Ból w kolanach - jak go się pozbyć?

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
intraneus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2005-06-03, 18:15
Lokalizacja: GW/Bielsko biala

Post autor: intraneus »

A ja polecam jakas mudre ;-)
Jesli to choroba stawów to mudre "krowy" (nie smiac się z nazwy :P).
Nalezy zrobic to tak: maly palec lewej reki dotyka palca serdecznego lewej reki. Maly palec prawej reki dotyka serdecznego palca lewej reki. Równoczesnie nalezy zlaczyc srodkowy palec prawej reki ze wskazujacym palcem lewej reki, a srodkowy palec lewej reki za wskazujacym palcem prawej. Kciuki maja byc rozwarte, skierowane na zewnatrz.
Wiem trudno to sobie wyobrazic :).
Heh a probowalas usunac to, pewno to jakas blokada energetyczna.
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Jeśli byłbyś miły to prosiłbym o namalowanie tego (chociaz na paincie).
Blokada energ.? Ale co? Ja w ogóle nie kumam.

W poniedziałek obudziłem się i ciężko było wyprostować lewą nogę. Bolało mnie kolano, ale ból w zgjęciu kolanowym (nie w stawach, ani kolanach) uniemożliwiał mi wyprostowanie nogi. Po kilku próbach wyprostowania nogi jednak udało się rozruszać.

W środę byłem na całodniowej 40km-wej wycieczce w górach. Co prawda kolana bolały mocno, ale jakoś się szło.

Kolega rok temu też miał taki problem. Grał dużo w kosza i ćwiczył wybicie. Zapytałem go jak się pozbył tego bólu w kolanach... Odpowiedział mi, że biegał, skakał i robił to co zawsze dalej.
Więc ja też dalej wszystko robię i czuję się już coraz lepiej. Ale chciałbym się nauczyć uleczać to energetycznie.
intraneus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2005-06-03, 18:15
Lokalizacja: GW/Bielsko biala

Post autor: intraneus »

No przeciez metod jest duzo choc by wizualizacja, afirmacje, rób jak uwazasz :) Kazda metoda jest dobra jesli z nia wiezysz.
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

Hunter :)
mam taką małą dziwną radę na twoje dolegliwości:
usiądź na krześle, potrzyj kilka razy ruchem kolistym ręce jedną o drugą i połóż ręce na kolanach tak jakbyś je obejmował :grin: /taka pozycja nazywana jest pozycją "faraona"/.
trzymaj ręcę kilka minut /możesz zamknąć oczy / i jak poczujesz, że dłonie robią się chłodne zdejmij je z kolan. A "mudra krowy" jest ok :grin: możesz zastosować jako drugi etap terapii bezpośrednio po tym co zaproponowałam. Trzeba tak kilka razy aż przestanie boleć :grin: i współczuję :? ,ale to minie :D
pawo12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2006-08-03, 14:49
Lokalizacja: łódź

Post autor: pawo12 »

na stronie monahan.webpark.pl znajduje się niezwykle prosta metoda leczenia psychotronicznego, opracowana przez Evelyn Monahan. Ona sama uległa poważnemu wypadkowi i była okaleczona, m.in straciła wzrok. Wtedy przypomniała sobie opowieści o ludziach uzdrowionych przez siłę umysłu i opracowała własną metodę i wyzdrowiała.
sneak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2007-11-18, 18:04
Lokalizacja: z Olsztyna

Post autor: sneak »

A Ja polecam system NEW oraz własną fantazję. :) Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z reiki to też bardo dobrze jest to stosować.

Generalnie kolana to czułe i silne ośrodki energetyczne, przynajm,niej u mnie :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”