Masaż polinezyjski Lomi- Lomi

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Masaż polinezyjski Lomi- Lomi

Post autor: Ivellios »

Polinezyjski masaż Lomi - Lomi.
Nazwałbym to: masaż dla ciała, relaks dla duszy. Coś niesamowitego, jeżeli chodzi o doznania wewnętrzne.

Trwa ok 2 godzin, trochę kosztuje, ale podobno warto :)

Fizycznie daje to podobno niesamowite rozluźnienie całego ciała i uelastycznienie stawów, wewnętrznie - niezwykłe szczęście i radość...
Mamba

Post autor: Mamba »

Słyszałam o tym masażu, ale zupełnie nie wyobrażam sobie tych dwóch godzin masażu :roll:
Z tego co słyszałam podobnie działa masaż przy pomocy mis tybetańskich :)
dźwięki jakie wydobywają się z mis tybetańskich mają moc masażu, oddziaływują na poszczególne czakry, regulują pewne rzeczy... może ktoś coś więcej wie na ten temat? a może ktos był na takim masażu i opowie jak się czuł , co odebrał i co mu to dało?
Nephesh

Post autor: Nephesh »

:) ja polecę jedynie książeczkę w miarę porządnie napisaną opisującą praktyczną część masażu Lomi lomi (+ elementy masażu kahi loa) :) "Lomi lomi nui" Klausa Assmanna.
ShadowofTrue
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2005-09-01, 15:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: ShadowofTrue »

Nie widze trudności w tym aby masaż trwał 2 godziny. Może trwac i więcej. To już zależy tylko od wytrzymałości fizjoterapeuty. Jeśli się nie myle to Lomi-Lomi jest masażem z użyciem wyłącznie przedramion, wiem też że w gabinetach oferuje się go tylko kobietom, próbowałem się dowiedziec dlaczego ale ani w gabinecie ani na uczelni nikt nie byłw stanie udzielic odp.
daret
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2020-12-28, 21:00

Re: Masaż polinezyjski Lomi- Lomi

Post autor: daret »

Witam. Miałem kilka masaży Lomi-Lomi. Podczas drugiego doznałem wizji: spotkałem się z osobą emanującą bezgraniczną miłość. To było tak wielkie przeżycie że zmieniło mnie psychicznie na kilka tygodni. Chciałbym dowiedzieć się kto to był.
Bug, duch, demon? A może coś nie tak z moją głową?
KostPere
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2021-05-26, 12:46

Re: Masaż polinezyjski Lomi- Lomi

Post autor: KostPere »

Słyszałam o tym masażu, ale zupełnie nie wyobrażam sobie tych dwóch godzin masażu :roll:
Z tego co słyszałam podobnie działa masaż przy pomocy mis tybetańskich :)
dźwięki jakie wydobywają się z mis tybetańskich mają moc masażu, oddziaływują na poszczególne czakry, regulują pewne rzeczy... może ktoś coś więcej wie na ten temat? a może ktos był na takim masażu i opowie jak się czuł , co odebrał i co mu to dało?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Medycyna niekonwencjonalna i uzdrawianie”