Teoria Względności Einsteina

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Teoria Względności Einsteina

Post autor: Sylvester93 »

Zacznę z grubej rury:(

Walczę o ocenę bardzo dobrą z Fizyk na koniec roku w technikum i muszę napisać referat na temat teori względności Einsteina a nie mam zielonego pojęcia na ten temat a wszystkie pomoce naukowe zawarte w internecie niewiele mi pomogły...

Mam jeszcze czas do 9 maja więc ludzie błagam was o pomoc bo inaczej moje marzenia studiowania fizyki szlag trafi:(
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: Sothis »

Proponuję odwiedzić bibliotekę uniwersytecką, zamiast szukać pomocy w necie. Tyłek w troki i do roboty ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: cleric »

chcesz studiować fizykę, a nie masz bladego pojęcia o teorii względności? zadziwiające. dodatkowo opierasz się na informacjach w necie - czas dorosnąć i porzucić Wikipedię i udać się do biblioteki, książki nie gryzą i są na pewno mądrzejsze niż jakieś szczątkowe informacje w necie. Na studiach bez książek ani rusz, internet może Ci tylko pomóc znaleźć odpowiednią literaturę. Zresztą nauczyciel bardziej doceni bibliografię złożoną z pozycji książkowych niż z kilku linków do stronek w sieci. Mam nadzieję, że nie oczekujesz że ktoś Ci tu coś poda na tacy :)
P.S.
Czy uczniowie technikum nie muszą pisać matury żeby dostać się na studia? Jeśli tak to Cie ta 5 z fizy nie poratuje :]
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: Darnok »

Czy uczniowie technikum nie muszą pisać matury żeby dostać się na studia? Jeśli tak to Cie ta 5 z fizy nie poratuje
Muszą.
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: Sylvester93 »

No musimy i na maturze piszę fizykę ale pani Psor powiedziała żebym się dowiedział czegoś na ten temat i napisał wypracowanie i zostanę za to wynagrodzony 5 z fizyki na koniec. Powiem szczerze że zapomniałem już że istnieje coś takiego jak biblioteka;p bardzo dawno mnie tam nie było;/
Dziekuje za podpowiedź.
Jeżeli już napiszę te pracę to wstawie ją na forum:)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: Sothis »

No to do boju. I wracaj z tarczą. ;)
Awatar użytkownika
niebieskieucho
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2009-09-14, 17:08
Lokalizacja: Folkestone

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: niebieskieucho »

Sylvester93 pisze:Zacznę z grubej rury:(

Walczę o ocenę bardzo dobrą z Fizyk na koniec roku w technikum i muszę napisać referat na temat teori względności Einsteina a nie mam zielonego pojęcia na ten temat a wszystkie pomoce naukowe zawarte w internecie niewiele mi pomogły...

Mam jeszcze czas do 9 maja więc ludzie błagam was o pomoc bo inaczej moje marzenia studiowania fizyki szlag trafi:(
Teraz dopiero tu "wdepłem" ale muszę stwierdzić, że masz pecha, bo:
Ci co twierdzą, że rozumieją relatywistykę automatycznie przyznają, że rozumieją nonsensy.
P.S.
Ja się do nich nie zaliczam.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nauka”