Kontrola Społeczeństwa to nie "UFO"

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
Usunięto użytkownika 104128

Kontrola Społeczeństwa to nie "UFO"

Post autor: Usunięto użytkownika 104128 » 2018-02-12, 21:11

Edward Snowden nie był jedynym pracownikiem NSA który uciekł spod pręgierza i wpływów agencji wywiadowczej NSA.

Anonimowy były pracownik NSA opublikował w internecie informacje które opisują działania przeciwko państwom europejskim jak i wykorzystywanie pojedynczych jednostek zasobów ludzkich do celów wywiadowczych a tak że manipulowaniem społeczeństwem w celu pozyskania korzyści intelektualnych.Materiał który przedstawię ograniczę tylko do informacji związanej z Europą środkową i Polską, wszystkie informacje pochodzą z już nie działającej Chińskiej strony internetowej, została usunięta .


Amerykańska agencja wywiadu elektronicznego NSA, znajdująca się w stanie Maryland, alokacja Fort Meade

Jest to samowystarczalna jednostka wojskowa która zatrudnia pracowników cywilnych jak i żołnierzy amerykańskiej marynarki wojennej, posiada podziemny wielopoziomowy kompleks w którym analizuje i łamie zabezpieczenia wszystkich państw, mapuje zawartość sieci internetowej archiwizując całą jej treść .

Oficjalnie Agencja NSA zajmuje przechwytywaniem korespondencji pomiędzy USA a państwami które łączą się w jaki kolwiek sposób czy to drogą telefoniczną, internetową czy radiową, robi to legalnie za sprawą ustawy o inwigilacji zagranicznych służb wywiadowczych uchwalonym przez Kongres Stanów Zjednoczonych.

Nieoficjalnie Agencja NSA, pod pozorem odparcia Terroryzmu i rozpoznaniu wrogich obiektów posuwa się do przekroczenia swoich uprawnień, czym naraża niewinnych cywilów na śmierć lub świadome ich okaleczenia.

Między innymi wykorzystuje środki nasłuchu elektronicznego:

- Communications Intelligence (COMINT)
- Electronic Intelligence (ELINT)
- Signals Intelligence (SIGINT)
- Human Intelligence (HUMINT)
NSA posiada bazy nasłuchowe na całym świecie jako projekt ECHELON
W Polsce do tego celu służy Jednostka wojskowa 3042 w okolicach wsi Świadki Iławeckie, wybudowana jesienią 1993 roku zasięg nasłuchu to około 1000Km, Jednostka wojskowa nie jest własnością Polski, jest wybudowana pod patronatem Jednostki 3042 jako Projekt PRISM agencji NSA.

Służby wywiadu elektronicznego amerykańskiej agencji NSA ze współpraca z CIA na terenie Polski zwerbowało byłych funkcjonariuszy SB do współpracy. Funkcjonariusze SB piastowali wysokie stanowiska w Szpitalach (Ordynatorzy), w Jednostkach Karnych (aresztach śledczych jak i Szpitalach więziennictwa dla osadzonych)

Preparowano dowody winy w taki sposób aby człowiek trafił choć na chwilę do aresztu, w areszcie tworzono prowokację w wyniku czego aresztant był agresywny gdzie był przenoszony do izolatki lub przewożony do szpitala gdzie usypiano bezwonnym gazem i przeprowadzano zabieg wszczepienia implanta.

Projekt rozpoznania elektronicznego przy użyciu żywej istoty: HUMINT

Niewielkie Urządzenie miało za zadanie przekazywać informację telemetryczne drogą radiową w amerykańskim paśmie lotniczym pomiędzy 235-290MHz

Sam implant nie był nowością pierwsze egzemplarze stosowano u ptaków do lokalizacji i rozpoznania terenu. Udoskonalone w laboratoriach Fort Meade potrafią zbierać informacje telemetryczne z całego organizmu poprzez układ nerwowy, sam implant jest swego rodzaju przekaźnikiem informacji i nadajnikiem.
Wszczepiany w okolicach płata czołowego zintegrowany z nerwem wzrokowym.
Implant w swojej budowie wyróżnia się posiadaniem akcelerometra do określenia położenia w osi X,Y,Z . Cewkę indukcyjną przeznaczoną do zdalnego zasilania ( na odległość) na częstotliwości 480KHz. Uruchomienie i zmiana parametrów kanałów jako bodziec słuchowy w postaci tonów DTMF. Jako element nadawczy w implancie jest dioda gunna o mocy 2mW, poprzez system satelitów ECHELON miniaturowe urządzenie odbiera impulsy sterujące człowiekiem jak i jest przekazywanie źródło zasilania. Nietypowy przekaz z satelitów ECHELON jest to kierowana punktowo wiązka promieniowania protonowego jak cienka nić, nie do wykrycia przez konwencjonalne urządzenia radiowe, komunikacja pełny Dupleks przesunięty fazowo o 180 stopni.

Inne metody implantacji: poprzez mit porwania przez UFO, wgrania fałszywych wspomnień, usuniecie momentu zabiegu.

Po uruchomieniu implantu: Centralny komputer NSA stworzy algorytm myśli na podstawie czego może przewidzieć zachowania człowieka, zapisuje jego słabości i potrzeby. Uruchamiany jest Bot który podszywa się pod Boga, agenta, strażnika, ducha bliskiej osoby, kosmitę szaraka . . .

Kiedy to Bot osiągnie cel przekonania człowieka do konkretnej urojonej postaci, namawia do wykonywania poleceń (zadań w terenie), jeśli człowiek ma silną wolę i opiera się Bot NSA daje dowody wiarygodności że posiada dar wszechobecności i wie wszystko o każdym, przy najbliższej sposobności człowiek umacnia swoją wiarę w wyimaginowaną postać poddając się poleceniom Bota.
Bot też w celu uwiarygodnienia przygotowuję realistyczną animację która zostaje przesłana dla człowieka podczas snu, synchronizacja następuję o godzinie 3:30 w nocy czasu europejskiego. Prorocze sny lub spotkanie bliskiej osoby w śnie umacnia przekonanie autentyczności Bota NSA. Jako wynagrodzenie za posłuszeństwo i wiarę bot odtwarza wcześniej zarejestrowane bodźce czuciowe innego człowieka podczas stosunku seksualnego przesyłając drogą satelitarną do implanta nowego zwerbowanego człowieka i poprzez oszukanie zmysłów wrażenie jest opętania lub nieregularnych skurczów mięśni (RemoteViewing), najczęstszą formą zapłaty jest ogrzewanie ciała lub dostępu do obrazów z innych użytkowników implantu, a nawet widzenia na żywo (widzenie pozazmysłowe).

W ten sposób zmanipulowaną osobą można sterować jak marionetką w każdym środowisku i społeczeństwie. Nadzór nad Botami mają wysocy oficerowie z marynarki wojennej w budynku NSA, którzy pilnują nad postępem prac a w razie dojdzie do skrajnej sytuacji samobójstwa czy samookaleczenia, przeobrażają całą zaistniałą sytuację w umocnienie wiary religijnej podszywając się pod djabła.
Usunięto użytkownika 104128

Re: Kontrola Społeczeństwa to nie "UFO"

Post autor: Usunięto użytkownika 104128 » 2018-02-14, 00:59

Osobiście twierdzę, te informacje to propaganda.
Prędzej uwierzyłbym że żyjemy w Matrixsie i jesteśmy w gigantycznym statku który zmierza na Ziemię 2
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości