Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Prezydent, rząd...nie istnieją.

Post autor: Ruskof »

Beowulf pisze:Co za paranoja, SZOK!
O swoim stanie psychicznym mowisz,tak? :)
FearTheReaper pisze:Faktem jest, że przez całą kadencję Kaczyńskiego próbowano dokonać nie zamachu, a zwykłego bezczelnego impeachmentu, zmarginalizowania roli głowy państwa i ośmieszenia. A tak, problem niemal rozwiązał się sam. To nienawiść i zawiść ludzka doprowadziła do tej tragedii, zabiła tych ludzi.
Jasne,czekoladowy budyn jest zolty z kawalkami malin.
Moze nienawidzili Kaczynskiego,ale gdyby chcieli się go pozbyc to nie po 5 latach jego prezydencji,tylko chocby w 2007 roku gdy byl w Katyniu.
Darnok pisze:Gdyby to było takie super, to by używano tego przy cywilnych lotniskach, gdzie straty spowodowane opóźnieniami lotu są duże.
Zgadzam się z Darnokiem,Beowulf powinienes bardziej szczegolowo przemyslec to o czym piszesz bo opierasz to zbyt cienkimi dowodami,zeby to bylo wiarygodne w jakis sposob.Nie odpisuj porazajaco,ze nie chciec klotni wylowylac i pozdrawiac z wykrzyknikiem,po prostu mamy inne poglady co do tego i chetnie z toba porozmawiam.Bede moze w stanie ci uwierzyc jesli solidniejszymi argumentami opiszesz to co myslisz o tym,bo ja moge myslec ze specjalnie drzewa zasadzili na dzien katastrofy zeby samolot na lotnisko nie dolecial HAHAHA,i się rosjanom to udalo.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Prezydent, rząd...nie istnieją.

Post autor: Beowulf »

Za to Ty zblazowany swoją ,,wiedzę" czerpiesz z onetu i wikipedii. Ruskof, ja również bardzo chętnie z Tobą porozmawiam, nie napisałem, że Rosjanie zasadzili tam specjalnie drzewa, powiedziałem, że zaniedbali sprawę, a do tego doszedł, jak to w mediach mówią czynnik ludzki.

Pozdrawiam...
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezydent, rząd...nie istnieją.

Post autor: metody11 »

Embraer'em 175 latają nasi topowi politycy teraz...

Text poniżej trochę w stylu "Wszystko jest w porządku" Charliego, wrzucę tu jako ciekawostkę:

http://wtemaciemaci.salon24.pl/
http://www.gadu-gadu.pl/551306611733859 ... dium=hover

może wreszcie coś się ruszy bo ktoś robi ciszę.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Prezydent, rząd...nie istnieją.

Post autor: Spock »

Tak, tak... Remont samolotu - hańba !
Macierewicz to wszędzie widzi agentów. Lata w opozycji mu padły na mózg.
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: metody11 »

AUTOR FILMIKU Z KATASTROFY - HORRENDALNE KŁAMSTWO MEDIÓW!

Do wielkiego przedsięwzięcia kłamstwa smoleńskiego zaprzęgnięte są wszystkie siły agenturalne w Polsce, zryw narodowy po 10 kwietnia przestraszył postsowiecką i liberalną nomenklaturę, więc zmobilizowano takie siły propagandowe, jakich chyba nie użyto nawet w czasach stanu wojennego czy tłumienia powstania styczniowego.

Zdobywano się na kłamstwa tak radykalne, tak grubymi nićmi szyte, jakby korzystano z ostateczności do tłumienia tendencji niepodległościowych w Polsce. Przykład, który przedstawiam poniżej, jest dowodem albo na skrajny brak profesjonalizmu reporterów Sekielskiego i Morozowskiego, albo raczej na

Wszyscy doskonale znamy filmik z miejsca katastrofy zrobiony przez anonimowego Rosjanina. Na filmie tym wyraźnie słychać strzały i okrzyki rosyjskie (choć trudno zdobyć się na jedną wersję zapisu tych okrzyków), widać też wyraźnie, że autor filmiku jest przestraszony i pod koniec zwyczajnie ucieka z miejsca tragedii. Setki tysięcy osób na portalu youtube.com zaczęło oglądać, analizować i dyskutować na znaczeniem filmiku. Filmu nie udało się wykasować, bo kolejni internauci ściągali film na swoje komputery i umieszczali ze swoich kont w internecie. Pojawiła się pogłoska, że autorem filmiku jest Andriej Mendierej, który zginął w Kijowie tydzień po katastrofie - wiadomość ta jednak, nie została potwierdzona przez pewne źródła, stąd też pozostaje ona na płaszczyźnie domniemania.

Rozpuszczane przez reżimowe media "plotki" i rzekome przecieki wskazujące w przebiegu katastrofy na winę Prezydenta nie zdobyły jednak zbyt wielkiej popularności w sieci.

Stały procent idiotów (występujących w każdym społeczeństwie) plus kilku agentów i członków bojówki Platformy Obywatelskiej próbowało na forach internetowych przekonać ludzi, że to "telefon prezydenta do Jarosława Kaczyńskiego" strącił samolot ze swojej trajektorii lotu, ale jednak szokujący filmik z miejsca katastrofy miał większą moc oddziaływania. Edmund Klich nadawał swemu głosowi ton dramaturgii, gdy mówił "no proszę pani, jak by się pani czuła, gdyby pani coś robiła, a ktoś ważny stał pani za plecami", ale jednak zwykli ludzie wciąż pytali o te cholerne "strzały". Gazeta Wyborcza mentorskim tonem kreowała grozę "otwartych drzwi do kabiny" sugerując szereg zaniedbań w samolocie, którym leciał Prezydent, ale ludzie nie za bardzo to chwytali - no bo jakim cudem otwarte drzwi miałyby wywołać katastrofę? Że może trzasnęły i się pilot przestraszył? A może zawiasy skrzypiały i wywołały u załogi chroniczny ból głowy? Niestety - odgłosy czterech pojedynczych wystrzałów z broni palnej, jakie ewidentnie słyszymy na filmiku, budzą większe zainteresowanie niż otwarte drzwi.

Jeszcze przed I turą wyborów postanowiono więc sprawie filmiku ukręcić głowę. W programie "Teraz my" znani nam z antyprawicowych działań dziennikarze TVN24 Tomasz Sekielski i Andrzej Mrozowski, pokazali w swoim programie wywiad z rzekomym autorem filmiku. Wołodia Safonienko, mechanik spod Smoleńska, przedstawiający się jako autor materiału, opowiadał o wstrząsie jaki przeżył, o strasznym widoku, jaki zobaczył i o zapachu samolotowego paliwa. Generalnie mówił takie komunały, które i ja mógłbym powiedzieć, gdyby mnie zechcieli tvn-owcy zaprosić jako świadka katastrofy i autora filmiku. Najciekawszy był jednak ten fragment:
Są tacy, którzy słyszą w nim strzały i wołania o pomoc. Autor filmu Wołodia Safonienko w programie TVN "Teraz My" zapewnia jednak, że nic takiego się nie zdarzyło.
[http://www.tvn24.pl/-1,1660712,0,1,nie-widzialem]...
Każdy z nas może obejrzeć ten film i na własne oczy się przekonać, że jest schizofrenikiem, że słyszy strzały, których przecież nie było - bo skoro tak twierdzi tvn, no to znaczy, że Ty się mylisz, cokolwiek byś nie słyszał, widział czy wiedział. TVN zaprzeczał więc jawnie temu, co jest widoczne dla każdego człowieka. Strzały nie tylko słychać, ale widać też wyraźnie reakcje autora filmiku, który nerwowo reaguje po każdym strzale.

Ale to jeszcze nic. Popularny dziennik "Fakt" publikuje wywiad z tym samym człowiekiem - że jest to podobny człowiek widać na zdjęciach, każdy może sprawdzić w internecie tu: [http://www.fakt.pl/Tupolew-plonal-na-moich-oczac]... i tu: [http://www.tvn24.pl/-1,1660712,0,1,nie-widzialem]...
Może i byłoby to potwierdzenie, że tvn faktycznie zrobił wywiad z właściwym gościem TYLKO, ŻE W DZIENNIKU "FAKT", TEN SAM GOŚĆ WYSTEPUJE JAKO WŁADIMIR IWANOW, A W TVN JAKO WOŁODIA SAFONIENKO ! ! !
I to jeszcze nie wszystko. W innym popularnym dzienniku dwa tygodnie temu podano, że autora filmiku prokuratura właściwie nie zna i dopiero go szuka. [http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kto-nakrecil-fi]... (link do informacji na stronie Superexpressu)
Że tak powiem sobie po młodzieżowemu - jaja nie z tej ziemi. Gdyby wierzyć mediom no to trzeba by uznać, że gość, który nagrał filmik jest jedynym człowiekiem na świecie, który nie słyszy strzałów na własnym filmiku, zapewnia o tym w mainstreamowej stacji, a potem zmienia imię i nazwisko, by dać wywiad do mainstreamowej gazety. Po dwóch miesiącach okazuje się natomiast, że gość w ogóle nie istniał. Nie istniał tak samo, jak nie istniały strzały na filmiku!

Program Sekielskiego i Morozowskiego, aż woła do wszystkich niezależnych i niepoprawnych obywateli: "Teraz Wy".
Tekst opublikowany w ostatnim numerze WARSZAWSKIEJ GAZETY

Istnieją możliwości:

- zupełna i rażąca niekompetencja mediów (w razie czego to właśnie będzie wytłumaczenie)
- agenturalna działalność w celu uspokojenia nastrojów
- autor filmiku ma manię prześladowczą i zmienia nazwiska
- ktoś sobie z nas robi jaja i chce,żebyśmy się dziwili

Jeśli jest to prymitywna propaganda i manipulacja, to znaczy, że bezczelność mediów przeszła kolejną granicę. W przypadku morderstwa ks. Popiełuszki nikt nie odnajdywał świadków nieszcześliwego wypadku...

[http://www.niepoprawni.pl/blog/2005/aut ... two-mediow]

Link do rosyjskiego forum Smoleńsk gdzie jest najwięcej informacji.

[forum.smolensk.ws/viewtopic.php?f=74&t=48375&p=7021787&hilit=Safonienko#p7021787]

-- 05 Wrz 2010 21:25 --

http://forumzn.katalogi.pl/Prezydent_Ka ... tml#post10
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Spooky Fox »

Kolejna próba oczernienia nowej władzy w Polsce. Kolejna bezsensowna, tym razem nie poparta żadnymi dowodami, teoria spiskowa, według której Rosjanie zamordowali naszego biednego, kochającego wszystkich, bohatera narodu polskiego.

Po pierwsze - takie tabloidy jak SE czy Fakt to po prostu śmieciowe gazety, z których czerpać przyjemność i wiedzę można wtedy, kiedy spali je się w ognisku albo w piecu. A wiedza to będzie tylko taka, jak działa zapałka tudzież zapalniczka.

Po drugie - strzały. Czy ktoś mi może powiedzieć, kto powiedział jako pierwszy, że to są strzały? Mało tego - czy jest wypowiedź jakiegoś super doświadczonego komandosa, ex-komandosa, członka polskiego SWAT'a czy kogokolwiek takiego, kto może w 100% stwierdzić, że strzały te pochodzą z broni palnej? A może pod pusty czerep ludzi, którzy wymyślili tą bzdurę dojdzie kiedyś, że mogły to być po prostu wybuchy po katastrofie? Odgłos wybuchającej, 1.5 litrowej butli z gazem, na nagraniu będzie tak samo słychać jak odgłos wystrzału z glocka czy berrety.

I jeśli ktoś, kto się na tym zna, potwierdzi w stu procentach, że odgłosy na filmiku to strzały z pistoletu, wtedy się odczepię.

Bo takich bzdur ja już sluchać nie mogę. Tak samo jak drugi braciszek ostatnio powiedział, że Tupolev to przerobiony myśliwiec i w kontakcie z drzewami skrzydła powinny ściąć te drzewa. No teraz to przynajmniej wiemy dlaczego to on nie został prezydentem, bo popisu mądrości to on tutaj nie dał.

Głupota ludzka była, jest i będzie.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Ivellios »

Spooky, to już nawet butla nie musiała być. Wystarczyło, że zaczęły wybuchać pociski znajdujące się w posiadaniu świętej pamięci funkcjonariuszy BOR-u, którzy zginęli w katastrofie.

Jeszcze w kwestii teorii spiskowych - poczytajcie sobie opublikowany ostatnio list Jarosława Kaczyńskiego, ilością głupot dorównuje on niejednemu paranormalnemu "poszukiwaczowi prawdy" :P
Awatar użytkownika
FearTheReaper
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2010-04-07, 19:01
Lokalizacja: Obywatel Wszechświata
Komentarze: 8

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: FearTheReaper »

Dla tych co jeszcze nie wiedzą o czym mówi Ivellios wrzucam link:
http://blogmedia24.pl/node/36175

Przeczytałem go i jednak nie rozumiem gdzie niby wypisano w nim głupoty? Może obraz sytuacji w nim jest nieco przesadzony, ale nie ma w nim żadnej nieprawdy na temat tego co było i jest.
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: metody11 »

To nie jest dyskusja tylko propagowanie polityczne. Narusza to punkt 3 regulaminu* Następny taki wybryk będzie karany ostrzeżeniem, a jeśli to nie pomoże - banicją.

PS - tak, jestem zapewne sługusem Tuska ;]

Spooky Fox




* -
Regulamin-Punkt3 pisze:Na łamach naszego serwisu zabrania się agitacji w kwestiach politycznych, religijnych, światopoglądowych i jakichkolwiek innych.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: DanaS »

Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto zaprze się z błocie zadnimi łapami i będzie obstawał przy tym, że to był zamach na Najświętszego Prezydenta Jakiego Nasza Ziemia Miała Zaszczyt Nosić. Teraz się pojawiają pogłoski, jakoby samolot prezydencki serwisował zaufany człowiek Putina, co znaczyłoby, że to Rosjanie zabiji delegację. Dla mnie to jest jedno wielkie szukanie na siłę, spowodowane tym, że Kaczor nie chce się przyznać, że jego brat mógł wywrzeć nacisk na pilotów w kwestii lądowania. Ot i tyle. I nie wierzę, w żadne dobiajanie strzałami ofiar czy tym podobne bajki.
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: metody11 »

Spooky Fox: PS - tak, jestem zapewne sługusem Tuska, i po co ta drwina ja bynajmniej tego nie sugerowałem a po drugie nie przystoi moderatorowi drwić ani być stronniczy. Szanuję każdego zdanie, ale jak napisałem post to moderator zarzucił mi obrazę i go usunął, czy to znaczy, że dyskusja w moderatorskim myśleniu jest wtedy, gdy się wszyscy zgadzają. Ponieważ większość nie widzi faktów zacząłem je wklejać jako nie moje widzimisię tylko jako druga strona myślenia tych, co wszystko przypisują oszustwu tylko, że czyjemu. Ja wiem, że to pokolenie jest polotu Wojewódzkiego i Figurskiego. DanaS vice versa.

-- 08 Wrz 2010 11:03 --

Myślę, że to nie jest sprawa wiary a tylko zwrócenia uwagi na to, że jest coś nie tak, bo jak to wytłumaczyć.
http://www.tvn24.pl/-1,1672653,0,1,tu_1 ... omosc.html
Drops
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2010-09-08, 10:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Drops »

metody11 pisze:Spooky Fox: PS - tak, jestem zapewne sługusem Tuska, i po co ta drwina ja bynajmniej tego nie sugerowałem a po drugie nie przystoi moderatorowi drwić ani być stronniczy. Szanuję każdego zdanie, ale jak napisałem post to moderator zarzucił mi obrazę i go usunął, czy to znaczy, że dyskusja w moderatorskim myśleniu jest wtedy, gdy się wszyscy zgadzają. Ponieważ większość nie widzi faktów zacząłem je wklejać jako nie moje widzimisię tylko jako druga strona myślenia tych, co wszystko przypisują oszustwu tylko, że czyjemu. Ja wiem, że to pokolenie jest polotu Wojewódzkiego i Figurskiego. DanaS vice versa.

-- 08 Wrz 2010 11:03 --

Myślę, że to nie jest sprawa wiary a tylko zwrócenia uwagi na to, że jest coś nie tak, bo jak to wytłumaczyć.
http://www.tvn24.pl/-1,1672653,0,1,tu_1 ... omosc.html
Jaki był wiek jednostki z Syberii i naszego tu-154?

Swoją drogą: drzewa w zagajniku mają zdaje się delikatniejsze pnie i gałęzie, niż regularne wysokie drzewa.

Dodać trzeba by kwestię przeciążeń: nie jestem fizykiem, ale nasz Tu próbował się podnieść, przez co przeciążenia był znacznie większe, niż w osiadającym pod niewielkim kątem syberyjskim Tu.
Jest fizyk na sali?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: DanaS »

metody11 pisze: DanaS vice versa.
Jakbyś tak mógł sprecyzować do czego konkretnie to vice versa to byłabym Ci wdzięczna. Każdy ma prawo do swojego zdania. Poza tym jeśli piszesz na temat moderatora to pisz na temat moderatora, jeśli odnosisz się do innego uzytkownika to bądz uprzejmy chociaż nowy akapit zrobić bo się robi chaos z tego. Dziękuję.
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: metody11 »

Drops jakby na to nie patrzeć kilkadziesiąt ton spada nikt nie ginie z naszego wszyscy porozrywani na kawałeczki chyba to nie zrobiły drzewa. A nasz był świeżo po remoncie za bodajże 10 000 000 $.

DanaS do tego: „Ale zawsze znajdzie się ktoś, kto zaprze się z błocie zadnimi łapami i będzie obstawał przy tym, że to był zamach na Najświętszego Prezydenta Jakiego Nasza Ziemia Miała Zaszczyt Nosić”. Twój sarkazm jest tu też nie na miejscu. „I nie wierzę, w żadne dobiajanie strzałami ofiar czy tym podobne bajki”. To jest forum PARANORMALIUM a nie dla wierzących więc pisz o faktach bo to że nie wierzysz nic nie wnosi. Oczywiście wkleiłem cytaty z oryginalnymi błędami proszę mi ich nie przepisywać. Ponieważ tu mi się coś zarzuca, więc tu odpowiadam.
Drops
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2010-09-08, 10:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Drops »

metody11 pisze:Drops jakby na to nie patrzeć kilkadziesiąt ton spada nikt nie ginie z naszego wszyscy porozrywani na kawałeczki chyba to nie zrobiły drzewa. A nasz był świeżo po remoncie za bodajże 10 000 000 $.
Pytanie moje nie było żeby zaprzeczyć do końca twojej teorii.

Dla mnie jest istotne jak te samoloty spadały (kąt), przeciążenia, oraz stan techniczny jednostek.

O tym niewiele się mówi, bo niewiele się wie.

Irytuje mnie owczy pęd informacyjny w naszym społeczeństwie:
ktoś z miejsca zdarzenia (zwykle anonimowe źródło, czytaj gość, co był na miejscu, i może np.zmyślać bajki, żeby tylko go w TV pokazali, lub zmyślać dla zatuszowania niewiedzy, tudzież niepamięci) podaje "info" dziennikarzowi, który jest na miejscu. Dziennikarz na podstawie tego, jak dla mnie wątpliwego faktu, tworzy własną wersję która trafia do kraju. Z oddziału w Pl płynie komentarz. Komentarz do co najmniej niepewnej, a na pewno niepełnej informacji przyjmuje się u nas za niemalże pewnik, bo dołącza się do niego zdjęcia, lub jakiś filmik, który może równie dobrze pochodzić z zupełnie innego miejsca (jak z fotkami, które pokazywali Gruzini dla propagowania rzekomo bestialskiego zachowania Rosjan w Osetii).
Gdy dochodzą do tej "informacji" politycy, starają się ją wykorzystać stosownie do swoich potrzeb, wykorzystując koniunkturę w społeczeństwie. Ze strzępka informacji, i komentarzy w decydującej mierze wzbogaconych pustymi emocjami robimy temat do dyskusji na forum.
Każdy dołoży swoje trzy grosze do niczego, i uzbiera się fortuna...
Tyle że prawdy w tym tak niewiele, jak na początku łańcucha.
Smutne jest to, że małe szanse są na to, że się dowiemy jak było naprawdę, chyba że ktoś ma tu zdolności do widzenia w czasie przeszłym. Jeżeli tak, uzbierajmy kasę, by wysłać go do Smoleńska, i będziemy mieli cień szansy by poznać "prawdę".

Jeżeli gadam bzdury - sorry
Jeżeli off-top - sorry
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Spooky Fox »

metody11 pisze:i po co ta drwina
Bo lubię.
metody11 pisze:po drugie nie przystoi moderatorowi drwić ani być stronniczy.
Aby drwić z głupich "faktów" zawsze jest czas, bez względu na to, czy jestem moderatorem, administratorem, założycielem strony, czy PiSiorem. Z głupot drwiłem, drwię i będę drwił.

A pokaż mi, gdzie jestem stronniczy? Trzymam się z góry przyjętego regulaminu, który złamałeś. To nie jest stronniczość.
metody11 pisze:Szanuję każdego zdanie, ale jak napisałem post to moderator zarzucił mi obrazę i go usunął, czy to znaczy, że dyskusja w moderatorskim myśleniu jest wtedy, gdy się wszyscy zgadzają. Ponieważ większość nie widzi faktów zacząłem je wklejać jako nie moje widzimisię tylko jako druga strona myślenia tych, co wszystko przypisują oszustwu tylko, że czyjemu.
Niech to dotrze do mózgownicy, że złamałeś regulamin. Bądź sobie PeOwcem, PiSiorem, kurde, nawet młodzieżą wszechpolską. Wielkie gie mnie to obchodzi, jeśli tylko nie propagujesz którejś z partii politycznych.

Koniec. Kropka. Nie płacz, że Ci posta wykasowałem, bo łamał regulamin.
metody11 pisze:Ja wiem, że to pokolenie jest polotu Wojewódzkiego i Figurskiego.
I jeszcze jesteśmy pokoleniem Pizzy Hut, McDonalda i plastikowych kubeczków. Zapomniałeś wspomnieć jeszcze o Dodzie.

metody11 pisze:bo jak to wytłumaczyć.
http://www.tvn24.pl/-1,1672653,0,1,tu_1 ... omosc.html
Słuchaj, nie chcę obrazić Twojego poziomu inteligencji, więc przemilczę kilka pewnych zdań, które chciałem tutaj napisać, bo znowu mi zarzucą cięty język, a zamiast tego po prostu najspokojniej jak potrafię odpowiem Ci, jak chłop krowie na rowie, czym różnią się oba wydarzenia, bo jeśli nie widzisz różnicy, to coś jest nie tak.

Otóż, powiedzmy:

Sytuacja 1 - jedziesz samochodem i z prędkością dwustu kilometrów na godzinę i wypierniczysz w ogromnego dęba. Dajmy na to, że jechałeś polonezem.

Sytuacja 2 - jedziesz tym samym samochodem i z prędkością czterdziestu na godzinę uderzysz w krzaczek róż.

Tym się różni katastrofa pod Smoleńskiem od wylądowania Tu-154 w zagajniku. Ten pierwszy uderzył z dużą prędkością w drzewa. Takie duże coś, co rośnie w lesie. Ten drugi uderzył w zagajnik młodych drzewek, wyhamowany do lądowania.

Widzisz? W ten sposób Ci to wyjaśniłem. Mam nadzieję, że całkiem dobrze.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Darnok »


Drops jakby na to nie patrzeć kilkadziesiąt ton spada nikt nie ginie z naszego wszyscy porozrywani na kawałeczki chyba to nie zrobiły drzewa. A nasz był świeżo po remoncie za bodajże 10 000 000 $.
Wiesz- nawet na ulicy jedne wypadki przy 50 km/h kończą się na siniakach i odpukaniu blachy, a inne na rozerwanych członkach. To kwestia tego w co i jak uderzamy.
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: metody11 »

Może jakbyś się zastanowił, co tłumaczysz to byś nie był chłop, ale jak tłumaczysz krowie to możesz robić to jak chcesz. Twoją zarozumiałość i butę zostawię do skomentowania userą. „Tym się różni katastrofa pod Smoleńskiem od wylądowania Tu-154 w zagajniku. Ten pierwszy uderzył z dużą prędkością w drzewa. Takie duże coś, co rośnie w lesie. Ten drugi uderzył w zagajnik młodych drzewek, wyhamowany do lądowania.
Widzisz? W ten sposób Ci to wyjaśniłem. Mam nadzieję, że całkiem dobrze”.. Jestem przerażony Twoim tłumaczeniem ja za to wiem na pewno, że nie wiesz, co tłumaczysz. Mój kolega jest zawodowym pilotem na emeryturze ale Ty pewnie lepiej wszystko wiesz.

-- 08 Wrz 2010 18:51 --

A zauważyłem ze jesteś moderator, co ma dwa ostrzeżenia to tak jakby prokurator, co dwa razy tylko był bandytą, skandal nikt na to nie reaguje przecież powinny być jakieś kryteria przyzwoitości.
Drops
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2010-09-08, 10:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: Drops »

metody11 pisze: Jestem przerażony Twoim tłumaczeniem ja za to wiem na pewno, że nie wiesz, co tłumaczysz. Mój kolega jest zawodowym pilotem na emeryturze ale Ty pewnie lepiej wszystko wiesz.

-- 08 Wrz 2010 18:51 --

A zauważyłem ze jesteś moderator, co ma dwa ostrzeżenia to tak jakby prokurator, co dwa razy tylko był bandytą, skandal nikt na to nie reaguje przecież powinny być jakieś kryteria przyzwoitości.
I cóż twój kolega o tym sądzi?
metody11
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2006-08-08, 18:34
Lokalizacja: Wrocław

Re: Katastrofa pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010

Post autor: metody11 »

Powiedział, że to nie jest prawdą by taki samolot rozleciał się z powodu drzew musiałby być wybuch a nawet dwa na taką maszynę, bo to są samoloty praktycznie niezniszczalne. Więc wszystkie informacje są celowo podawane tak by winę zrzucić na pilotów lub na L. Kaczyńskiego, zresztą wiele wersji było podawane by siać dezinformacje. Niektóre były tak bzdurne, że świadczyły o celowości zamachu.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”