Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Ruskof »

Moze nie zauwarzyliscie tego,ale przez pewien czas nie bylo mnie na stronie,nie moglem.Postaram się jak najkrocej powiedziec dlaczego.To byl czwartek 24 czerwca o ile dobrze pamietam.Byla 21,ogladalem R.I.S. az w pewnym momencie domofon zadzwonil,odebralem i to byla straz.Weszli do domu,i gdy zaczeli mowic o tym ze przyszli w sprawie klopotow miedzy mna a moja matka to się zdziwilem jak cholera...No uwierzcie mi,co straz moze w tym przypadku robic.Niech ida gasic pozary a nie pierdolami pozbawionej emocji "matki"...Rozmawialismy o sytuacji miedzy mna na matka,az zaproponowali zebym pojechal z nimi psychologa zobaczyc.Niczego się nie obawialem,przeciez nie jestem chory :) wiec postanowilem się zgodzic na to (zaznaczyli ze jesli się nie zgodze to na sile nie beda mnie brac) zawiezli mnie do szpitala,i po przeczekaniu jakiejs 30 min (juz byla 22:30 wtedy) pani doktor przyszla mi powiedziec ze spedze noc w szpitalu.Tak się wkur.... ze się zgodzilem,no ale nie bylo juz odwrotu.Cala noc spedzilem zastanawiajac się co teraz z mojego zycia bedzie,beda ze mnie jarzyne swoja chemia robili (chcieli mi dac tarax,taki lek uspokajajacy ktorego wyplulem gdy sam się znalazlem w pokoju).Nad ranem powiedzieli mi ze bede conajmniej do poniedzialku siedzial u nich,i ze beda mi dawali teraz leki w postaci kropli gdyz w kiblu zauwarzyli tabletki ktore mialem zazyc.No cholera!!!!
Pozniej z takim kolesiem rok ode mnie starszym spedzalem wiekszosc czasu,gralismy w babifoota,pozniej znalezlismy pusty wozek wiec nim po spzitalu się wozilismy,powiem wam ze tak jezdzac wywazylismy drzwi do biura chirurga oddzialu dzieciecego :) no ale coz mielismy zrobic,nudzilo się nam jak cholera i moglismy wyjsc na gora pol godziny w dniu.Wieczorami ogladalismy mecze mundialu,czasem z pielegniarkami do pozna rozmawialismy (tzn do momentu gdy nie pomyslali o "lekach" dla nas :) ).Ten koles byl z podobnego powodu co ja,ale mial wieksza doze tych lekow bo naprawde wygladal na wariata.Chcieli nas do psychiatryka wsadzic,ale w czwartek (dokladnie jak juz tydzien przebywalem w tym szpitalu) po dlugiej rozmowie z psychiatra stwierdzil on ze wcale nie trzeba mnie do psychiatryka dac,musze tylko pojsc jeszcze na jakis czas do domu dziecka,na co moja mama się zgodzila.Jestem tam od piatku,ale musze wam powiedziec ze nie byly same minusy z tego,nawet wielki wielki plus :) Oprocz mnie same dziewczyny sa w osrodku,takze od kilku dni z facetem nie moglem porozmawiac (trudne zycie) ale fajne sa,spedzamy caly czas dyskutujac,siedzac przy sali tv o ogolnie spoko.W sobote na miasto z dziewczynami pojechalem,to byla masakra...Same dziolchy,ktore lotoja po wszystkich sklepach w miescie,a ja z nimi...No ale to byla sobota,najlepsza byla wczorajsza niedziela :)
Pojechalismy nad morze,bylismy na plazy no i gdy wracalem na brzeg w wodzie zobaczylem dwie,ale to przepiekne dziewczyny :) zaczalem podryw od "czy moge odbierac z wami fale" bo niezle fale byly,a one widac robily dokladnie to co ja,a ze w ich miejscu lepsze fale byly to mialem jeszcze jeden powod by tam sprobowac z nimi :)
Po malu rozkrecilem dyskusje,ale jedna mi się bardziej spodobala,nagle cos w stylu strzaly amory strzelilo we mnie i zaczalem tylko z nia gadac.Wiele się dowiedzialem,z charakteru widocznie jest spoko,z wygladu rownierz :) piekne oczy,to napewno trzeba o niej powiedziec.Musiala to zrozumiec,to tak z nia gadalem i komplementowalem,ze chyba w ten sam stan co ja wpadla.Wzielismy się za rece,i zaczelismy isc na glebsza wode,ale jej kolezanka nas zatrzymala :( szkoda...Pozniej powiedzialem im ze jestem polakiem,powiedzialem im moje nazwisko i ta "ladniejsza" za pierwszym razem dobrze je wymowila :) i szybko sytuacja wrocila do tego ze tylko w dwojke rozmawialismy zostawiajac jej kolezanke w zapomnieniu.Umie dobrze arabski oprocz francuskiego,bo jej matka jest z algierii,dlaczego tez mogla tak szybko i dobrze wymowic moje nazwisko.No i pomyslalem sobie "jakie bede mial zycie,jesli okaze się ze chodzila by do meczetu,jej rodzina,przynajmniej ze strony matki zachowa wgledy religijne,czyli muzulmanskie" skoro juz cos wiecej czulem do niej,ale pomyslalem sobie ze jeszcze o tym pomysle.Zapytalem się o jej konto na facebooku,podala mi swoje imie i nazwisko i teraz ja znalazlem,oh ciagle patrze na te jej zdjecia,posiada swoje piekno i mieszka w miescie ktore jest 45km od mojego,bede z nia jakos utrzymywal kontakt i licze na to ze ja w najblizszym casie zaprosze do siebie :)
A teraz pisze z kafejki,ktora wspolpracuje z tym domem dziecka,czyli u siebie nie jestem i nie wiem kiedy bede,ale jakos pokombinuje zebym byl jak najszybciej :)

Pozdrawiam,Mateusz.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Ignorant »

No najważniejsze że już jesteś i mam nadzieje że jak najszybciej wrócisz do domu!No i życze ci powodzenia z tą dziewczyną ;]
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Ruskof »

No wiesz,nie wiem kiedy się jeszcze spotkam ale thx,ciagle bede ja prosil kiedy wolna jest i czy rodzice zgodza się zeby przyjechala ;)
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Chantelle »

No to niezle przejscia miales. Zycze powodzenia z dziewczyna i wogole zeby jakos się ulozylo :)
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Ignorant »

Na pewno wam się ułoży :D
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Darnok »

Szczerze współczuję. Mam nadzieję, że z matką się pogodzicie.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Leanna »

Ale żeby cie tak z domu wypierniczać bez nakazu?! No sorry...
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: FaKtoMaaN »

Ruskof jakoś to będzie, nie martw się, bądź dobrej myśli:)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Arek »

Widać dobrze narozrabiałeś, życzę powodzenia w wszystkim i pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: IteratorZX81 »

Zastanów się Ruskof, czy aby na pewno chcesz wracać do domu. Później zaczną się znowu wrzaski, awantury z byle powodu (wiem z doświadczenia, sam mam taką "mamusię").
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Chantelle »

A gdzie pojdzie ? Jest niepelnoletni , znowu wyladuje w jakims osrodku.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Darnok »

Teraz jest pod opieką specjalistów, więc nie bawmy się w filozofów i pracowników opieki społecznej ;]
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Leanna »

Ja jednak nie radzę iść za radą Iteratora. Spotkałam się z wieloma dzieciakami z takich środków (głównie ze względu na robotę), a sama też nie miałam łatwo w dzieciństwie. Mówię wam: nie warto zrywać kontaktów z rodziną, nie wazne jaka by była...No oczywiście gdyby twój przypadek nadawał się do UWAGI to popieram zostanie, ale u ciebie nie jest jeszcze tego strasznie, naprawdę :).
Życzę powrotu do domu i powodzenia :D
PS może cie tam dzieciaki nie okradną :P
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Chantelle »

Przetrzymaj Ruskof do pelnoletnosci , pewnie teraz to dla Ciebie jak wiecznosc , ale szybko minie uwierz , a potem to jak z gorki czas leci niestety :/ Przynajmniej mi.
Tak czy siak , siedz w domu , na pewno wiecej tam bedziesz mial wolnosci niz w jakims osrodku . Z takich miejsc niestety czesto juz tylko droga w jedna strone , po co Ci to jestes madry inteligentny , szkoda by bylo takiego chlopaka . A matce nosa utrzesz wlasnie jak odniesiesz sukces i pokazesz co potrafisz , a nie jak się stoczysz.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Arek »

Właśnie Mateuszu , czytaj co nasze laski piszą, bo rację mają
Mamba
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2007-02-11, 05:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Mamba »

Ruskoff miło, że wróciłeś i zapewne poradzisz sobie ze swoimi problemami tylko musisz je zauważyć:) mówią, że prawda leży zawsze po środku i coś w tym jest. Uważam,że czeka was oboje dużo pracy nad sobą, waszymi relacjami a twoja mama ma problemy ze sobą i ona też powinna z tym coś zrobić a napewno skorzystać skorzystać z pomocy specjalisty.
powodzenia
Mamba
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Ruskof »

Jestem znowu,jeszczenie pisze z domciu ale mam kilka informacji dla was :)
Jedno jest pewne-w tym osrodku bede conajmniej do rozpoczecia roku szkolnego.Dalej jestem jedynym chlopakiem w osrodku,ale za to przybyly inne,ladniejsze panie :) w sumie jestem ja i 4 dziewczyny,z jedna obecnie jestem teraz w kafejce i gadamy sobie po cichu :) oprocz jej (14 lat) jest 13 latka,16 i 17 latka.Zapewniam was ze ta 17 latka jest najgorsza ze wszystkich.W budynku obok jest inna 17 latka,kiedys joanna (tak się nazywa ta 17 latka ktora jest u nas) byla z laura sama w grupie obok.Strasznie się nie lubily,a ze ja i laura czesto wieczorami gadalem z okna do okna to joanna przychodzila się sprzeczac z nia,i cos tam na mnie gadac,ale mniejsza.Dzis z laura opalalem się na trawie,i joanna przyszla do nas ze swoja siostra i nassima (ta ktora ma 16 lat) zaczely w nas woda rzucac,kamieniami,az wstalem zeby je wystraszyc,a laura za mna wstala i zaczela się z joanna sprzeczac o to zeby daly nam spokojnie się opalac,i zeby dala sobie tez spokoj ze mna bo zauwarzylem ze laura jest bardziej spoko od niej i blebleble...az joanna się wkurzyla i ja za wlosy zaczela szarpac,a ja probowalem się wstawic pomiedzy nie zeby joanna puscila laure.No coz,trudno bylo zwlaszcza ze siostra joanny probowala mnie odciagnac.Pozniej joanna sama puscila laure ale laura chciala jej przylozyc,wiec no prostu objalem ja i mowilem zeby dala sobie spokoj,ze to biedne dzieci,a joanna z siostra sobie zaczely gadac "hehe to mamy nowa pare"...A tak to odzyskalem kontakt z ojcem,juz inaczej go widze tym moge was upewnic,wiele mi powiedzial o mamie co się zgadza z moimi osobistymi myslami o niej.Dzieki rownierz za wasze porady,widze ze chociaz tu mnie nie zapomniano :).CO do laury to bedziemy korzystali z jej ostatnich dni w osrodku bo 10 sierpnia ma 18 lat i bedzie musiala pojsc z tad.Jednak bede z nia w kontakcie :) To tyle z nowych informacji,pozdrawiam was wszystkich i nowych uzytkownikow strony,zjawie się gdy tylko bede mogl.

Pozdrawiam,Mateusz.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Ignorant »

Mam nadzieje że jak najszybciej znów pojawisz się na forum i życze ci powodzenia z tymi wszystkimi dziewczynami :P
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Ruskof »

No i znow jestem :)
Raczej nic nowego się nie wydarzylo przez te ostatnie dni,kilka "sprzeczek" z dziewczynami jak zwykle,a tak wczoraj bylismy w kinie,ogladalismy jakis nowy film o chlopaku ktory uczyl się jak byc czarodziejem (nie wiem jak się ten film nazywa,ale tam czarodziej ktory uczy chlopaka to grany jest przez Nicolas Cage) najpierw przez nazwe filmu myslalem ze to zwiazane z Harry Potter'em jest i ze to bedzie wielkie gow.no,ale nie,wrecz zarabisty byl :D
Jeszcze zapomnialem o jednym,pod koniec miesiaca ogladalem film "Inception" w kinie (napewno slyszeliscie o nim) a pozniej 3-cia czesc tej pierolonej serii Twilight.Osobiscie nie chcialem isc,ale skoro nie bylem sam (Marion chciala zebym z nia poszedl,zeby sama nie ogladala) to troche przyprawilismy sobie seans (laskocilismy się itp...)
Wczoraj mialem ojca przez telefon,moi edukatorzy mowili mu ze kupowalem piwa (co niestety bylo prawda) i z dziewczynami pilismy.Wiecie co?Moj stary nawet zdenerwowany nie gadal ze mna,tylko normalnie,i dawal przyklady o swoich kumplach ktorzy zaczeli z maryha w wieku 16 lat i do dzis trzymaja się przy tym itp...Tez zebym się nie wlaczal w grupy co zra heroine,opium,bo np jak skosztujesz heroiny,to czy ci się to spodoba czy nie na drugi dzien bedziesz mial cholerna potrzebe fizjologiczna skosztowania tego ponownie,ze mozesz czuc glod do tego jakbys tydzien nie jadl,i ze bylbys zdolny zabic kogos zeby dostac heroine.I to nie mowil takim tonem zeby byle co ze mnie zrobic,tylko normalnie,no jakby z kumplem rozmawial.Nie wiedzialem ze mialem takiego ojca...Wiecie co,chcialbym się z nim spotkac teraz,jakjuz wiem wiecej o nim,to by wiele rzeczy poprawilo.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Dlaczego mnie tyle czasu nie bylo

Post autor: Ignorant »

Ten film o magu nazywa się "Uczeń czarnoksiężnika" ;]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”