Implanty wewnątrz nas

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
Usunięto użytkownika 104128

Implanty wewnątrz nas

Post autor: Usunięto użytkownika 104128 » 2017-11-17, 02:22

Co prawda była audycja ufologiczna poświęcona "implantom" , pozwolę jednak sobie uzupełnić temat o dodatkową wiedzę która nie była poruszona w Debacie Ufologicznej.


Przypomnę że implant to niewielkie urządzenie od kilku milimetrów do kilku centymetrów które ma za zadanie lokalizować ludzi, komunikować się z ludźmi, wpływać na ich zachowanie a czasem pomagać zdalnie na odległość.

Po co taki implant ? , w dobie miniaturyzacji układów scalonych i mikroprocesorów zauważamy istotne zmiany w gabarytach sprzętu elektronicznego.
Na początku stworzono pierwsze tranzystory archaiczna budowa i wielkość, potem rozkwitła era układów scalonych gdzie w jednej obudowie mieściło się kilka tranzystorów z czasem ilość tranzystorów w tej samej obudowie wzrastała o 100, 1000 i miliony tranzystorów na tej samej powierzchni początkowej.

Dzięki temu obecnie komputery mamy przy sobie wbudowane w smartfony a jeszcze 35 lat temu komputer o tak dużej mocy obliczeniowej był marzeniem nie jednego naukowca i zajmował kilka metrów kwadratowych.

Wraz z miniaturyzacją komputerów postęp miniaturyzacji dotknął i przemysł telekomunikacyjny
Wynaleziono różniste sposoby przesyłania dźwięku i obrazu za pomocą nadajników radiowych które nieustanie są udoskonalane pod względem wielkości i z mniejszym zużyciem prądu.

Miniaturowe urządzenia nadawczo-odbiorcze używane przez służby wywiadu do szpiegowania po medycynę która stwarza większe możliwości w diagnostyce pacjentów.
Pierwsze implanty medyczne służyły do regulowania akcji serca, później leczono ludzi niesłyszących i na epilepsję. Wszystkie te rozwiązania są wysoce inwazyjne i wymagają bardzo precyzyjnej operacji chirurgicznej a żeby taki implant umieścić w organizmie człowieka.
Agnacje kosmiczne pracują nad rozwiązaniem implantacji astronautów w celu obserwacji wszystkich procesów życiowych. no bo przecież każda niewielka zmiana w zdrowiu każdego z astronautów może wiązać się z śmiercią całej załogi jakiejś misji jak i uszkodzeniu bardzo drogiego sprzętu kosmicznego którego nie zawsze da się naprawić daleko od ziemi.

Wszystkie te rozwiązania są znane i stosowane na ziemi, a czego nie wiemy ?
Implanty pochodzenia obcego mają podobne funkcje, co prawda budowa ich jest inna jak i materiał z jaki są zbudowane ale zdecydowanie takie implanty nie pasują do bardziej zaawansowanej cywilizacji niż nasza na ziemi. Czyżby Obca cywilizacja nie była by tak bardzo lepiej rozwinięta niż my ? wniosek: znajdywane implanty można znaleźć , implanty te emitują fale elektromagnetyczną i przede wszystkim są zbudowane w formie urządzenia technicznego co nie pasuję tu do postępu technologicznego i zaraz to wytłumaczę.

Naukowcy z dziedziny genetyki już potrafią tworzyć urządzenia radiowe wielkości nanometrów w której to niema ani jednego elementu mechanicznego czy metalowego a wszystko zbudowane w oparciu o białko i komórki czyli to co już jest w organizmie człowieka.
Pierwsze takie urządzenia biologiczne próbowała stworzyć firma IBM w postaci procesora białkowego, były też próby przekazywania fal radiowych za pomocą urządzenia nano radia zbudowanego z komórek ludzkich eksperyment powiódł się z sukcesem.

Sposoby zasilania miniaturowych urządzeń też przeszły ewolucję, najpierw tworzono baterię w oparciu o słoną wodę jako elektrolit, później cukier był paliwem dla bakterii które przetwarzały cukier w prąd, obecnie testuje się wirusa M13 która ma zdolność wpływania na cząsteczki metali z wody i łączenia ich w większe struktury, dzięki temu zwiększa się powierzchnię nanorurek do procesu ładowani baterii i jej sprawności.

Podsumowując technologie użyte w implantach obcych według mnie są o ćwierć wieku zacofane
No bo przecież taki implant ma spełniać swoje zadanie, być nie wykryty, bez możliwości usunięcia, zintegrowany z biologią człowieka i nie emitować promieniowania magnetycznego które jest łatwo wykrywalne. Naukowcy Chińscy jak i uczelnia w Austrii przeprowadzała eksperyment przekazywania informacji za pomocą komunikacji kwantowej . Ta metoda działa jest nie do podsłuchania a przede wszystkim nie do zlokalizowani źródła emisji. Więc czemu nie użyć tego w implantach ?


Skoro Obce implanty są szczytem technologicznym to czemu dały się ujawnić ? a morze takie było założenie początkowe, a żeby pokazać ludziom że taka technologia istnieje lub otworzyć umysły ludzi na inne aspekty życiowe, bo każdy człowiek który widział Ufo, ducha, czy posiada implanta jego życie zmieniło się utrwala wiedzę marginalną o której szary człowiek to tylko zaśmiał się i stwierdzi , koleś jeśli coś widziałeś to lepiej przestań pić lub podziel się z kolegami . . . :grin:
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Re: Implanty wewnątrz nas

Post autor: Arek » 2017-11-22, 20:24

W dzsisiejszych czasach, kiedy wszystko jest coraz mniejsze kiedy miniaturyzacja opanowała wszystkie dziedziny, faktycznie te implanty wydają się stosunkowo za duże. Gdyby miały to być istoty pozaziemskie, które przemierzają Kosmos to możemy sobie wyobrazić że są tysiące lat do przodu tak samo ich technologia a tu takie duże implanty?. Miejsca gdzie znajdują się implanty są też trochę dziwnie wybrane, gdybym ja chciał by takie coś ma być niezauważone przez człowieka wybrałbym prędzej tył głowy niż miejsce które moje oczy mogą swobodnie obadać .

Nie każdy obiekt z ludzkiego ciała musi być implantem obcych. Jak pokazał przypadek który badał NIDS to co niektórzy ófolodzy okrzyknęli prawdziwym implantem okazało się czymś innym.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości