Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LISTA

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Pandemonium »

Silni zwolennicy PiS wykorzystają sytuację na pewno. Było by to dziwne ,gdyby tego nie zrobili...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Darnok »

Silni zwolennicy PiS wykorzystają sytuację na pewno.
Tak samo, jak zwolennicy RPP, KNP i jeszcze innych, ciekawie ułożonych literek.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Spooky Fox »

Widzieliście ostatnie sondaże TNS OBOP? Badania przeprowadzone zostały wśród młodzieży w wieku 18-24 lata. I co się okazało?

Pierwsze miejsce Ruch Palikota - 41% (!)
Drugie miejsce Prawo i Sprawiedliwość - 39% (!!!)
Trzecie miejsce Platforma Obywatelska - 31%

I to by było na tyle xD
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Beowulf »

Ja mam poglądy prawicowe. Już wolałbym PIS od lewaków z Ruchu Palikota i od zakłamanego PO. O ile Ruch Palikota może mieć poparcie 41 % w 18-24 lata to już dalej tak kolorowo nie jest na szczęście i wątpię czy kiedykolwiek wygra wybory. Oby nie. W ogóle to na razie nie widzę żadnej sensownej partii, poza NP, ale to z kolei skrajna prawica, a mimo to że JKM to człowiek mądry, to jednak niektóre z jego pomysłów są utopijne, a inne wręcz beznadziejne. Czemu nie ma nigdzie PRAWDZIWEJ partii bo nie wiem na co głosować za 3 lata ?! :D

Wiadomo, że hakerzy nakręcają atmosferę z ACTA, ale mnie już samo ACTA tak nie boli jak lekceważenie Narodu przez władze. To jakaś paranoja. My im ją daliśmy, a oni cichcem chcą przepchać ustawy. Wyswobodzi nas tylko jakaś na prawdę wielka rewolucja, tylko potem znowu do koryta wejdą te mordy których tam być nie powinno. Jak zawsze.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Spock »

Bo ci co teraz protestują jeszcze miesiąc temu wyzywali uczestników marszu niepodległości 11 listopada od faszystów, nazistów, oszołomów. Kibiców od bandytów, marginesu itd. A właśnie te grupy jako pierwsze manifestowały swe niezadowolenie z obecnych rządzących
To, że nie lubię obecnych rządzących, nie oznacza, że popieram opozycję, narodowców, albo inne wynalazki.

Wszyscy politycy to pazerni na władzę, cwani oszuści. Żadnemu z nich nie można nigdy wierzyć. Pogódźcie się z tym.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: cleric »

przeraża mnie poparcie dla palikota - człowieka chorągiewki, który przeszedł przez wszystkie możliwe opcje politycznie. zakrzyknął 'legalna marycha' i już dzieciarnia się raduje i klaszcze, a sondaże lecą w górę
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Spooky Fox »

Dobrze, że tylko dzieciarnia. Aczkolwiek niestety to jest większość głosujących.

Więc jesteśmy między młotem, a kowadłem.

Z jednej strony staruchy w moherach za PiSem, a z drugiej dzieci-trawy za Palikotem. A średniacy nie pójdą, bo mają w dupie, bo i tak będzie źle i tak (trudno się z tym nie zgodzić).
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Pandemonium »

Z dwojga złego wolał bym, żeby było źle jak już ma być ,ale żeby przynajmniej była ta marihuana na poprawienie humoru :D

No, ale nie łudźmy się, to tylko populistyczna papka sprzedawana, by zyskać poparcie. Oprócz tego palikot ma niewiele do zaoferowania.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Spooky Fox »

Jeżeli chociaż połowa z tego, co mówi Palikot weszłaby w życie, to chociażby tylko na jedną kadencję, ale sam bym zagłosował. Chociażby legalna marihuana i opodatkowanie kościelnej mafii. Dla tych dwóch rzeczy byłbym w stanie patrzeć przez cztery lata na jego parszywą mordę.

Tylko dobrze wszyscy wiemy, że to tylko jego czcze gadanie i wprowadzenie tych dwóch rzeczy graniczy z cudem. Przynajmniej w takim patologicznym państwie jak Polska.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Spock »

Dopuki ktoś jest w opozycji lub w mniejszości, może obiecywać cuda na kiju ("gdybym to ja rządził, to ho-ho!"). Ale kiedy już się znajdzie u władzy, to zaczyna rozkładać ręce i "nic nie mogę zrobić".
Nie wierzę, że Palikot jest inny i faktycznie opodatowałby kościół.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Beowulf »

Prawda jest taka, że będąc premierem, prezydentem czy marszałkiem sejmu, każdy ma podobne możliwości, tylko może podejmować inne decyzje. Czy różniłby się premier Palikot od premiera Tuska? Nagle zmieniłby się budżet państwa i urósł do biliona USD? Politycy chcą byśmy wierzyli, że gdy usiądą w fotelu premiera, kraj stanie się bogatszy a ludzie szczęśliwsi. A tak na prawdę to samo objęcie stanowiska tj. usiedzenie w fotelu jakiegoś 50 letniego pryka, ma znaczenie dla Narodu? Podobne jak kiełbasa jedzona gdzieś w podlaskim przez pana Józka.

Znaczenie mają dopiero podejmowane przez niego decyzje, a jak wiemy tusek i palikot potrafią mówić tak jak ja i nie wiem Spock. Jak usiądą w foteliku to nie zmieni się nic. Każdy ma inny program wyborczy, ale gdy już siądą na stanowisku, to spotyka ich niespodzianka i wtedy każdy z nich okazuje się być skur*ysynem. Chociaż niektórym nawet nie trzeba stanowiska żeby tak się okazało.

Pozdrawiam
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: cleric »

właśnie dlatego, że obojętnie na kogo się nie zagłosuje, musimy oglądać te same ryje przy korycie tylko w różnych konfiguracjach, marzy mi się nowa partia/partie. całkiem świeże osoby, nie związane z poprzednim ustrojem (a o takie w rządzie ciężko), z żadną partią już istniejącą, zdeterminowane, z zapałem, z jednym celem - dobro Polski, nie lewe przetargi, nie wyprzedawanie nas po trochu itd. Tylko w taki sposób da się przewietrzyć ten kraj, tylko potrzeba do tego oddolnej inicjatywy
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Beowulf »

Trzeba pamiętać, że to starsze pokolenie, które jest teraz u koryta, za kilkanaście lat się skończy i już odejdą od nas mordy te same, a może się pojawią nowe... Nie wyobrażam sobie tuseka, jak 80 letniego dziadka wygłaszającego expose. Chcąc nie chcąc, nowe pokolenie przyjdzie. Tylko do tego czasu mogą nas tak zadłużyć, że zrobimy się kolejną Grecją, albo dług który już jest monstrualny urośnie do takiej rangi, że ustalą 50 % VAT i 9 zł za litr ropy. Paranoja.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: cleric »

nie mów że godzisz się czekać KILKANAŚCIE lat aż wymrą stare gadziny? to trzeba działać już teraz, pozatym starzy wyjadacze wychowają sobie młodych na swoje podobieństwo i będzie to samo. trzeba ratować ten biedny kraj bo ci co nim rządzą mają go gdzieś, chcą tylko się nachapać.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Spock »

cleric pisze:starzy wyjadacze wychowają sobie młodych na swoje podobieństwo i będzie to samo.
Właśnie.
Weźmy np. takiego Ziobro - młody facet, a jaka konserwa. Bardziej twardogłowy niż sam Kaczyński.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: Darnok »

i "nic nie mogę zrobić".
Słynne "4x TAK"
Weźmy np. takiego Ziobro - młody facet, a jaka konserwa. Bardziej twardogłowy niż sam Kaczyński.
Dostosowuje się do zasad gry ;]
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Protest przeciwko ACTA! Manifestacja w Twoim mieście! LI

Post autor: IteratorZX81 »

Szykuje się coś gorszego od ACTA, nawet za dwa-trzy miesiące: http://army.dreamer.wrzuta.pl/film/2SMA ... zis_-_ocen
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”