Użytkownicy

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Użytkownicy

Post autor: Assassinio »

Hm.. wiem, nazwa tematu może być myląca, dlatego też piszę już o co chodzi. Nie ukrywam, że na forum przyszedłem znów, robiąc zamęt i zniszczenie, głównie z powodu wspomnień starych userow, których obecnie za dużo tutaj nie widać. To chyba temat dla wspominania takowych.

Bo chyba nigdy nie zapomnę, tej wielkiej ekipy, która to moim zdaniem, wypowiadała się tu w czasach świetności tego forum.

Mam tutaj na myśli ludzi takich jak Iv (oczywiscie), Darnok, Cleric, Maverick, Croppka, Leśna, Nameless, Eva Unit 01, Artur Von Fornal, Cogito iiii chyba kogoś jeszcze, ale zapomniałem.

I nigdy nie zapomne, jak wkurzała mnie ta, jak ona miała.. w ostateczności to było chyba coś jak "Komandoska" i jakiś numer. Słodki jezu..

No i wojny Cleric z Serephineą, jeżeli dobrze jej nick pamiętam. Ah, wspaniałe czasy.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Użytkownicy

Post autor: Arek »

Większość z nich poszła , sorry ale ekipa się zmieniła, tematów przybyło , ciekawych ludzi trochę, ale tych co wymieniłeś raczej już tu nie zastaniesz, a jeśli tak to tylko na jeden dzień, a potem możesu rok na odpowiedż czekać

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Użytkownicy

Post autor: Ivellios »

Niektórzy z tych wymienionych przez Ciebie, Ass, jeszcze tutaj zaglądają, ale mało się udzielają. Innych to ja tu już od dobrych kilkunastu miesięcy nie widuję...

Z wieloma spośród naszych dawnych forumowiczów kontaktuję się sporadycznie przez serwisy społecznościowe. Jedni żalą się, że nie mają czasu, bo praca, bo studia, itd itd, innym "się odmieniło" i już nie zajmują się sprawami paranormalnymi.

Szkoda, wielka szkoda... ale mam nadzieję, że kiedyś przynajmniej część starej ekipy znów zbierze się i będziemy prowadzić ożywione dyskusje.

A już zupełnie zajefajnie byłoby, gdyby przypomnieli sobie o Paranormalium również ci, którzy dyskutowali na forum już od samego początku... Aphrodisiana, Phantom, Promyczek, Mr Brightside i inni. Z najstarszej ekipy tylko Darnok został :P I czasami jeszcze tutaj Hunter zagląda.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Użytkownicy

Post autor: FaKtoMaaN »

błogosławieni Ci którzy pozostali..:)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Użytkownicy

Post autor: DanaS »

Może kiedyś o nas Iv też powie "stara ekipa" ;)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Użytkownicy

Post autor: FaKtoMaaN »

oj ale to już kiedyś kiedyś tam dawno:D
~Sir Nobody~
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 87
Rejestracja: 2009-08-21, 14:48
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Użytkownicy

Post autor: ~Sir Nobody~ »

Hehe, jakże ja się cieszę, że założyłeś ten temat xD A to dlatego, że (nie powiem, czy mnie wymieniłeś, czy nie, tego nie zrobię za żadne skarby świata, Assassinio) ale pamiętam czasy tej "starej ekipy" ;] Tak, do tego wspomnieniami wracam czesto ;]

Nie wiem, dlaczego, ale najbardziej mi utkwił w pamięci "sąsiad cykający za oknem" z jednego z tematów. Tak, wtedy Paranormalium było dla nie jednym z niewielu for, na które zaglądałem codzie... hmm, żeby nie skłamać: co drugi dzień :)

Pozdrawiam ;]
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Użytkownicy

Post autor: Darnok »

Darnok został :P I czasami jeszcze tutaj Hunter zagląda.
Szczerze to pozostałem z sentymentu, bo nie kręcą mnie już duchy, demony i końce świata :( na szczęście są ciekawi ludzie do dyskusji więc nawet jak temat słaby, to i tak ciekawie się pisze.
Pozdrawiam ;]
Potrafisz kopać głębinowo, co? :)
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Użytkownicy

Post autor: Monomagnum »

Z racji tego że jestem sentymentalnym człowiekiem, lubię odwiedzać takie tematy. Iv zaproś kogo się da na forum ze starej paczki to może i nowe pokolenie (my :D) sobie z nimi pogada o tym jak to dawniej tutaj bywało, co się zmieniło itp :)
Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”