Giertych zakazuje grania w gry komputerowe

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

_Nameless_ pisze:No taa.. ale popatrz to są koszty może nie ponosi ich bezpośrednio wydawca, ale pewno jeśli Roman zażyczy sobie, że gry wydawane w Polsce moją wyglądać "tak"
Unia Europejska stary, nie musimy się przejmować, że nas oleją, bo oleją całą unię (robi się teraz nowy system oceniania).
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

ciekawa gierka :P
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Ivellios pisze:A myślałem, że tylko w Polsce w rządzie mamy debili...
hmmm... a ja myślałem, że u ruskich ich jest najwięcej. bo u nas to prędzej teatrzyk jest.
Raziel pisze:Niedługo będzie można tylko siedzieć i pić wode bo inne czynności mogą demoralizować
to ja konia nie będe mógł trzepać?
nosz, to w takim razie na giertychu będe rozładowywał emocje!!!!!!!!!!!!!
BloodLust pisze:wszyscy swieci nie pomoga
oni mu raczej pomagać nie zechcą, bo jeszcze by im zabronił grania :D
_Nameless_ pisze:że będzie musiał z kumplami założyć sektę, która będzie grała potajemnie, w piwnicy w Raymana
hahahahahahahaha
nie no, serio to pomysły zombiego mi przypominają te od kononowicza. może to rodzina jest? dna to samo, czy coś.
_Nameless_ pisze:wnoszenie na teren szkoły zarówno szklanych jak i plastikowych butelek
nie no, giertych ma dużą rodzine. ja bym wywalił ze szkoły takich dresiarzy.
albo kazał wymyć całą szkołę :D - żeby nie było tak łatwo, to dachy też :lol:
_Nameless_ pisze:choc jeszcez nie ma udokumentowanego przypadku zabójstwa czy wykroczenia pod wpływem gry
:/ ... kiedyś dwoje nastolatków popełniło samobójstwo, bo gra im kazała... znaczy główny bohater... bo tak jest fajnie. tych przypadków jest więcej, ale to znikome zjawisko raczej jest. swoją drogą, tym wszystkim powinni się też rodzice zajmować, żeby swoją pocieche edukowali w tym kierunku, że gra jest grą, a życie życiem, a nie jest to swoisty miks, gdzie ma się 3 życia :/.
coś mi się zdaje, że giertych szybko wyleci z rządu... zaraz po lepperze jest główną gwiazdą w tym przedstawieniu - u mnie ;).

[ Dodano: 05-02-2007, 22:55 ]
jackowski zapowiedział jakiś konflikt polski z unią w 2007(?), może o giertycha mu chodziło? :lol:
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Re: Giertych zakazuje grania w gry komputerowe

Post autor: Majesttic »

NIECH ON SWOIM DZIECI[color]red]OM[/color] NIE POZWALA GRAC, on już mnie wkurz, za niedługo wogóle komputerów nie będzie miec można i internetu włącznie!!!!!! BOŻE WIDZISZ A NIE GRZMISZ, WYWALCIE GO JAK NAJSZYBCIEJ !!!
Ostatnio zmieniony 2007-02-23, 00:30 przez Majesttic, łącznie zmieniany 1 raz.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

to on ma dzieci? pewnie wykopał z cmentarza i pozszywał, żeby tym samym uzmysłowić narodowi, że jego dzieci sa dziecmi wszystkich polakow - nie ma się kogo bac :lol:
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Majesttic pisze:NIECH ON SWOIM DZIECIĄ NIE POZWALA GRAC,
najprawdopodobniej nie pozwala, btw jego córka dopiero w przedszkolu jest
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Wydaje mi się, że powinien poprostu skierować postulat do rodziców, żeby sprawdzali w co dzicie grają, oczywiście gdzieś tak do 14 roku życia, bo później to lekkie przegięcie. Puścili by coś w stylu tego "-Hej jestem ania i mam 12 lat... blablabla" tylko ze o grach i troche by uświadomiło rodziców.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

chyba nie do tego, bo my tu nie na polskim serwerze, co?
Koffee pisze:jego córka dopiero w przedszkolu jest
i do końca życia pozostanie matołem, bo będzie na kompie grać w pasjansa (sapera nie będzie, bo to zbyt brutalna gra) i w koziołka matołka (nomen omen) :lol:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

DragonFire pisze:chyba nie do tego, bo my tu nie na polskim serwerze, co?
Skoro mogą się dobrać do serwera organizacji "Krew i Honor" znajdującego się w Meksyku to do naszego serwera stojącego w Kaliforni też mogą :P
DeaD-AnGel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2007-02-27, 20:30
Lokalizacja: Z mHroku

Post autor: DeaD-AnGel »

Ciekawe czego jeszcze zabroni? Oglądania kreskówek do lat 18? No bo przecież zdarzają się czasami troche "drastyczne" xP
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Gadacie... niedługo ten "zafajdany" konserwatysta opuści rząd i będzie w domu robił mundurkowe przedszkole z pluszakami...
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Ale najgorsze jest nie to, że rodzice się nie przejmóją grami, tylko to, że niektórzy słuchają giertycha. Dziecko nie mogące grać na komputerze (dziewczyny jeszcze pół biedy) będzie w dzisiejszych czasach upośledzone społecznie, i nie będzie mogło narmalnie egzystować wśród rówieśników.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

On występował w Doomie, a nie grał w niego :-P. Tylko nie wiem, czy grał w tym na Atari, czy w tym na PC (III)... Który straszniejszy?

Eva Unit 01
Troche racji masz, bo z gier można się nauczyć myślenia. Czyli Giertych wyłącza myślenie. Co to będzie, jak tylko będą dzieci Giertychowe na świecie?
banita
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2007-06-05, 11:13
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: banita »

A ja się trochę wybije i powiem, że pomysł z zakazem nie jest zły.
Jak patrzę teraz na młodzież w okolicach gimnazjalnej to aż przykro mi się robi, a jak w dodatku słyszę ich rozmowy o graniu non stop w tibię, ogame i pochodne to rodzi się tylko współczucie, że są tak zamknięte na wszystko, co je otacza.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”