Oczyszczanie organizmu wg zaleceń Tombaka i Małachowa

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
reggimiusz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-17, 17:02

Oczyszczanie organizmu wg zaleceń Tombaka i Małachowa

Post autor: reggimiusz »

Cześc,

chciałbym się was zapytać czy ktoś z was oczyszczał swój organizm metodami Tombaka i Małachowa ? Jeżeli tak to jakie były tego efekty ?

Pozdrawiam.
Przedstaw może ogólny zarys tematu, kim są/byli Tombak i Małachow, innymi słowy nakreśl jakieś podstawy do dyskusji. /Sothis
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Oczyszczanie organizmu wg zaleceń Tombaka i Małachowa

Post autor: Energy Source »

Hej. Czytałem książkę Tombaka "Uleczyć nieuleczalne". Chyba najważniejsze co jest w tej książce to wskazanie, że białek nie wolno łączyć z węglowodanami. Czyli tak naprawdę nie wolno jeść mięsa z chlebem. A to dlatego, że jedno i drugie ma inny czas trawienia w żołądku. Szczerze mówiąc jest w tym trochę sensu i logiki, ale z drugiej strony zaprzecza "stylu" jedzenia przez całe wieki. No bo niby kto przez ostatnie 2000 lat nie jadł mięsa z chlebem? Po prostu ludzie specjalnie łączą białka z węglowodanami, żeby przez dłuższy czas być sytym. Co do prowadzenie takiego stylu jedzenia to nie przerzucałem się nigdy na taką dietę. Chyba ze względu na to, że mój organizm jest przyzwyczajony do takiego trybu w jakim narazie żyję. Więcej chyba bym zrobił krzywdy organizmu jeśli bym nie jadł normalnego posiłku. Bo w końcu posiłek to nie tylko zjeść by się najeść, ale także przyjemność ze smacznego jedzenia, a to drugie także jest ważne. Oczywiście w granicach rozsądku. Nie powinno się jeść tak zwanej "chemii", a raczej wszystko co jest naturalne i rośnie na działce w naszej okolicy.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Oczyszczanie organizmu wg zaleceń Tombaka i Małachowa

Post autor: UFOszaman »

Ale jak sobie pojesz wg " zaleceń " to Ja Ci poradzę jak dalej się " oczyścić " z toksyn, które spożyłeś w trakcie jedzenia: ( Ja to sam stosuję )
.....połóż się po jedzeniu wygodnie i myśl o czymś przyjemnym, następnie zrób głęboki wdech zaczynając od przepony brzusznej a kończąc na płucach. W tym momencie pomyśl o części ciała, którą chcesz oczyścić np. lewa noga - i wtedy energicznie wypuść, wręcz wyrzuć z siebie to nagromadzone powietrze !Poczujesz wtedy mrowienie tej nogi - to znak że jest ona dotleniona i oczyszczona z toksyn....
I rób tak z każdą częścią twojego ciała, a będziesz wypoczęty, oczyszczony z toksyn i szczęśliwy ! :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”