Ostra wpadka Policji

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Ostra wpadka Policji

Post autor: Pandemonium »

Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Ostra wpadka Policji

Post autor: Spooky Fox »

Pandemonium pisze:J.w
A nie powinno być JP?

Poza tym...mnie tu próbowali ośmieszyć, jak się pokazałem na zdjęciu z bluzą HWDP.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Ostra wpadka Policji

Post autor: Pandemonium »

Nie jestem zdecydowanie tym pokoleniem co by kultywowała JP, także nie. Szczerze mówiąc nie mam nic do Policji jako organizacji i moim zdaniem powinna mieć takie uprawnienia jakie ma. Co do tej sytuacji co zamieściłem - owszem uważam ,że to kompromitacja i powinny być wyciągnięte wnioski, szczególnie dla człowieka odpowiedzialnego za organizację akcji.

Pozostaje tylko jeszcze kwestia nadmiernego użycia przemocy. No właśnie ,gdyby to byli przestępcy raczej nikt by tej kwestii nie poruszał mówiąc ,że "dobrze im tak". Pytanie ,czy jeśli funkcjonariusze dostaną jakąś karę za to wykroczenie (o ile się to kwalifikuje) to czy będą będą bali się w przyszłości użyć przemocy tam gdzie powinni? Szczerze mówiąc oni wchodząc do takiego mieszkania nie wiedzą kogo tam zastaną i muszą liczyć się ze wszystkim. Normalna jest więc drastyczność i dynamiczność ich działań. Z drugiej strony: 6 razy uderzyć głową kobiety o podłogę ? Co ona na boga mogła im zrobić ? Zdecydowanie kwestia dyskusyjna.
Ostatnio zmieniony 2012-03-23, 00:36 przez Pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Re: Ostra wpadka Policji

Post autor: Gość »

JP ? jak najbardziej zawsze i wszędzie Policja .... będzie.
Nie ma to tam to.
Widocznie nigdy nie miałeś ciepło za niewinność.
I nie życzę Ci żeby jakiś ich fail albo czysta zachcianka wyładowanie energii ICH padło na Ciebie koleżko sympatyczny.
jeszcze raz - JP !
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Ostra wpadka Policji

Post autor: Spooky Fox »

Jako, że to offtop, pozwolę sobie być bezpośredni.

Osobiście nie należę do pokolenie JP. To pokolenie urodzonych po 1995 roku. Zdecydowanie jednak uważam siebie za członka pokolenia HWDP. Wbrew pozorom to dwie zupełnie różne rzeczy. Najważniejsza różnica to taka, że JP to komercyjne ścierwo, natomiast HWDP swego czasu oznaczało styl życia. Oczywiście inaczej to wygląda kiedy jest się przed trzydziestką, ale założenia pokolenia pozostają.

Więc nakreślę to, o czym myślę - polska policja to nic innego jak banda sprzedanych, zdegenerowanych sadystów, pokolenie byłych ubeków, nachlanych, czerwonych, komunistycznych mord. I nie zmieni się nic przez najbliższe 20 lat. Dopóki do policji nie przestaną przychodzić synowie komunistów, którzy nadal żyją w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, to takie rzeczy jak ta będą się zdarzać.

Na miejscu ludzi tak potraktowanych, zrobiłbym wszystko, żeby skurwysyny odpowiedzialni za ten majstersztyk nie byli w stanie pójść się wysrać bez pisemnej zgody przełożonego. Bo oczywiście o wyjęciu konsekwencji prawnych nie może być mowy, bo to policjant - taki w sumie nadczłowiek, którego nie obowiązuje prawo. To jest państwo w państwie.

Osobiście to żałuję, że nie ma już pręgierzy na rynkach miast. Przywiesić takiego chama na miesiąc o chlebie i wodzie, obrzucając zgniłymi pomidorami.

BRING BACK THE ŚREDNIOWIECZE!

;)

Nie raz miałem ciepło. Nie raz się uciekało i nie raz dochodziło do siłowej konfrontacji. Nie jestem oczywiście za tym, żeby zlikwidować policję, bo to by była głupota. Chciałbym po prostu, żeby ktoś trzymał za ryj 90% z nich, czyli tych niewyżytych sadomasochistów.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Ostra wpadka Policji

Post autor: Pandemonium »

^ uogólniasz, tak nie można ;)

A tak na poważnie, to moim zdaniem "HWDP" i "JP" jest dziecinadą. Uważajcie sobie jak tam chcecie, ale po prostu się z wami w tej kwestii nie zgadzam. Z całą pewnością policjanci to tylko ludzie i wszędzie się trafi skurwysyn. Trzeba takich karać i eliminować. Mówienie jednak ,że cała organizacja jest zła i plucie na poczciwych policjantów, których zdecydowanie jest większość jest niepoważne.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Ostra wpadka Policji

Post autor: Spooky Fox »

Pandemonium pisze:moim zdaniem "HWDP" i "JP" jest dziecinadą.
Dlaczego dziecinadą? Czy na przykład ruch hipisowski nazwiesz dziecinadą? A to jest praktycznie to samo. I tu i tu mamy swoje wierzenia, muzykę, styl zachowania się i ubierania. Wyznajemy swoje niezadowolenie z pracy policji. Całej. I uwierz mi, że chciałbym uogólniać. Bo widzisz, punkt widzenia pokolenia hwdp to nie tylko samo hasło, jak w przypadku jp. Swego czasu były naprawdę ostre ruchy ze strony tych ugrupowań, które dążyły do tego, żeby policja nie była bezprawna. Nie chce mi się dokładnie tego teraz tłumaczyć...nie mogę zasnąć, jestem zły i w ogóle dopada mnie kiepskie samopoczucie...może jutro :]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”