Zaper i Biorezonans Jana Taratajcio

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
Makulatorniczy

Zaper i Biorezonans Jana Taratajcio

Post autor: Makulatorniczy »

Co sądzicie o tym urządzeniu. Brał ktoś pomiary jaki to prąd przepływa w rzeczywistości. Wyleczył ktoś coś? Zwyczajny kaszel czy katar?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Zaper i Biorezonans Jana Taratajcio

Post autor: Ivellios »

Tomek z "Hiperprzestrzeni" twierdzi, że wyleczył się z jakiejś choroby używając zapera.
Makulatorniczy

Re: Zaper i Biorezonans Jana Taratajcio

Post autor: Makulatorniczy »

Słyszałem. Było to lakonicznie powiedziane. Podejrzanie lakonicznie. Ludzie bardziej rozgadują się na temat swoich nowych zakupów i ich walorów. A w tym wypadku słuchacz się wypytywał a on nic nie powiedział oprócz dwóch słów.
1.Działa- w odp czy działa
2.Tak -w odp czy coś wyleczył
No to sorry. Raczej się wstydził przyznać że się z frajerzył jak na mój nos.Kopać do swojego ogródka alternatywności też pewnie niema ochoty. Druga rzecz same suplementy które zaleca ten Pan Taratajcio stawiają człowieka na nogi.Bardzo wygodne. Trzecia rzecz Taratajcio tłumaczył że po leczeniu tym ustrojstwem człowiek powinien się źle czuć, nawet mdleć. biegunki itp. Gdyby tak rzeczywiście było Tomek by się podzielił wrażeniami a nie przemilczał cały temat nerwowo. Z resztą po ludzku czułem w jego głosie fałsz. A że on sam każe być swoim odczuciom przede wszystkim wiernym, moa diagnoza to : Tomek kłamie. Jednak nie wiem czy zaper nie działa czy Tomek zkłamał że się uleczył . Jak na zawołanie zachorował , tia i od razu wypróbował..jasne .
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Zaper i Biorezonans Jana Taratajcio

Post autor: Ivellios »

Ja myślę że tutaj sam Tomek powinien się wypowiedzieć. Aczkolwiek w swojej audycji "Hiperprzestrzeń" nie raz wspominał o wynalazkach Jana i zawsze "in plus". Coś o nich mówił też Claude_mOnet w "Teorii Chaosu", jednak on podchodzi do tego z większą rezerwą, nie wiem czy miał okazję sprawdzić na sobie działanie takiego zappera, czy nie
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”