnie się ogląda ,ale 0 fabuły
Zablokowany

Wróć do „Off-topic”