Co wisi w powietrzu ?

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
Usunięto użytkownika 104128

Co wisi w powietrzu ?

Post autor: Usunięto użytkownika 104128 » 2017-09-24, 01:01

Wojsko amerykańskie od wielu lat testuje system kamuflażu aby radary umieszczone na satelitach nie mogły spenetrować pewnych obiektów wojskowych gdzie są wykonywane prototypy uzbrojenia wojskowego.

O tego typu anomaliach pogodowych było głośno w 2013 roku nad bazą wojskową o nazwie Redstone Arsenal (Huntsville, Alabama) gdzie obiekt oficjalnie należy do Nasa i są tam prowadzone testy rakietowe, w obiekcie tym mieści się centrum lotów na marsa.

Anomalia pogodowa polegała na stworzeniu fantomowej chmury burzowej która była widoczna tylko dla urządzeń elektronicznych (radarów) patrząc gołym okiem widzimy czyste błękitne niebo.
W tym czasie kiedy zaistniała anomalia nad bazą rakietową zdumieni meteorolodzy postanowili odwiedzić obszar anomalii gdzie natrafili na dziwne pierzaste kłaczki z wyglądu jak lekkie pierze
jest to rodzaj foli zakłóceniowej z cynku używanej w lotnictwie do stwarzania pozornego celu aby przeciwnik nie trafił w samolot, meteorolodzy odkryli tajny program tworzenia burz fantomowych za pomocą "dipoli antyradiolokacyjnych RR188".
Usunięto użytkownika 104128

Re: Co wisi w powietrzu ?

Post autor: Usunięto użytkownika 104128 » 2017-09-24, 01:11

Nasuwa się pytanie, czy mając do dyspozycji drobinki imitujące sztuczną chmurę burzową lub tornado dodając do tego projekcję BLUE BEAM i wynalazek Tesli można uderzyć w określone miejsce stwarzając pozory naturalnej klęski żywiołowej ?
Awatar użytkownika
gonciorz81
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2017-11-05, 23:54

Re: Co wisi w powietrzu ?

Post autor: gonciorz81 » 2017-11-08, 02:11

a o jaki dokładnie wynalazek Tesli chodzi?
Usunięto użytkownika 104128

Re: Co wisi w powietrzu ?

Post autor: Usunięto użytkownika 104128 » 2017-11-18, 18:02

Wynalazek tesli do przekazywania energij bezprzewodowo , Tesla jednak trochę przesadził z mocą i wyszedł z tego niezły pasztet, stworzył broń nie wiadomo czy świadomie. Wiadomo że każda instytucja militarna była tym bardzo zainteresowana, mając do dyspozycji lepsze materiały i tańsze w obecnym wieku słychać o broni pogodowej między innymi jest nią HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program). Jest to urządzenie zbudowane z wielu anten dokładnie z 180 sztuk działających poniżej częstotliwości 30 MHz i emitujące do jonosfery łączną moc 3,6 Mega wata, dzięki czemu można sztucznie stwarzać widowiskowe obrazy na niebie w postaci sztucznej zorzy polarnej. Pierwotnie system anten HAARP miał służyć jako broń do strącania obiektów latających: samolotów, rakiet , dosłownie smaży całą elektronikę.

Takich urządzeń jest trochę więcej na ziemi ,tą technologie mają większe mocarstwa takie jak Chiny czy Rosja nazywają na nie radar pozahoryzontalny który niekoniecznie jest radarem.

HAARP jest oficjalnie używany do badań naukowych na Alasce, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt żę powoli odchodzi się od broni konwencjonalnej która ma wiele ograniczeń fizycznych, z czasem pistolety i karabiny wyparte będą bronią energetyczną która będzie zasilana prądem, jest tańsza w eksploatacji i ma większą siłę rażenia .

Więcej na temat wynalazków Tesli i bardziej szczegółowo opowiada Kapitan Tomek Radia na Fali które obecnie przechodzi kryzys ale niebawem ruszy z kopyta, jednak audycje pozostały w formie podcastów i można je odsłuchać na przykład tu:
→ Audycje o nazwie SYNTEZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości