Najgorsi, najbardziej wredni. Nauczyciele

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

a mnie wkur**ają ci nauczyciele co gadają jakby im się na obiad spieszyło i jeszcze nam karzą to wszystko schludnie notować :/ :x

Wygląda to tak... nauczyciel jest juz przy 20 zdaniu swego wykladu a do mnie dopiero dociera pierwsze... znaczy się oni gadaja szybciej niż dźwięk...jakiś rekord Ginesa chcą pobić czy co ?!

Albo... niektórzy nas uczą tylko po to żebyśmy umieli a nie rozumieli... a moze oni sami nie rozumieją i dlatego tak dziwnie tłumaczą... normalnie dzisiaj na fizyce to dostałem takiego muła, że szkoda gadać... wątek straciłem 5 minut po rozpoczęciu lekcji...
Pozdro dla pani od fizyki... w ogóle dla wszystkich pań - z matmy, chemii... z bioli...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Mnie wkur......... nauczyciele i nie tylko, co mysla ze wszystkie rozumy pozjadali, w koncu wiedza się poszerza a oni stoja w miejscu i paplaja ze TO nie jest mozliwe

pozdrawiam
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Niektórzy idą z biegiem czasu :) kiedyś moja była nauczycielka przyniosła gazete z kosmitami i całą lekcje o tym przegadaliśmy :)
Gacopierz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2006-03-20, 22:28
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Gacopierz »

Mnie wkurzają nauczyciele co zadają jak poj****i. I to akurat zawsze przed jakimś wolnym.
Np. Nauczycielka od niemca mojej siostry gdy się dowiedziała że jadą na rekolekcje do zakopca to im nazadawała tyle jakby się miały ferie zacząć.

Pieprzeni biurokraci z żelbetonem zamiast mózgu.
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

_Nameless_ pisze:znaczy się oni gadaja szybciej niż dźwięk
jak ktoś może gadać szybciej niż dżwięk?

Moja najgorsza p*^%*&@#*$na nauczycielka to wf-istka. czepia się nawet tego że mam np. okres. wredna, p*^%*&@#*$na, walnięta... oj, wymieniać możnaby było godzinami, babka! Uff, ulżyło mi

Sorry za przekleństwa, ale musiałam to z siebie wyżucić
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Darnok pisze:Niektórzy idą z biegiem czasu
w gimie miałam taką od gery... ale się hajtneła i wyemigrowała do UK

a potem dali nam taką, która ledwie czytać umiała... jak nam dyktowała notatki z zeszytu to się kiedyś wkurwiłam i jej ten zeszyt zabrałam i zaczęłam z niego przepisywać, a ta stała i nic... nic nie powie, na jej lekcjach zero dyscypliny, na sprawdzianach wszyscy chodzili po klasie i przepisywali z książek
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Cogito pisze: Na półrocze miałyśmy tylko 2 kreseczki i na jednej lekcji mogły je wykorzystać tylko 2 osoby (a jak więcej osób potrzebowało to wszyscy jedyneczki).
o bogowie! ja mam tak - w każdym miesiącu trzy 'niedysponowania', a dodatkowo jeszcze 3 na cały semestr, i nie trzeba kłamać, że się stroju zapomniało, tylko można powiedzieć, że się ma lenia :)

w-f uczy mnie gość od PO, mąż geograficy, i muszę powiedzieć, że to moi ulubieni nauczyciele w całej szkole :) chociaż to nie jest temat do zachwalania nauczycieli ;)
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

ja nienawidzę angielskiego, kiedyś b. lubiłam, ale przez jedną nauczycielkę to, dobra, opisze nauczycielkę:
babka wredna, biła nas (!) rzucała kluczami, paliła na lekcji i w ogóle. w końcu nie wytrzymałam i jej tak nagadałam że się więcej w szkole nie pojawiła. (naskarżyłam na nią dyrektorce (inni tego nie robili ze strachu, ja się odważyłam) i ją wylała (uf, całe szczęście) i choć teraz mam b. miłą nauczycielkę od anglika zawsze do tego języka będę miała uprzedzenia.
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Lol, przypomniałaś mi teraz o mojej anglistce jeszcze ze szkoły podstawowej.
Cała moja klasa tak się na niej wyżywała, że dziwne, że jeszcze uczy w szkole. (Jednak to nie temat o okropnych uczniach, a nauczycielach :P)

Miałam kiedyś taką babkę od matmy. Jak coś tłumaczyła, to jeśli ktoś odważył się choćby podnieść długopis, od razu dostawał pałę do dziennika. Ponadto zawsze byłam pokrzywdzona, bo siedziałam w pierwszej ławce przy biurku, a babka strasznie się pluła no i zeszyty miałam zawsze z leksza 'wilgotne'. :lol: Ponadto zawsze na lekcji wysyłała moją koleżankę do sklepu po drugie śniadanie, albo długopisy. Kiedyś nawet posłała ją po rajstopy xD, a raz na pocztę zapłacić jakiś rachunek, czy coś :D
I pamiętam jeszcze jak raz zwyzywała mnie od idiotek, debilek i innych, bo szturchnęłam koleżankę w ramię, żeby jej powiedzieć, że babce 'stoi' pasek od torebki (był regulowany).
Co najlesze- kobitka zawsze nosiła baaaaardzo wysokie koturny, dziecięce skarpetki, jakiś przeterminowany, 'wałkujący się' jaskrawoniebieski cień na powiekach i dziwne ciuchy :D
Ajj, w ogóle dużo by o niej opowiadać xD
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

w gimie wykończyliśmy kilka germanistek... jdna nawet zaczeła na lekcji krzyczeć, zrobiła się cała czerwona i zemdlała

a potem poszła na chorobowe :lol:
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Heheh, skąd ja to znam?? :D

Najbardziej jednak 'podobał' mi się mój anglista z gimnazjum. Wiem, że większość uczniów uważa swoich nauczycieli za nienormalnych, albo upośledzonych, ale ten był taki w istocie.
Zmazywał korektorem przez foliową koszulkę (zamiast sobie kartkę wyjąć...)
Po pięć razu robiliśmy te same strony w ćwiczeniach.
Śmiał się do dziennika, albo do okna z obłąkańczym wzrokiem.
Ślinił się.
Schodząc po schodach zawsze przechylał głowę w prawo.
Zaczepiał uczniów i zagadywał ich jakimiś pierdołami. Np. raz koleżankę na przerwie poprosił na chwilę do klasy tylko po to, żeby zastanawiać się przez parę minut, a potem spytać "Gdzie idziesz do szkoły?"
Raz też zaczepił mnie na przerwie i łapie za mój krzyż celtycki przyczepiony do plecaka. Pyta "Wiesz co to jest, Asiu?", ja odpowiadam "Krzyż celtycki.", a on "Tak. Właśnie tak." i z tymi słowami krążył przez parę minut po korytarzu.
Z resztą, o nim tez mogłabym pisać w nieskońconość... :D
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Croppka pisze:Ślinił się.
Croppka pisze:Raz też zaczepił mnie na przerwie i łapie za mój krzyż celtycki przyczepiony do plecaka
był wtedy obślinony? może mu się podobasz :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Cogito pisze:Mieszka w małym, różowym domku :D
z żoną ? :D
Ja miałem kiedyś takiego nauczyciela, któy wyrywał uczniom włosy. Zamiast I mówił Y. To chyba tyle :P, o i jeszcze mówił "linijkem","ołowkem" itp.
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Darnok pisze:był wtedy obślinony?
Nie wiem, czy był obśliniony. :lol:
To nie zmienia faktu, że jest szurnięty xD
Najbardziej przeraża mnie fakt, że od przyszłego roku szkolnego prawdopodobnie będzie pracował w moim LO.
Schnappi
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 121
Rejestracja: 2006-09-06, 22:10
Lokalizacja: Kłodawa

Post autor: Schnappi »

O jej.....
Najgłupsi:
Gość od biologii - stary i głupi jak podeszwa, wszyscy się z niego nabijają, że normalnie ,,rolnik rolnik rolnik, pod rolnikiem ciągnik''. Dobija mnie on tym bardziej, że ide na profil biologiczno-chemiczny....a ten tłumok potrafi wyjść i powiedzieć: ,,Genetyka nie jest ważna, bo tego nie ma na testach, pouczę was czegoś innego'' :x No skądże, kto miałby iść dalej na kierunek biologiczny, biologia tylko mu do testów potrzebna!...jakbym dał po tej wyłysiałej czasce... :evil: ...tłumacząc glindzi coś nie zrozumiale, aż go słuchać nie można albo opiera się o szawkę i pół godziny zastanawia....
Ale jeden jego tekst jest nie do przebicia: ,,Każdego grzyba, nawet najbardziej trującego, można wziąść do ust, pogryźć, sprawdzić smak i wypluc.'' :dead:

Największe sukinsyny:
Mój gość od angielskiego - potrafi całą lekcję przegadać o tym, ile to podnosił na klatę, gdy tyle i tyle ważył, ile powinno się podnosić żeby mieć w mięśniach to, a ile, żeby mieć tamto, ile razy wygrywał zawody pływackie, jak to pokonał w nich jakiegoś przerośniętego gościa....a to o jakimś filmie ,,Osmosis Jones''...Do tego zbereźnik, chociaż żonaty :D: cały czas brał do tablicy jedną moją ładną koleżankę i się do niej ślinił...niedobrze mi się robiło, jak na to patrzyłem. Raz nie chciał wypuścić do ubikacji chłopaka, który miał chory pęcherz, bo nie umiał tego powiedziec po angielsku....chłopak mu w końcu dał po mordzie, i bardzo dobrze. :evil: :evil: :evil:

Gościuwa od geografi - wredzizna zabijająca wzrokiem, całe lekcje chodzi z uśmiechem od ucha do ucha, ale jak na nią potrzeć...tego nie da się opisać...nie życzyłbym poczucia na sobie tego spojrzenianajwiększemu wrogowi. Czeka tylko, żeby mogła komuś wpisać pałę...a jak wpisuje ją do dziennika, to ma się wrażenie, że zaraz za przeproszeniem posra się ze szczęścia.....jak jakiś inny nauczyciel chce nas dobić, to nas straszy, że będziemy mieli z nią zastępstwo..brrrrr! :coolness:
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Historyczka - w tamtm roku kosa za niezmienienie butów, w tym roku kosa za nienarysowanie tabelki w pracy domowej.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”