Leczniczy wisiorek, a prawo polskie.

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
Miernik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2010-08-25, 13:43

Leczniczy wisiorek, a prawo polskie.

Post autor: Miernik »

Ministerstwo Zdrowia na moje pisma dotyczące tego że odkryłem leczniczy wisiorek przysyłało pisma odmawiajace zajecia się sprawą z powodu regulacji unijnych które rzekomo zabraniaja leczenia lekami innymi niż farmaceutyki. Sprawdzałem owe regulacje kiedy przegladałem w internecie wpis Europejskiej Agencji Leków [www.ema.europa.eu] .Jest tam napisane że leki z poza biotechnologi mogą być oceniane przez agencje jeśli zawierają nowe rozwiązanie technologiczne. Wisiorek spełnia owe wymagania i to Ministerstwo Zdrowia naruszyło prawo unijne odrzucając badanie wisiorka. Siła pozazmysłowa umieszcza w piosenkach obcojęzycznych słowa polskie dotyczące tego że wisiorek leczy.Ja przedstawiałem owe piosenki wielu osobą i one potwierdzały że owe słowa w nich są umieszczone .To zjawisko dowodzi że jesteście pozbawieni prawa głosu.Siła pozazmysłowa decyduje za Was co macie śpiewać. Z formy przesyłanych słow wczarowanych wynika że obrażające słowa w piosenkach skierowane do większości osób przeciwnych leczeniu wisiorkiem znikną jeśli sytułacja się zmieni i wisiorek będzie stosowany .
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Leczniczy wisiorek, a prawo polskie.

Post autor: Darnok »

.Jest tam napisane że leki z poza biotechnologi mogą być oceniane przez agencje jeśli zawierają nowe rozwiązanie technologiczne. Wisiorek spełnia owe wymagania i to Ministerstwo Zdrowia naruszyło prawo unijne odrzucając badanie wisiorka. Siła pozazmysłowa
Siła pozazmysłowa nie istnieje, ergo nie jest technologią. Musiałbyś najpierw metodą naukową udowodnić istnienie takiej siły, potem zbadać jej długoterminowy wpływ na człowieka. Pomijam też, że źle użyłeś tego słowa.
.To zjawisko dowodzi że jesteście pozbawieni prawa głosu.Siła pozazmysłowa decyduje za Was co macie śpiewać.
To już typowe objawy choroby psychicznej- zaczynasz od wisiorka, kończysz na jakichś siłach pozazmysłowych i kontroli nad nami, dorzucasz do tego śpiew. Nie masz kontroli nad tym, co piszesz.
Miernik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2010-08-25, 13:43

Re: Leczniczy wisiorek, a prawo polskie.

Post autor: Miernik »

Darnok piszesz jakbyś był racjonalistą. Jesteś na forum o zjawiskach pozazmysłowych. Przedstawię Ci wszystkie słowa polskie które siła pozazmysłowa umieściła na płycie Pt. A hard day’s night zespołu The Beatles.
Piosenka słowa wczarowane
1, leczy
2, czuby
3. trząsł
4. pyskował- dziadu
5. wariaty
6. ikrad Miernik pierdolnął leczy
7. czubki, naubliżali
8. truli
9. czuby , jebaku, ten ma kpi, a nie chciałem zabić, chamy cioły
10 bili oni
11 to lekarstwo
12. kola leczy da
13. dziadu won mi tu, czuby ten
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Leczniczy wisiorek, a prawo polskie.

Post autor: Darnok »

Darnok piszesz jakbyś był racjonalistą. Jesteś na forum o zjawiskach pozazmysłowych.
Jedno nie wyklucza drugiego. Zdrowy rozsądek trzeba znaleźć wszędzie.
na płycie Pt. A hard day’s night zespołu The Beatles.
Piosenka słowa wczarowane
1, leczy
2, czuby
Słyszysz, co chcesz usłyszeć. W internecie jest mnóstwo ludzi, którzy nawet przy japońskich piosenkach dyskotekowych dopisują polskie słowa. I inni ludzie dopiero wtedy to słyszą. I nie wiem jaki ma to związek z wisiorkiem.

Tutaj taki gimnazjalny przykład. Po prostu jako polak analizujesz dźwięki po polsku.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Leczniczy wisiorek, a prawo polskie.

Post autor: Spock »

Wow !
Co za wesoły akcent na święta :grin:
Miernik pisze:Ministerstwo Zdrowia na moje pisma dotyczące tego że odkryłem leczniczy wisiorek przysyłało pisma odmawiajace zajecia się sprawą z powodu regulacji unijnych

Coś takiego. Ministerstwo Zdrowia nie wierzy w siły pozazmysłowe ? Ale czemu ?
Ach, ta wredna Unia.
Miernik pisze:leki z poza biotechnologi mogą być oceniane przez agencje jeśli zawierają nowe rozwiązanie technologiczne. Wisiorek spełnia owe wymagania i to Ministerstwo Zdrowia naruszyło prawo unijne odrzucając badanie wisiorka.
To straszne. Koniecznie musisz założyć Ruch Poparcia Leczniczego Wisiorka na Facebooku. Albo chociaż bloga.
Miernik pisze:jesteście pozbawieni prawa głosu.Siła pozazmysłowa decyduje za Was co macie śpiewać.
A więc to tak... A ja głupi myślałem, że to zależy tylko od mojego humoru... Teraz już wszystko jasne...
Miernik pisze:obrażające słowa w piosenkach skierowane do większości osób przeciwnych leczeniu wisiorkiem znikną jeśli sytułacja się zmieni i wisiorek będzie stosowany
Co za szczęście, więc jest nadzieja. Na samą myśl, że siła pozazmysłowa mnie obraża, ogarnia mnie dojmujący... :lol:


... Czy ty chłopie jesteś normalny ???
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Leczniczy wisiorek, a prawo polskie.

Post autor: Darnok »

Co za wesoły akcent na święta
Wesołych świąt! :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Leczniczy wisiorek, a prawo polskie.

Post autor: Ivellios »

Miernik - błagam, wyjdź!
Jeszcze jeden, dwa takie tematy i przy rejestracji na forum wprowadzę obowiązek przesłania dokumentu stwierdzającego poczytalność :dezaprobata:
Miernik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2010-08-25, 13:43

Re: Leczniczy wisiorek, a prawo polskie.

Post autor: Miernik »

Dlaczego w przeciwieństwie do was 87aga87 umieściła mój film z You Tube w ulubionych? Podany przykład może być wzorem do naśladowania dla przeciwników siły pozamysłowej umieszczającej słowa polskie w piosenkach i wypaczających to zjawisko.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Leczniczy wisiorek, a prawo polskie.

Post autor: Spock »

Dobra facet, pośmialiśmy się - śmiech to zdrowie, ale wystarczy tego dobrego. Zalecam długi wypoczynek w zdrowym otoczeniu.
Zablokowany

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”