Czy ziemia to część jakiejś innej części? MOJE WYWODY

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Czy ziemia to część jakiejś innej części? MOJE WYWODY

Post autor: Beowulf »

Co znajduje się we wnętrzu kwarków, czy nie ma tam nic, czy może być wszystko? Pasowało by przeczytać o tym, ale ja nie mam zamiaru tego robić, bo w tym temacie tylko roi się od hipotez, jedni mówią, że w kwarkach nie ma nic... Ale co to jest nic, nie ma takiego czegoś jak nic moim zdaniem... Drudzy twierdzą, że w kwarkach może znajdować się wszystko... Ja twierdzę inaczej... Czy nasz kosmos nie może leżeć we wnętrzu kwarku??? Wiadomo, że takowe istnieją bardzo krótko, ale jakby tak WSZYSTKO ROZCIĄGNĄĆ W CZASIE... Może w kwarkach znajduje się inny wymiar, inna rzeczywistość... Mojej hipotezy nie można podważyć, bo za mało wiemy o mechanice kwantowej... Co o tym myślicie?

Pozdrawiam!
toriam
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-01-24, 12:18

Re: Czy ziemia to część jakiejś innej części? MOJE WYWODY

Post autor: toriam »

hej to mój pierwszy post na forum ;) A tak a propo twoich wywodów - nie uważasz że są trochę zapętlone. Jeśli nasz kosmos leży w kwarku, to znaczy że tamten świat również może leżeć w kwarku itd. Jednak w poszczególnych kwarkach nie sądzę żeby można było znaleźć inne wymiary. Trzeba jeszcze pamiętać że jest cała masa cząstek elementarnych więc dlaczego tylko kwarki?? Polecam poczytać teorię superstrun bo jest naprawdę ciekawa i być może że pare lat to ona będzie "teorią wszystkiego".
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Czy ziemia to część jakiejś innej części? MOJE WYWODY

Post autor: Vampirio »

Skoro powstał nasz wszechświat to jest wielka szansa, że jest ich więcej. Mogą się one znajdować w innym wymiarze lub chociaż w kwarkach.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nauka”