Co Nas kręci,co Nas podnieca...czyli...

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Co Nas kręci,co Nas podnieca...czyli...

Post autor: NM_ONE »

Temat dość nietypowy ale nie mam zamiaru w tym poście pisać o tym filmie (z resztą kto przetłumaczył tak źle tytuł tego filmu!).Co sprawiło że zainteresowaliście się sprawami o których piszemy na forum,z czego to wnika...Czy z wewnętrznej potrzeby przedstawiania się jako inteligentna i wyjątkowa osoba,czy może była to potrzeba poznania odpowiedzi na niektóre pytania?Kolejnym pytaniem które chcę Wam zadać to dlaczego wybraliście właśnie PARANORMALIUM (podejrzewam że część z Was ma pewnie konta też w innych portalach tego typu)?Co Was pociąga w tematach w których często postujecie między sobą?
Ostatnio zmieniony 2010-07-22, 18:42 przez NM_ONE, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Co Nas kręci,co Nas podnieca...czyli...

Post autor: Ignorant »

Zainteresowałem się tymi sprawami bo są interesujące :P Mnie najbardziej ciekawi kryptozoologia a na forum nie jestem dla tego żeby robić z siebie inteligenta tylko dla tego żeby się czegoś dowiedzieć a w niektórych sprawach może i pomuc!Dla czego Paranormalium?Dobre pytanie!Może dla tego że jest tu wielu sympatycznych ludzi którzy tylko czekają żeby ci pomóc a i sama stronka robi wrażenie jest po prostu super!W tematach w których jak to ujełaś"często postuje z innymi osobami" jest to że po prostu są bardzo ciekawe i są różne zdania na dane tematy więc trzeba czasem i znaleść racjonalne wytłumaczeni :P
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Co Nas kręci,co Nas podnieca...czyli...

Post autor: Chantelle »

A juz myslalam , ze to o czym innym temat :D

Hmm ja nie wiem , jak to się stalo , ze się zaczelam tym wszystkim interesowac, chyba mam to we krwi , po mamie , nigdy nie bylo czasu , kiedy bym się tym nie interesowala.
A z takich for , to teraz tylko Paranormalium , z polskich . Jeszcze na kilku zagranicznych czasem się udzielam. Tu na paranormalium jest dosyc wysoki poziom rozmow , artykulow itd i jest to wszystko wywazone, wierzacy i sceptycy wypowiadaja się rownie czesto. I nikt nie jest dyskryminowany za swoje przekonania, jak na niektorych , no moze czasem delikatnie sciagany na ziemie :P
Ostatnio zmieniony 2010-07-22, 20:47 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
~Sir Nobody~
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 87
Rejestracja: 2009-08-21, 14:48
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Co Nas kręci,co Nas podnieca...czyli...

Post autor: ~Sir Nobody~ »

A mnie zainteresowały zjawiska paranormalne od... oj, będę miał problem z przypomnieniem sobie :) Zaczęło się od zainteresowania się tematem obcych cywilizacji, potem doszły OOBE/LD, a następnie zdolności PSI :) Ale nadaj najbardziej mnie "jara" ten pierwszy temat, choć samo istnienie nie podchodzi pod zjawisko niewyjaśnione, ale... :D

A dlaczego Paranormalium? Ponieważ znalazłem link do tegoż forum na nieistniejącej dziś już stronie http://www.ufo.pl, ponieważ poznałem tutaj ciekawych ludzi i... ponieważ to było pierwsze forum, na którym się zarejestrowałem :P Mam po prostu stąd miłe wspomnienia, począwszy od cykającego za oknem sąsiada (był kiedyś taki temat xD), na wkurzaniu Adminów skończywszy (ale to są stare dzieje :) Wiadomo - dawno i nieprawda :P )

Konta na innych forach poświęconych zjawiskom paranormalnym mam, ale szczerze mówiąc na założeniu konta i przedstawieniu się zwykle się kończyło. Po prostu nie ten klimat :)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Co Nas kręci,co Nas podnieca...czyli...

Post autor: Spooky Fox »

Temat przeniesiony do offtopu.
Awatar użytkownika
Mimoza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2010-07-01, 23:34
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk

Re: Co Nas kręci,co Nas podnieca...czyli...

Post autor: Mimoza »

Ja od dzieciaka interesowałam się ufo. Do tej pory posiadam segregator, gdzie trzymam wycinki z gazet typu Focus itp. na ten temat, zgromadzone właśnie w tamtych latach. Potem doszły sprawy duchów i czakramów oraz ogółem rozwój duchowy a to głównie dzięki znajomemu mojej siostry, który siedzi w tych sprawach od dobrych parunastu lat.
Na forum trafiłam szukając informacji o nawiedzonych miejscach. Wygląd strony jest bardzo zachęcający a artykuł na który wtedy trafiłam profesjonalny i przejrzysty. Jest to jedyne forum na którym się udzielam, głównie z racji wysokiego poziomu rozmów. Odwiedziłam jedno forum, ale okazało się, że w większości udzielają się tam napalone nastolatki. Tematy w których się udzielam, to te które zainteresują mnie najbardziej. Zazwyczaj z nauki, magii i snów.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”